Cate Blanchett

Catherine Élise Blanchett

8,5
94 972 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cate Blanchett

Zawsze się zastanawiałam co ludzie w niej widza ?? Czemu mówią ze jest taka ładna ?? Po oglądnięciu filmu ''Notatki o skandalu'' uznałam że piękna z niej kobieta i teraz rozumiem tych ludzi :)

besia11

kobita ma poprostu specyficzną urodę, nie jest typową pięknością ale dzieku temu przyciąga:)

besia11

No właśnie, zawsze wydawała mi się po prostu "specyficzna". Wczoraj obejrzałam "Włamanie na śniadanie", film taki sobie, ale Cate - przepiękna! Jestem pełna podziwu dla jej urody i talentu.

Pozdrawiam;)

rosarium

Tak mi się najbardziej podobała w "Włamanie na śniadanie" świetnie zagrała i wyglądała super w rudych włosach ;D A film też mi się podobał :D Nie jest to Arcydzieło ale podobał mi się.

besia11

a mi po Benjaminie Buttonie wydaję się bardzo piękna :) oczywiście kiedy grała te swoje lata, bez kreacji na starszą lub młodszą :)

Avast

w zupełności się zgadzam. piękna kobieta!

Avast

Tak, zgadzam się. Ale moim zdaniem nawet kiedy była ucharakteryzowana na
starszą wyglądała pięknie, nawet mimo zmarszczek. Coś w niej po prostu
przyciąga tak, że nie można oderwać wzroku. IMHO jedna z
najpiękniejszych ze znanych kobiet.

Avast

Zgadzam się. Chwilami była wręcz olśniewająca. :)

Ale jeśli zestarzeje się tak jak w tym filmie, nadal będzie bardzo atrakcyjną kobietą.

besia11

Specyficzna uroda, ogólnie nie robi wrażenie, ale jest w niej "coś" pięknego.

besia11

jak dla mnie pasztet, szczególnie we ,,Władcy Pierścieni"

użytkownik usunięty
deamon82

W "Władcy Pierścieni" akurat zagrała wyśmienicie. Masz niezwykle szerokie pojęcie "pasztetu".

Użytkownik powyżej ma jak najbardziej "w sam raz" pojęcie "pasztetu", ty chyba nie masz go wcale, co prawdopodobnie dobrze o Tobie świadczy. (Wg mnie zagrała tam przeciętnie, a co do urody.. no cóż, mi się nie podoba, nawet baardzo mi sie podoba, ale to bez znaczenia)

msgamgee

*NIEEE

besia11

wlasnie to ze nie jest typowa blond laleczka sprawia ze jest naprawde piekna :)

besia11

Ma nietypową urodę. Właśnie chyba dlatego ludziom się podoba. Kto chce widzieć kolejną "seksowną" brunetkę lub szaloną blondynkę? Ja nie...

besia11

mnie sie nie podoba jest tylko ciut lepsza wizualnie od brzydoty Thurman

shamar

tak z ciekawosci jaka aktorka jest dla ciebie ładna? Carmen Electra?

troche wiecej pokory synku.

the_men_from_okinawa

Synku to SE mozesz mowic do swoich pomiotów choc watpie zebys je mial...

shamar

I tu masz racje chłopcze. Nie mam żadnych "pomiotów" jak to łaskaw byłeś ująć z prostego powodu, ponieważ mi to nie odpowiada. Pomiatanie innymi imponuje tylko ludziom ograniczonym (czytaj bardzo niedojrzałym), z jakim zapewne mam teraz okazje "dyskutować".

the_men_from_okinawa

zanim zaczniesz prawic nad kulturą dyskusji naucz sie kulturalnie zwracac ... zwapniały starcze

użytkownik usunięty
shamar

Trochę szacunku do starszych, wieśniaku.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
shamar

"starcze" :D Dobre. Takie w stylu "Thorgala" ;]

pzdr

Kwic

lata swietlne temu czytalem ostatni raz :)

Moze czas wyciagnac i dkurzyc te zeszty... pzdr

użytkownik usunięty
shamar

ooj ludzie po co się kłócicie i obrażacie KAŻDY ma SWÓJ GUST dla jednych jest piękna dla drugich przeciętna a dla trzecich brzydka, np. joanna krupa została uznana za najpiękniejszą kobietę świata i rzeczywiście jest najpiękniejsza???? przecież nie można tak naprawdę wybrać tej najpiękniejszej, bo co człowiek to inny gust, ale żeby od razu się o to kłócić?? każdy ma prawo napisać czy mu się podoba czy nie, chyba że jest tu na forum jej kochanek i czuje się oburzony jak ktoś uważa ją za brzydką, więc dajcie spokój bez wyzwisk kulturalnie wyraźcie swoją opinie

besia11

Kiedys tez uwazalam, ze pieknoscia nie grzeszy.. Po Benjaminie Buttonie
jestem nia totalnie zauroczona.. cudowna kobieta!

besia11

Jest piękna sama w sobie, nie to co Eva Mendes czy Jessica Alba co się nimi zjadacze chleba jarają. Cate ma to coś, coś dzięki czemu jest niezwykle piękna.

Sajner

tak mowi sie o brzydkich lub zwyklych kobietach...

shamar

Myślę, że Cate jest naprawdę piękna... szczególnie podobała mi się z tymi rudymi włosami w Benjaminie Buttonie. Śliczna po prostu.
A tak przeglądając jej galerię to doszłam do wniosku, że czasem bardzo mi tę aktorkę przypomina: http://www.filmweb.pl/o53653/Joanna+Page

besia11

Cate jest najpękniejsza istota ze swiatka filmowego, jaka
znam. ma w sobie magnetyzm o jakim jakieś tam jessiki alby czy inne mogą pomarzyć, nie wspominajac juz o chudej i z napompowanymi wargami Angelinie, która bez chrakteryzacji mogłaby zagrac wilkiłoka;-P
a poważnie
Cate to przede wszystkim diabelnie uzdolniona aktorka.

besia11

Tak... bo kobiety, które mają nietypową urodę są naprawdę intrygujące... Kanony piękna się zmieniają... Mogłabym nawet porównać ją do Umy Thurman, na której forumowicze nie pozostawiają suchej nitki... ale jak dla mnie te dwie kobiety są po prostu piękne:)

besia11

Jest w niej coś. Ma ładną sylwetkę i świetnie gra. Potrafi zauroczyć ;)

EffyStonem

Jej charakterystyczna uroda daje jej to coś co inne aktorki nie maja. Jest piękna i przypomina mi moja nauczycielkę.

besia11

Nietypowa? Rzecz raczej w tym, że jest nijaka. Bez urazy dla fanów. Lubię ją, jest faktycznie dobrą aktorką. Ale jak ją ucharakteryzują, tak będzie wyglądać.

W Coffe & Cigarettes chyba bym nie poznała, że w pewnej scenie gra siebie i swoją kuzynkę.

Dlatego może zagrać k a ż d e g o i będzie prezentować się dobrze.

cyzia_frey

Taka jest rola charakteryzacji, więc nie wiem co piernik do wiatraka? A że technika coraz bardziej się rozwija, to
i aktorzy coraz mniej przypominają "prawdziwych" siebie. Jeśli chodzi o Cate, to fakt, że potrafi mocno wejść w
rolę, ale to już kwestia talentu, inny temat. Moim zdaniem uroda nie ma tutaj nic do rzeczy.

besia11

Jest niesamowicie piękna, patrz: Włamanie na śniadanie, Notatki o skandalu, Benjamin Button, Dotyk przeznaczenia (w jednej ze scen "wizyjnych" wygląda fantastycznie). Ale co tam uroda, u aktorek liczy się talent, a w ten Bozia wyposażyła ją na tyle obficie, że jest najlepszą aktorką świata.

Jamal_Malik

moim zdaniem jest paskudna i wysuszona. i ma oczy jak szparki

besia11

W jej urodzie jest coś szlachetnego, niezwykłego, gdy na nią patrzę mam wrażenie, że jest istotą nie z tego świata.

Divine

jak patrze na Pier Luigiego Coline to tez mam wrazenie , ze jest nie z tego swiata...

shamar

Bardzo przypomina z urody Kathryn Hepburn.Jest bardzo delikatna
i wygląda jak normalna przeciętna kobieta.U mnie jest wysoko,nigdy
mnie nie rozczarowała jako aktorka.Cate idź w górę,i zdominuj
chociażby Winslet! :D

besia11

Cate Blanchett jest przepiękna :) mi najbardziej podobała się w "Podwodnym życiu ze Stevem Zissou", jej bohaterka była ubrana skromnie i prosto, ale przy tym była tak silna i bezpretensjonalna :)

aaako

Gdzie tam ona piękna ;) - zdolna to tak, ale piękna? Pewni jesteście, że jej z kimś nie pomyliliście, albo, że nie macie problemu ze wzrokiem? ;)

besia11

jest piękna, trzeba przyznać.

b.ładnie jej w rudych włosach. w 'dziwnym przypadku ...' wyglądała przepięknie.

użytkownik usunięty
besia11

Mi się strasznie jej oczy podobają ;D
Cate jest bardzo ładna.

besia11

Prawda jest taka (i to nie tylko w jej przypadku ;)),że większość ludzi sami tworzą z niej piękność. Połączenie z talentem, samo to,że prezentuje się na szeroką skalę,robi coś,czego zwykły przeciętniak nie robi czyni ją piękną,choć wcale taka nie jest. Zastanawiam się, ile osób tak naprawdę uznałoby jej urodę za niebywale pociągającą,gdyby była zwykłą dziewczyną z sąsiedztwa.Wątpię,żeby była tak zauważalna.Część nie zwróciłaby pewnie nawet uwagi,że istnieje. Oczywiście są gusta i guściki, więc amatorzy aparycji aktorki by się znaleźli, jednak mogę iść o zakład, że nie aż tylu. Dla mnie-bardzo przeciętny wygląd, jaki ciągle wokół spotykam na co dzień.

royo_lilith

Zależy co jest wyznacznikiem urody dla każdego z nas. Dla mnie tym wyznacznikiem, jest pewna magia w kobiecym wyglądzie. Subtelne piękno, które przyciąga niczym magnes, delikatność, powabność. Uwielbiam naturalne kobiety, bez ton makijażu, umiejące subtelnie podkreślać swoje atuty. Niestety dla większej części mężczyzn tym wykładnikiem są wielkie, silikonowe piersi, blond-tlenione włosy i pustka w głowie... Nie przykładają wagi do inteligencji, ważne żeby była łatwa. Smutne to, ale prawdziwe.

besia11

Powiem tylko:gdybym byla mezczyzna to bym sie w niej zakochala!

czokled

jasne, bo jak komus nie podoba sie Blanchett to od razu musi krecic go 'blond napompowana sztuczna pieknosc' . Dajcie se na wstrzymanie.

Jest bardzo dobra aktorka, jest sympatyczna, gra w niezlych filmach ale nie jest piekna. Jest charakterystyczna, intrygujaca, mozna sie nia zachwycac, ale nie jest ladna.

pare postow wyzej : A co, Carmen jest brzydka? Wybacz, mozna nazwac ja sztuczna, pusta, przecietna ale brzydka nie jest .

krolowa_sniegu_2

Sorry, ale Carmen jest brzydka i ma maske, a nie makijaz ktory jej i tak niewiele pomaga(tylko ze to jest MOJE zdanie a o gustach sie nie dyskutuje). Blanchett tez nie jest piekna ale za to ma to cos w sobie co powoduje, ze przyciaga uwage, taka aura kobiecosci, subtelnosci, po prostu piekna. I to jest prawdziwe piekno.
A jak juz sie przyczepic to przeciez "nie ma kobiet brzydkich tylko sa zaniedbane" (chyba autorke tej wypowiedzi kazdy zna:))

użytkownik usunięty
czokled

ooj ludzie po co się kłócicie i obrażacie KAŻDY ma SWÓJ GUST dla jednych jest piękna dla drugich przeciętna a dla trzecich brzydka, np. joanna krupa została uznana za najpiękniejszą kobietę świata i rzeczywiście jest najpiękniejsza???? przecież nie można tak naprawdę wybrać tej najpiękniejszej, bo co człowiek to inny gust, ale żeby od razu się o to kłócić?? każdy ma prawo napisać czy mu się podoba czy nie, chyba że jest tu na forum jej kochanek i czuje się oburzony jak ktoś uważa ją za brzydką, więc dajcie spokój bez wyzwisk kulturalnie wyraźcie swoją opinie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones