Carter Burwell

Carter Benedict Burwell

7,6
5 865 ocen muzyki
powrót do forum osoby Carter Burwell

Za muzykę do sagi Zmierzch, to Pan Burwell powinien dostać conajmniej Oskara....chociaż moim skromnym zdaniem, żadna nagroda nie jest wstanie docenić jego geniuszu.
Chylę przed nim czoło....

madziaczub

Mogłabym usłyszeć utwór z czwartej części: "Love Death Birth", a następnie umrzeć.....

madziaczub

popieram. zrób tak.

Droo

Oscar to przesada, jest kilka ładnych utworów, ale to wciąż za mało, zbyt wiele razy powtarza się w utworach ten sam temat muzyczny.

Indy_6

Ok, masz rację. Teraz nie dałabym mu Oscara. Moja opinia na jego temat pojawiła się w momencie, gdy piosenka "Love Death Birth" towarzyszyła mi nieodłącznie przez parę dobrych tygodni i żadna inna melodia nie mogła odwrócić mojej uwagi ;)
Nadal ją kocham ponad życie, ale ta "miłość" już gdzieś uleciała....moje gusta muzyczne po prostu zmieniają się w zastraszającym tempie ;)

madziaczub

Love Death Birth również towarzyszyło mi przez kilka tygodni jednak później przeszło. Teraz czekać na sountrack z 2 części :)

Indy_6

Tak, również czekam na część drugą :)
Muzyka to w zasadzie jedyne co mnie pociąga w całej Sadze, od jedynki się zaczęło...samą fabułę pozostawię bez komentarza...

madziaczub

Cała saga rzeczywiście słaba, ale głównie przez zmiany reżyserkie co każdą część i totalnie słabą obsadę. Sam pomysł nie jest zły, potrzeba do tego tylko reżysera i obadę, którzy zaangażują się od początku do końca. Wydaje mi się, że jeydnie Launter w jakiś sposób próbuje, reszta obsady niestety na dnie.

Indy_6

Eh...chyba jestem już po prostu za stara na taki "historyjki", stąd moje sceptyczne podejście...

użytkownik usunięty
madziaczub

Boshe!!! Uwielbiam go!! "Bella's Lullaby" jest cudowna!!! Ubustwiam też "Bella Reborn", i "Love Deth Birth".....
Ale Oscar to za mało...

Ale "Bella's Lullaby" to "River Flow in you" jeśli się nie mylę.

użytkownik usunięty
Liliaj

Nie. Właśnie nie.

Liliaj

River Flows In You skomponował Yiruma i ta piosenka NIE była w Zmierzchu.

madziaczub

OJAPIERDO*E ! Naprawdę jeba*y zmierzch ??? To człowiek który pracował przy wszystkich filmach braci Coen, człowiek który zrobił najpiękniejszą muzykę jaką słyszałem, do najlepszego irlandzkiego filmu jaki widziałem (czyli 'In Bruges') i naprawde uważasz że on powinnien dostać oscara za muzyke do filmu o skacowanym wampirze który wziął za dużo apapu noc w dzień ? Ten człowiek powinnien dostać oscara za in bruges, fargo, bracie gdzie jesteś, big lebowski, prawdziwe męstwo i mógłbym tak jeszcze długo ale zmierch jest tu najmniej odpowiednim przykładem dlaczeego ten człowiek zasługuje na oscara.

mptorz

Pan Burwell oczarował mnie jedną piosenką, szkoda, że akruat do takiego filmu. To tyle w tym temacie. Nie ma co się unosić.

madziaczub

Polecam oczarować się innymi jego utworami :) W szczególności In Bruges i cała współpraca z Coenami....

mptorz

Ok, dzięki nie omieszkam posłuchać.

madziaczub

Zgadzam się. Muzyka zarówno w Twilight jak i Breaking Dawn jest cudowna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones