Channing Tatum

Channing Matthew Tatum

7,7
47 578 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Channing Tatum

I tak nie stawiam go na szarym końcu wśród aktorskich nieporozumień bo to aktor jednowymiarowy. Ma wyglądać na jak to gimbusy mówią "ciacho" i pewnie w tym się sprawdza. Dopóki stoi w miejscu i nie wygłasza dialogów.
Jak na razie słabo na 3 z potencjałem na 4,5

air87

Nie skreślajmy go tak od razu. Przecież i on ma nawet jedną "dobrą rolę" w filmie "Wrogowie publiczni" , gdzie ginie po jakichś 5 minutach od rozpoczęciu seansu i wygłasza maksymalnie dwie linijki tekstu w efekcie czego jego brak warsztatu aktorskiego nie jest jakoś szczególnie widoczny.

air87

Dla mnie on jest beznadziejny. Denerwuje mnie jak pojawia się na ekranie. Nie trawie tego gościa i on ma na dodatek zagrać Gambita :/ Nie wiem kto wpadł na taki głupi pomysł.

alienowa

z gambitem to już totalny debilizm. Twórcy powinni się kierować chociaż szczątkami logiki a nie aktualną falą popularności. No szkoda że jeszcze Bibera nie zaangażowali..

air87

Dla mnie Taylor jako Gambit oddawał jego charakter. Szkoda że twórcy odwrócili się od niego. Spokojnie jeszcze troche a dadzą Bieberowi jakąś rólke :/ A wracając do Tattuma to jego gra aktorska jest sztywna jak kij od szczotki. Nie wiem co ludzie w nim widzą.

alienowa

Zgadzam się z tobą, nie wiem co ludzie w nim widzą a w dodatku to że ma zagrać Gambita już całkiem mnie załamało :/

Nirvash117

Mam cichą nadzieje że jeszcze zmienią zdanie co do roli Gambita ale już chyba klamka zapadła :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones