Cate Blanchett

Catherine Élise Blanchett

8,5
94 845 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cate Blanchett

Mam pytanko... czy ktoś z Was może wie czy Cate posiada jakieś wykształcenie/doświadczenie baletowe? Jestem świeżo po obejrzeniu "Ciekawego przypadku Benjamina Buttona" i jestem pod dużym wrażeniem tego co pokazała. W tańcu wyglądała po prostu pięknie :)

pozdrawiam

Tinkerbell_88

Nie wiem konkretnie, ale oglądałam dużo wywiadów z Nicole Kidman i Ona często wspomina o szkole aktorskiej w Australii. Oni się tam dosłownie wszystkiego uczą - języków, wszystkich rodzajów akcentów jęz. angielskiego, tańca, śpiewu, wyczynów akrobatycznych itp. rzeczy, które się wykorzystuje a aktorstwie. Stąd pewnie mamy tylu znakomitych aktorów, pochodzących z tego kontynentu, którzy zdecydowanie dominują w Hollywood - Mel Gibson, Geoffrey Rush, Nicole Kidman, Heath Ledger, Hugh Jackman i oczywiście w/w. Wydaję mi się że Cate jedną z takich australijskich szkól skończyła, co by tłumaczyło umiejętności, które zaprezentowała w Benjaminie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones