Camren Bicondova

Camren Renee Bicondova

7,5
2 186 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Camren Bicondova

Rośnie nam w Gotham "nowa" Michele Pfeiffer ;)

Sawyerr

http://s7.postimg.org/k6p5legyj/Catwomen_Michelle_Pfeiffer_Camren_Bicondova.png

Sawyerr

Podobieństwo owszem, ale aktorsko dziewczyna dołuje. Gra bardzo nienaturalnie i nie wróżę jej osiągnięcia procenta tego co Michelle. Z drugiej strony jest bardzo młoda i może się jeszcze "wyrobić" aktorsko, na razie kiepściutko to wygląda.

baron666

dajmy jej szanse, dziewczyna ma dopiero 15 lat więc ma jeszcze czas na pracę nad swoim warsztatem aktorskim :)

Sawyerr

nad aktorstwem i może... Ale porównując ją z Michele Pfeiffer obrażasz tą wspaniałą aktorkę... Ta dziewczyna z pożal się boże grą aktorską... . Bez mocnego makijażu by nie do końca dziewczynę przypominała ;/. Ona ma więksy rozstaw oczu niż ja śrub w swojej mazdzie...

baron666

jakie podobieństwo?? Ta dziewczyna ma oczy jak kosmita.... Michelle jest przepiękną kobietą, jej twarz to prawie dzieło sztuki. Camren niestety ma bardziej kocią twarz - oczy w takim rozstawie, że jak na nią patrzysz to nie wiesz, w które oko patrzeć, bo w oba na raz się nie da.

baron666

http://hhi.pacificrimvideo.com/wp-content/flagallery/7-31-12-hhi-usa-hip-hop-dan ce-championship-finals/8_flavahz_73112_3.jpg

pierwsza z prawej.

Sawyerr

dla mnie bardziej jak mloda Heather Locklear :)

Sawyerr

Ja również uważam i od początku tak sądziłam że dziewczyna została wybrana ze względu na urodę i podobieństwo do najlepszej dorosłej Catwoman jaką była Michelle Pfeiffer. Pamiętamy jej fryzurę z Powrotu Batmana, Camren naprawdę wygląda jak młodsza wersja tamtej postaci.

Co do przyczepiania się do rozstawu oczu i tym podobnych głupot. Ludzie to przecież świadczy na jej korzyść, osobiście uważam że ma nietypową urodę i biorąc pod uwagę milion młodych gwiazdek które wyglądają tak samo to dziewczyna się wyróżnia.


Co do osoby która przyczepiała się aktorstwa no ludzie to niejako jej pierwsza rola dziewczyna z tego co wiem jest tancerką. A i tak uważam, że bez przesady wcale nie jest źle. Jej postać to jedna z fajniejszych w serialu i ja nie miałam od początku problemu z jej aktorstwem.

Jest utalentowana tanecznie i kibicuję jej również aktorsko, jeżeli będzie miała ochotę w tym kierunku się rozwijać.

kamarza

Nic dodać, nic ująć :)

Sawyerr

Czy ja wiem? mnie strasznie denerwuję(podobnie jak większość ról kobiecych w tym serialu)

Sawyerr

na chwilę obecną rośnie w szerz. taka gruba leniwa kotka.

agaykhan

Hormony. Niekorzystnie przeszła etap dojrzewania jak np Ewa Farna.

Sawyerr

do Michelle to ona się nawet nie zbliżyła. nie ma talentu do aktorstwa. ona i ten mydłek, grający Wayne'a w Gotham to najgorsze aktorskie duo wszechczasów. nawet bracia mroczek są mniej drętwi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones