Cameron Monaghan

Cameron Riley Monaghan

8,2
5 883 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cameron Monaghan

Według mnie Cameron świetnie się spisał w roli Iana. Wątek jego i Mickey'ego przeżywałam chyba najbardziej.
Niesamowite jest też to, jak bardzo się zmienił pod względem fizycznym na przełomie tych kilku sezonów. Nie wiem
nawet, kiedy to się dokładnie stało, ale bardzo wydoroślał. Mam nadzieję, że będziemy mogli go oglądać w kolejnym
sezonie i że pojawi się w jakichś nowych filmach, a jego kariera będzie się dalej rozwijać. Fajny chłopak, będę mu
kibicować :)

HarukiMiko

Zgadzam się! mój ulubiony wątek :)
jak nie wróci w następnym sezonie, chyba przestanę oglądać

kaattiiee

Nie strasz nawet! xD
Ostatnio dostał rolę w Akademii wampirów, mam tylko nadzieję, że nie zrezygnuje z Shameless.

HarukiMiko

Też uwielbiam ten wątek, jak widać po moim avatarze ;) Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się oglądać Shameless. Mam nadzieję, że wyzdrowieje :-)

maniaczka_filmweb

A ja mam nadzieję, że wróci do Micka

eh eh

Marycha80

o ta, Marycha ja też na to liczę, chociaż po 1 odcinku 6 sezonu, chyba straciłam nadzieję. Kurde, tyle sezonów na nich kibicowałam, taki cyrk odstawili, a 6 sezon rozwalił kompletnie wszystko, jak dla mnie. Bo wiesz, jak już Micky się dziara tak romantycznie, to nie daję mu szans. Załamana i zdruzgotana.

ahomine

przeczytaj to: http://www.tv.com/shows/shameless/community/post/ian-and-mickey-gallavich-breaku p-shameless-showtime-144970380040/ Będziesz mieć nadzieję :)

Marycha80

"...as his character sat in prison on one side of the glass and showed off his misspelled tattoo that proudly declared his love for Ian but also proved that he still wasn't the man Ian needed, and Ian sat on the other side, detached and uncomfortable, it certainly felt like the final nail in the coffin of the Gallavich story. "
Dobrze powiedziane. Gdyby nie ta cholerna scena, moja nadzieja byłaby zdecydowanie większa.

HarukiMiko

Ciekawe co możesz powiedzieć teraz? jakie macie przeczucia? Według mnie zmieni się w kupę gówna i siądzie mu psychika :)

michalgabka

Ian to moja ulubiona postać zaraz po Lip'ie. Ładnie przypakował gdzieś między sezonem trzecim i czwartym.
Zastanawia mnie cały czas ile on może mieć wzrostu? Lip ma 170 wg filmwebu, do myślę, że Ian gdzieś koło 180? I ogólnie dosyć przystojny jest i ma specyficzny wygląd, nawet kolor włosów mu pasuje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones