Cate Blanchett

Catherine Élise Blanchett

8,5
94 875 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cate Blanchett

Jakie polecicie mi filmy z Cate Blanchett w roli głownej ??

Juszka89

Oprócz filmu " Aviator " i " Ciekawy przypadek Banjamina Buttona " :P bo już oglądałam ;)

Juszka89

No to sobie zobacz w których zagrała i jaką recenzję mają te filmy :P
pzdrr

gosia1232

Ja polecam ,,I'm not there", ,,Notatki o skandalu", ,,Utalentowany Pan Ripley", ,,Niebo". W ,,Utalentowanym...." nie gra głównej roli, a drugoplanową, ale to dobry film i jest tam bardzo sympatyczna :)

Juszka89

zdecydowanie Elizabeth ;)
obie czesci oczywiscie

Juszka89

"Niebo", "Notatki o skandalu", "Babel" i oczywiście obie częśći "Elizabeth".

Juszka89

Ja polecam Veronica Guerin najlepszy film z nią w roli głównej. Może jeszcze Niebo i notatki o skandalu oraz dotyk przeznaczenia i włamanie na śniadanie.

użytkownik usunięty
Juszka89

Najlepsze wydają mi sie Notatki o skandalu i ciekawy przypadek benjamina buttona. Światna była też w Babel, choć szkoda że tak mało tam zagrała.No i jeszcze Elizabeth-złoty wiek.Wielka rola.

użytkownik usunięty

Jak dla mnie w filmie "Włamanie na śniadanie" była świetna i co najważniejsze seksowna ;]

Juszka89

nie padł jeszcze tytuł "Charlotte Gray", no to polecam od siebie.

Juszka89

Na pewno Elisabeth, Notatki o skandalu, Charlotte Gray, Veronica Guerin i Niebo. Do tego film Kawa i papierosy, do którego mam ogromny sentyment.

risatta

"Dobry Niemiec" i "I'm not there". Zdecydowanie.

Juszka89

Elizabeth-świetny film, dodałabym jeszcze:Człowiek, który płakał, Dotyk przeznaczenia,Zaginione według mnie warte obejrzenia :)

Juszka89

"Kawa i papierosy" - świetnie wkomponowuje się w atmosferkę tego filmu

meszi

ELIZABETH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! obydwie !!!

Juszka89

LotR x 3

użytkownik usunięty
Ameriel

VERONICA GUERIN!!!!!!!!!!!!!!!!!


jeden z najpiękniejszych filmów, jakie widziałam w życiu!



No i LotR. Tylko najpierw przeczytaj książkę :)

Juszka89

"Dotyk przeznaczenia", "Babel", "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona".

Juszka89

Jak dla mnie, rozwaliła pozostałe męskie role w "I'm not there"
Polecam, chyba że oczekujesz tylko podziwiać jej kobiece wdzięki;]

Juszka89

Oscar i Lucinda, naprawde magiczny film, Aviator i Elizabeth to podstawa ;)

madame_butterfly

Dołączam się do osób, które polecają obie części Elizabeth. Prócz tego wspomniane gdzieś wyżej Człowiek, który płakał oraz trzymający w napięciu Dotyk Przeznaczenia. Z tych bardziej komercyjnych zdecydowanie ODRADZAM Indiana Jones 4, brrrrr(choć w tym wypadku Cate jest jedynym mocnym punktem w całym filmie!) :-)

Juszka89

Bardzo polecam Veronice Guerin, Charlotte Gray i Notatki o skandalu:)

Juszka89

Zdecydowanie:
"Notatki o skandalu"
"Kroniki portowe"

moniaL

Veronica Guerin faktycznie jest godny polecenia :)

użytkownik usunięty
Juszka89

Jak dla mnie najlpeszy był Dotyk przeznaczenia

we Władcy Pierścieni nie grała głównej roli, ale była niesamowita :)) nie wyobrażam sobie żadnej innej aktorki jako Galadriela

Juszka89

"Elizabeth". Świetna rola w pierwszej części, drugą warto zobaczyc choćby dla samych kostiumów, oraz "I'm Not There". Więcej niestety polecić nie mogę bo mało z nią filmów widziałam.

Sugar_Plum_Fairy

Elisabeth!

użytkownik usunięty
smelly_souffle

Na pewno "Wlamanie na śniadanie" - jak na razie chyba jedyna komedia z Cate i mam nadzieję, że nie ostatnia. Pozatym polecić mogę: "Babel", "Niebo", "Człowiek, który płakał", "I'm Not There" i oczywiście obie części "Elizabeth".

Juszka89

"Władca pierscieni"










<za krotki>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones