Cate Blanchett

Catherine Élise Blanchett

8,5
94 771 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cate Blanchett

Wspaniała Cate! Piękna, plastyczna, stonowana. Dla mnie numer jeden od czasów, gdy po raz pierwszy zobaczyłam Charlotte Grey. :)

użytkownik usunięty
Luana_86

To prawda. Ale wydaje mi się, że ludzie dostrzegli jej piękno w pełni po obejrzeniu filmu "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona".
A "Charlotte Gray" to dobry film, ale nie został doceniony na świecie. Szkoda, podobnie jak w przypadku filmu "Niebo" także z główną rolą Cate.

Wczoraj widziałam ją w Robin Hoodzie. Jestem pod wielkim wrażeniem tego filmu, w wzczególności Cate i Russela. Ona ma w sobie coś niesamowitego a Crowe to wspaniały, dojrzały aktor :)

Luana_86

Na mnie zrobiła wielkie wrażenie w Aviatorze, zasłużony Oscar. Poza tym słabo znam jej dorobek.

użytkownik usunięty
krzychun

Każdy film, w którym gra Cate jest warty obejrzenia. Przyjemnie ogląda się jej kreacje aktorskie i ją samą.

a na mnie z kolei zrobila wrazenie w I'm not there, gdzie świetnie zagrala mezczyzne. mistrzowsko, powiedzialabym.

użytkownik usunięty
alyouidiot

To prawda. Za tę role była nominowana do Oskara (ostatecznie nagrodę otrzymała Tilda Swinton - też bardzo dobra aktorka:))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones