Cezary Pazura

Cezary Andrzej Pazura

7,9
78 870 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cezary Pazura

Jego rola inspektora MARKA SZNAJDERA mnie osobiscie wgniotla w fotel... Ludzie uwazaja go
za aktora glownie komediowego a prawda jest taka ze juz kilka razy udowodnil ze jest
rewelacyjnym aktorem w dramatach lub kinie sensacyjnym. Wlasnie rola SZNAJDERA w
serialach ktore wymienilem wyzej udowadnia jak wszechstronnym potrafi byc aktorem. Niby taki
wesolek kabareciarz cos w stylu POLSKIEGO CARREYA a tutaj pojawiaja sie role powazne w
ktorych wypada lepiej niz jako jajcarz... MYSLE ZE WOLE C.PAZURE JAKO AKTORA W
POWAZNIEJSZYCH ZYCIOWYCH ROLACH...

punisher822_filmweb

no w takich rolach też fajny, w Sarze był zajebisty jak na dyskotece tańczył, ale dla mnie to zawsze Czarek z 13 posterunku będzie go jak ja go widzę, albo innych aktorów z 13 posterunku to mi się dzieciństwo przypomina.

kinomanka_13

A zdradzisz mi swoj rocznik? JA 82 i oczywiscie ten serial pamietam ale nie ogladalem go regularnie. Bardziej wolalem KIEPSKICH jak sie pojawili.

punisher822_filmweb

1994, ale potem go parokrotnie oglądałam. A kiedyś też wolałam Kiepskich tylko jak ta Jolasia się pojawiła to już tego gówna nie oglądam.

kinomanka_13

Tez nie trawie tej PUPCI-DUPCI. Wolalem starsze odcinki gdzie byl WALDUS i potem jak zniknal tez pare odcinkow bylo zabawnych... JESTES SLODKA DWUDZECHA ;-)

punisher822_filmweb

Dokładnie, uwielbiałam go w tym serialu :)

milunia996

Milo ze sie ze mna zgadzasz...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones