Cayden BoydI

Cayden Michael Boyd

6,6
430 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cayden Boyd

jak można zaczynać karierę grając w filmach typu. Rekin i Lava ?
Na starcie ma miano dziecka grającego w durnych produkcjacg

Zandarm

Od czegoś trzeba zacząć. Nie każdy ma takie szczęście jak Brad Renfro i debiutuje w ambitnej hollywoodzkiej produkcji.

Zandarm

po pierwsze nie zaczął od rekina i lavy tylko od wielu innych conajmniej 10 filmów znasz pojęcie 'zacząć'??
2008: Fireflies in the Garden jako Młody Michael Waechter
2007: Have Dreams, Will Travel jako Ben
2006: X-Men: Ostatni bastion (X-Men: The Last Stand) jako Młody Warren Worthington
2005: Rekin i Lava: Przygoda w 3D (Adventures of Sharkboy and Lavagirl 3-D, The) jako Max
2005: Night Stalker jako Ryan Carver (gościnnie)
2005-2007: Krok od domu (Close to Home) jako Sonny (gościnnie)
2004: Zawiść (Envy) jako Chłopiec #2 w przedstawieniu (Wilk)
2004: Century City jako Toby Clemens / Timmy (gościnnie)
2004: Zabawy z piłką (Dodgeball: A True Underdog Story) jako Timmy
2003: Exposed (I) jako Jared
2003: Rzeka tajemnic (Mystic River) jako Michael Boyle
2003: Zakręcony piątek (Freaky Friday) jako Kumpel Harry'ego #2
2003: Dowody zbrodni (Cold Case) jako Kyle Bream w 1998 (gościnnie)
2002: Fault jako Młody Mark
2001-2002: Taina jako Josh / Mały chłopiec (2001, 2002) (gościnnie)
2001: Hoży doktorzy (Scrubs) jako Hummer (2001) (gościnnie)
2001-2007: Jordan (Crossing Jordan) jako Kyle Moran (2004) (gościnnie)
1998-2007: Diabli nadali (King of Queens, The) jako Lil Jared (2002) (gościnnie)
1965: Dni naszego życia (Days of Our Lives) jako Mason (2002) (gościnnie)

Netinka

Racja, zagral w 1965

Zandarm

http://www.filmweb.pl/f97719/Dni+naszego+%C5%BCycia,1965
Dni naszego życia - Serial TV - Data premiery: 1965-11-08.
Jednym słowem tasiemiec w którym zagrał gościnnie w 2002. Czytaj uważniej następnym razem zanim kogoś skrytykujesz...

Zandarm

A kto ma zagrać w filmie dla dzieci? Ludzie z domu starców?

butryk_2

Drogi Żandarmie!
Niestety, dzieje się tak na tym świcie, że produkują arcydzieła jak i niezbyt dobre filmy. Zdarza się, że nawet bardzo dobrzy akotrzy, grają czasem w dennych filmach. Moim zdaniem chłopak ma talent (obejrzyj chociażby "Have dreams, will travel") i nie każdy tak jak ty, po obejrzeniu jednego filmu szufladkuje aktora jako "beznadziejny, bo grał w tym badziewiu". Chłopak ma dopiero 15 lat, jeszcze długa droga przed nim i nie oczekuj, że na samym początku swojej kariery zagra od razu Vito w "Ojcu Chrzestnym"!

alissa

W Have dreams, will travel zagrał wzorowo tylko nie mogę zrozumieć dlaczego nie dobierał się do "swojej" pięknej żony-kretyn,kretyn i jeszcze raz kretyn(reżyser też kretyn).

Zandarm

zgodze sie ALE on później zagrał w B.dobrym filmie Świetliki w ogrodzie a taki Taylor Lautner czy jak mu tam zagrał z całym szacunkiem kundla w zmierzchu i głupka w Walentynkach

MademoiselleButterfly

Zdecydowanie jak był mały był ładniejszy. To że nie zaczął kariery od tej farsy , wcale nie oznacza że może być dumny z tej roli. Taylor do dziś się wstydzi.

Enterraz

Czego się wstydzi Taylor ? Tej roli ? A dlaczego ? Wypowiadał się gdzieś na ten temat ?
Obejżałem dziś trochę Rekina i Lawę i śmiałem się jak widziałem Taylora, był tak zabawny że żałuję że nie obejżałem całego filmu pewnie nieźle bym się ubawił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones