Cate Blanchett

Catherine Élise Blanchett

8,5
94 776 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cate Blanchett

Zauważyliście, że aktualnie aktorka z pierwszego miejsca top100 aktorek ma niższą ocenę niż aktor z ostatnigo miejsca top100 aktorów? Nie wiem, dlaczego ludzie oceniają lepiej aktorów niż aktorki. Ja praktycznie bez większego zastanowienia mogę podać 5 najlepszych, według mnie, aktorek. Z aktorami nie poszłoby mi tak szybko. Gdybym miała podać listę 10-ciu najlepszych aktorów bez względu na płeć, to znalazłoby się tam dwóch, może trzech mężczyzn (żaden na pierwszym miejscu). Nie jestem też żadną feministką, Po prostu bardziej wyraziste są dla mnie utalentowane znane aktorki niż tacy sami aktorzy.

faktycznie różnica jest duża. Nie wiem czemu tak jest, ale z drugiej strony prawdą jest, że Top100 aktorów jest lepsze niż aktualne Top100 aktorek. Jest mnie absurdalne.

Dla mnie prościej byłoby podać pierwszą 10 aktorów, niż aktorek. Nie wiem czemu. Nie ujmuję niczego aktorkom i nie twierdzę, że są gorsze, wręcz przeciwnie, ale po prostu bardzo ciężko byłoby mi zdecydować, a taką 10 aktorów mam w miarę ustawioną.

A 10 bez względu na płeć to chyba póki co dla mnie niewykonalne ;) zastanawiałabym się chyba dwa lata :) może 20 to bardziej realne ;) ale muszę przyznać, że nie wiem czy aktorzy nie mieliby u mnie przewagi liczebnej

podsumowując dla mnie płeć w sumie nie ma różnicy, nie uważam że mężczyźni są lepsi od kobiet ani też odwrotnie.

użytkownik usunięty
googaify

Mój top10 "unisex":)
1. Cate Blanchett
2. Meryl Streep
3. Philip Seymour Hoffman
4. Helen Mirren
5. Gary Oldman
6. Angelina Jolie
7. Emma Thompson
8. Laura Linney
9. Tom Hanks
10. Diane Keaton

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones