Cameron Diaz

Cameron Michelle Diaz

7,6
30 006 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cameron Diaz
konradxyz

Też mnie to trochę zdziwiło, miała bardzo długą przerwę od 2014, teraz wyjdą trzy filmy z jej udziałem. Może starała się z mężem o dziecko, ale nie udało się. Swoje lata w końcu już ma

tolerancja91

Nie będzie w tym roku żadnego filmu z jej udziałem. I nie będzie w najbliższym czasie. Jej filmografię zamyka film „Annie” z 2014 roku i jak narazie nie ma w planach żadnych projektów. Przez chwile mówiło się o możliwości powstania „Złej Kobiety 2” ale do tej pory nic nie wiadomo. Podejrzewam że obecnie szuka pomysłu na siebie. W 2014 roku zagrała w 3 filmach z czego dwa okazały się finansowymi klapami więc dłuższa przerwa jak najbardziej zrozumiała^^

konradxyz

Nie będzie w tym roku żadnego filmu z jej udziałem. I nie będzie w najbliższym czasie. Jej filmografię zamyka film „Annie” z 2014 roku i jak narazie nie ma w planach żadnych projektów. Przez chwile mówiło się o możliwości powstania „Złej Kobiety 2” ale do tej pory nic nie wiadomo. Podejrzewam że obecnie szuka pomysłu na siebie. W 2014 roku zagrała w 3 filmach z czego dwa okazały się finansowymi klapami więc dłuższa przerwa jak najbardziej zrozumiała^^

MikeyS

"W 2014 roku zagrała w 3 filmach z czego dwa okazały się finansowymi klapami"


Sekstaśma (2014) Sex Tape
https://www.filmweb.pl/film/Seksta%C5%9Bma-2014-638531
boxoffice $126 069 509
budżet $40 000 000


Annie (2014)
https://www.filmweb.pl/film/Annie-2014-630988
boxoffice $134 611 262
budżet $65 000 000


Inna kobieta (2014) The Other Woman
https://www.filmweb.pl/film/Inna+kobieta-2014-687690
boxoffice $196 781 193
budżet $40 000 000

konradxyz

Bo się skompromitowała w "Gangach Nowego Jorku" i wyszło jaka jest drewniana. Obsadzenie jej w roli Jenny było największym błędem Martina Scorsese. Jej postać zalatuje plastikiem na kilometr. Widać nawet jej sztuczne włosy. Zastnawiam się, czy to nie był gwóźdź do trumny jeśli chodzi o jej karierę. Bo niby gra cały czas, ale w zasadzie nie jest już taką wielką gwiazdą jak kiedyś. I w żadnym ambitnym filmie już nie wystąpiła. Pojawia się, owszem, jest znana, ale imho leci głównie na resztkach dawnej sławy.

Szarobure

kiedy ona grała w Gangach nie ośmieszaj się to raz a dwa został tam nominowana do złotych globów za swoją role pewnie dlatego że była drewniana zmień lekarza idź do okulisty

Tibn

.........
To Twoje kropki, które Ci uciekły :* . Nie musisz dziękować :)

Szarobure

to pozbieraj je i wsyp sobie do głowy może w jakiś sposób będą wstanie zastąpić twój rozum którego nie posiadasz

Tibn

Czas biegnie, lata lecą... Ludzie się zmieniają. Może kiedyś dojrzejesz do tego, by pokochać merytoryczną dyskusję. I znaki przestankowe. <3 Na razie nie możemy ze sobą rozmawiać, bo porozumiewamy się odmiennymi narzeczami. :(

Szarobure

zapewne w szkole musieli cię bardzo nauczyciele skrzywdzić co odbiło się na twojej psychice , nie musisz udowadniać ze jest inaczej

Tibn

Ty mógłbyś udowodnić, że chodziłeś do jakiejś szkoły XD
Ale już nie chce mi się z Tobą gadać, bo tylko o mnie i o mnie ciągle, to nudny temat jest. Pozwolisz, że zajmę się czymś ciekawszym XD

Szarobure

Jeżeli twoją życiową przekładnią jest "wyraz" XD ,to wydawać się może że bardziej sensową rozmowę mógłbym przeprowadzić z małpami w zoo ...

Szarobure

Kurde mam wrazenie, ze piszesz z samym sobą tak macie podobne te awatary. D9 tego to najgorszy tenat na filmwebie, gdzie drugi raz czytałem powielonego posta. Zrobiliscie smietnik kompletny... z mojej glowy

konradxyz

Nie gra bo ją na to stać

maciekb80

otóż to. Świadomie przeszła na "emeryturę", latami starając się o dziecko i się udało. Teraz jest szczęśliwą, bogatą mamą i żoną. Ale fakt, żal że już nie gra.

Krzysiek6047

To prawda, żal że nie gra . Ale szecun że stawia rodzinę nad karierę o potrafi się temu poświęcić na 100% . Mam jednak nadzieję A wręcz tak myślę że jeszcze ją zobaczymy na dużym ekranie.

Krzysiek6047

To prawda, żal że nie gra . Ale szecun że stawia rodzinę nad karierę o potrafi się temu poświęcić na 100% . Mam jednak nadzieję A wręcz tak myślę że jeszcze ją zobaczymy na dużym ekranie.

konradxyz

Bo fundamentem jej kariery był jej atrakcyjny wygląd.A po 40 gwałtownie się postarzała.

Faith_Armor

I mimo to wyglądała lepiej niż większość koleżanek po fachu po 40tce naj.ebanych botoksem tak że uszami im wychodził.

Faith_Armor

I mimo to wyglądała lepiej niż większość koleżanek po fachu po 40tce naj.ebanych botoksem tak że uszami im wychodził.

Tigerxp

No tak śliczna była np w Masce ale strasznie się zestarzała .

konradxyz

Ilezm można grać jedną i te samą postac?

konradxyz

podbijam pytanie w 2020 !

MocnyVito

Została winiarzem- marka Avaline. Wydała też kilka książek.

Kokeshi

Cameron wróć

marcinsss89

A według mnie, dobrze że nie gra. W wielu filmach była najsłabszym ogniwem, chociażby w Holiday czy Gangach Nowego Jorku - grała tam jak totalna amatorka.

konradxyz

Wybór

konradxyz

bo została matką

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones