Cate Blanchett

Catherine Élise Blanchett

8,5
94 875 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cate Blanchett

Według mnie z tych filmów co oglądałem to chyba w "Gdzie indziej jestem"

Vincent02

dla mnie chyba Notatki o skandalu, Babel i Little Fish, te trzy wydaja mi się najciekawsze, ale we wszystkich wypadła świetnie.

madame_butterfly

bezapelacyjnie do samego końca najlepszy był Heaven

tiptoe

najciekawsza rola? w dotyku przeznaczenia, jeżeli mówimy o samej grze aktorskiej.

madame_butterfly

Według mnie żadna inna nie przebije roli Elizabeth w Elizabeth: The Golden Age! Była FENOMENALNA! Jedna z najlepszych ról aktorskich jakie kiedykolwiek widziałam.

Vincent02

Elisabeth: The Golden Age. Aktorstwo Cate- majsterszyk

xRudi

dla mnie "Niebo" i..."Wlamanie na sniadanie":)

Vincent02

Rewelacyjna jest w "Kawie i papierosach" Jarmusch'a. Chyba najzabawniejszy epizod w tym filmie i świetny popis aktorski Cate.

Vincent02

Według mnie najciekawiej wypadła w "Coffee and Cigarettes", "I'm Not There", "Heaven" oraz w "The Curious Case of Benjamin Button" (osobiście uważam, że jej gra aktorska uratowała ten przynudnawy film).

Vincent02

w "i'm not there" genialna!

<blablablablabla>

Vincent02

Elizabeth The Golden Age , aktorskie arcydzieło

radekchytla

mnie bardzo podobała się w Notatkach o skandalu i aviatorze

użytkownik usunięty
Vincent02

Dotyk przeznaczenia

Vincent02

zdecydowanie "I'm not there", świetnie wcieliła się w Dylana.

afroo_2

Ja ogólnie uwielbiam filmy z Cate Blanchett - Ona jest właściwie zawsze gwarancja dobrego filmu, rzadko zdarzają się jej gnioty, które są normalną rzeczą w tym zawodzie.
Jak bym miała wybrać najlepszą to powiedziałabym "I m not there" bezsprzecznie.

goslawa25

Zgadzam się w 100%. Cate jest świetną aktorką ale chyba najlepszą jej rolą (przynajmniej z tych, które oglądałam) jest rola w "I m not there".

użytkownik usunięty
wykolejeniec

Obecnie Cate jest jedną z najlepszych aktorek na świecie. Najciekawszą rolę rzeczywiście zagrała w "I'm Not There".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones