Charlie Hunnam

Charles Matthew Hunnam

8,2
25 082 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlie Hunnam

Moja historia jest strasznie długa:) Po obejrzeniu PATRYJOTY strasznie nie lubiłam Anglii, za to Amerykę wprost kochałam... Przyszła do mnie przyjaciółka jak akurat miałam sama na noc zostać w domu, zobaczyła że na dysku nam Green Street Hooligans i zaczęła mnie namawiać, żebym obejrzała, jak powiedziała, że to jest film o ANGIELSKICH kibicach, powiedziałam że nie bo na pewno jest słaby... Nawet argumenty typu: w tym filmie gra Elijah Wood, że jest jeden boski koleś nic do mnie nie docierało;) Aż pewnego strasznie ciepłego dnia w wakacje nie miałam już co robić to sobie włączyłam TEN film:) Na początku byłam zle nastawiona, po prostu oglądałam dla zabicia czasu, pózniej już zaczynałam się uśmiechać na widok Pete'a, a na końcu już płakałam. Pózniej oglądałam ten film z każdym, każdego zmuszałam żeby to obejrzał i jak zaczął coś zle mówić na Pete'a to się kłóciłam:P Teraz już nie mam tak że się kłócę, ale nadal się wkurzam:) Teraz w niedzielę obejrzałam PORZUCONĄ i ponownie oszalałam na punkcie Charlie'ego:) Tylko że tym razem ze zdwojoną siłą;) Stwierdziłam, że Johnny Depp(jestem Jego fanka 4/5 lat i zawsze nawet po Hooligansach uważałam że On jest najlepszym aktorem)ma manierę, a Charlie Hunnam zabójczy uśmiech, który powala po prostu. No przynajmniej mnie:) Jak oglądałam tą PORZUCONĄ to kilka razy obudziłam moją ośmiomiesięczną siostrzenicę;)No a teraz Wy opowiadajcie:)

użytkownik usunięty
migusia

Fascynujące...

z ust mi to wyjęłaś :D ,,lubię" takie narwane fanki :)

migusia

Ten post zmienił moje życie.

migusia

Przepraszam wszystkich za post ;p Byłam dzieciakiem, co zresztą widać ;p trudno :D prawa młodości :)
Ale co się naśmiałam, to się naśmiałam :)

migusia

Każdy z czasem dorasta. Nie ma za co przepraszać... Dalej jesteś fanką Charlie'ego Hunnama?

migusia

Oddajesz mi za chemioterapię!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones