Charlie Hunnam

Charles Matthew Hunnam

8,2
25 077 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlie Hunnam

Według mnie on... wygląda za staro na Grey'a!
No rozumiem, on jest ogólnie młody (ma 33 lata), ale wygląda na jakieś 45. Właściwie wszystkie koleżanki, którym pokazałam jego zdjęcia i te z którymi oglądałam Pacyfik Rim spytane przeze mnie na ile lat ten facet wygląda, podały odpowiedź 40+.
Spójrzcie np. na takiego Iana Somerhaldera (i nie sugeruję, że on jest moim wymarzonym Grey'em, bo nie jest)... On chociaż wygląda na te 30 parę lat, które ma, a wręcz nawet czasami wygląda młodziej...
No cóż... Mam nadzieję, że charakteryzacja sprawi cuda w wypadku Hunnama. Jeśli tak się nie stanie (a przypuszczam, że tak się nie stanie) to seans Pięćdziesięciu Twarzy Grey'a będę musiała obie darować...

anka115

i tak obejrzysz ;)

anka115

i tak wybierzesz się z koleżankami do kina, każdy inaczej wyobraża sobie Grey'a, a aktora idealnie odgrywającego główną rolę nigdy się idealnie nie dopasuję do gusta rzeszy fanek, każdy ma inny gust, a Charlie moim skromnym zdaniem nadaje się idealnie:)

house1983

aamen.

house1983

Bo to prawdopoodobnie kolejna zawiedziona co się naoglądała fejkowych trailerów z Bomerem albo Ianem...
Jeszcze Bomer nawet w tych scenach erotycznych to nie on, tylko zdaje się Leto, ale weź przetłumacz... Tym sposobem to możemy wkleić i Jasia Fasolę i też by wyszło że jest sex on the legs;)

WhiteDemon

Leto ??

more_than_a_woman

No tak mi ktoś zasugerował że to z jego teledysku i stwierdziłam że to prawdopodobne;)

WhiteDemon

aa już skojarzyłam, może tak być ;))

WhiteDemon

Wcale nie oglądałam fanowski trailerów z aktorami przez Ciebie wymienionymi, w ogóle nie mam w zwyczaju oglądać tego typu klipów. Po prostu wyraziłam swoją opinię, co do wyglądu Charliego i stwierdziłam, że wyobrażałam sobie Christiana troszkę młodziej wyglądającego. Nie przekreśliłam też jego szans na dobre odegranie tej roli, nie skrytykowałam jego gry i w żaden sposób nie zasugerowałam w mojej wypowiedzi, że w roli Grey'a widziałabym Somerhaldera czy Bomera... Ja jak czytam książkę nie utożsamiam bohaterów z twarzami popularnych aktorów, tylko sama tworzę sobie ich wygląd w wyobraźni. I później często przy ekranizacjach przeżywam lekki zawód. Ale rozumiem, że każdy ma swoją wizję świata przedstawionego w książce i nie mam pretensji (nie zniżam się do poziomu zbzikowanych fanek, które napisały petycję o zmianę aktora).
Po prostu mam nadzieję, że charakteryzatorzy się przyłożą, porządnie go ogolą i że będzie wyglądał dobrze. A jeśli na zdjęciach i trailerach mi się nie spodoba to najwyżej daruję sobie wyprawę do kina, co wcale nie oznacza, że nigdy filmu nie obejrzę. Tylko po prostu nie będę wydawała kasy na bilet jeśli nie będę miała do tego podstaw.
Pozdrawiam ;)

anka115

Spoko:)

anka115

Słuchaj, on łazi ciągle z tą brodą ( bo od 6 lat gra w serialu o wesołych motocyklistach z komarami na zębiskach ) i dlatego Ci się zdaje że wygląda na 45...Mój kumpel mając lat 18 zapuścił długą brodę ( nie wiem do dziś czego ten manifest dotyczyłXD) i od razu wyglądał jak swój ojciec.
A Somerhalder
a) ma więcej lat od Charliego
b) zepsuł by tę rolę, widziałam z nim 16 ról i wiem co mówię
c) nie żartuj że nie widzisz jak się w TVD sypie, jak mu pudru nakładą za dużo za mało...

O Charliego ty się bój, tak go wypucują że będzie się świecił i będziesz piszczeć z zachwytu. Oczywiście nie jestem charakteryzatorką na planie tego filmu, to tego gwarantować na 100% nie mogę, ale tak na 92% wierzę że będzie wyglądał bosko. Zdziwię się jak nie. Popatrz na takiego Pattinsona foty prywatne jak jest zarośnięty jak wygląda jak żul z całym szacunkiem a jak wyglądał w pierwszej części Zmierzchu np.

WhiteDemon

*miało być, o Charliego ty się NIE BÓJ.;) To jest we własnym interesie twórców tego filmu żeby Charlie wyglądał dobrze bo jak nie będzie wyglądał dobrze to kobity na film nie pójdą, tak jak mówisz. Chyba nie są takimi cielokami i się już postarają żeby Charlie wyglądał jak wykapany Grey.

WhiteDemon

No ale w Pacyfik Rim nie miał brody i i tak nie wyglądał luks młodo... Dobra nie będę dramatyzować dopóki nie ma żadnych zdjęć z planu... Jak będą to się zobaczy i wtedy będę mogła si wypowiedzieć odnoście jego wyglądu w roli Grey'a :)

anka115

;) Wierzę w charakteryzację, zobacz trailery do 2 części Hobbita, Bloom grający Legolasa wygląda młodziej jak w 2001:P

WhiteDemon

Legolas w Hobbicie wygląda hmm dziwnie ;P przesadzili z charakteryzacją a może też z komputerową manipulacją ;)

more_than_a_woman

To prawda że trochę dziwnie, ale co najważniejsze, młodo;) bo trochę się bałam że Orli będzie wyglądał jak zużyty kapeć;)
Na szczęście jest blues.

WhiteDemon

pisałaś kiedyś o charakteryzacji Brada Pitta w filmie Ciekawy przypadek Benjamina Buttona, to jest dopiero cooś ! btw Hunnam nie potrzebuje żadnych ulepszaczy, wystarczy wizyta u fryzjera i idealnie skrojony garniaczek ;P plus jego olśniewający uśmiech i dziewczyny będą piszczeć z zachwytu ;D

more_than_a_woman

Będą, ale jeszcze o tym nie wiedzą;P

anka115

Toś zrobiła pojazd jego równolatkom. Spójrz na mój awatar, czy ja wyglądam na 45 lat? (zdjęcie było robione w marcu tego roku). Dziecko drogie, jak się ma 35 lat, to jeszcze jest szmat czasu przed człowiekiem na wyprawę do lasu po drzewo na deski do trumny.

szkockakrata

Całkowicie nie rozumiem o co Ci (czy może raczej Pani) chodzi... Zwróciłam tylko uwagę na wygląd tego aktora w odniesieniu do roli, którą miał zagrać i wyraziłam swoją opinię, że pomimo tego, że jest młody to do tej roli wygląda za staro. Nie wydaje mi się, żebym powiedziała cokolwiek obraźliwego. Polecam poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem. Pozdrawiam.

anka115

Miało być dowcipnie i z przekąsem, bo to co napisałaś raczej mnie rozbawiło, niż dotknęło. Zapewniam Cię, a w sumie to nawet życzę, że kiedyś dożyjesz takiego dnia kiedy jakiś nastolatek (może nawet Twoje dziecko) powie Ci, że jesteś stara.

szkockakrata

No cóż, troszkę z tym dowcipem nie pykło (oczywiście nie żeby śmiała się czepiać)...
I nadal nie bardzo rozumiem co to ma do tematu tej dyskusji, ale niech będzie. Dziękuję za życzenia, z pewnością tak będzie, ale zanim to się wydarzy mam jeszcze sporo czasu, żeby nacieszyć się młodością. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones