Charlie Hunnam

Charles Matthew Hunnam

8,2
24 948 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlie Hunnam

Podobno to oficjalne a Charlie się poddał, bo zabolała go petycja przeciwko niemu :/ Nie czekam
na ten film, ale to jednak przykre.

more_than_a_woman

No pewnie, że czytałam i mi sie strasznie spodobał jego punkt widzenia, nawet otwierałam sobie 1 czesc ksiazki aby porównać i przypomniec sobie jak to bylo wg Anastasi. Najlepsze jest to, wg mnie że pokazało Greya z innej strony.Troche taki znudzony, wdający się w zabawę jak umyslnie nie powiedział Anie, że wie iz nie jest Kate. Chciałabym przeczytac jak to wygladalo z jego perspektywy jak np. zabral nieprzytomna i pijaną Ane do hotelu i położył w swoim łóżku, albo jak się dowiedział, że jest dziewicą i oczywiście wrażenia bo seksie waniliowym, oraz jak dostał te maile po których szybko się zjawiał u Any. No poprostu jestem ciekawa.

anika729

rozumiem... no wg mnie punkt widzenia Greya jest jeszcze słabszy niż panny Steele, może daremnie doszukuję się w tej książce głębi, tzn doszukiwałam się do momentu rezygnacji Charliego :)

more_than_a_woman

No wiadomo te ksiązki to nie dzieło sztuki, ale cholernie wciągają. W tych książkach nie ma głębi jest tylko romans i ostre p****e. Ale jakoś mimo tego fajnie było przeczytać te ksiązki a jeszcze lepiej miało być bo film miał być z Charliem. I masz rację po rezygnacji Hunnama jakoś tak już nie ciągnie ten film:/

anika729

wiem, jedyna głębia w tej książce to panna Steele, jeśli wiesz o co mi chodzi ;) ach Charlie coś Ty mi zrobił... ;DD

more_than_a_woman

Hehe prawdziwa głebia i tysiące kawałków:) zgadzam sie co ten Charlie z nami zrobił..... taka szkoda

pensivelane

I dobrze zrobił. Potem nie mógłby się pozbyć "łatki" Greya.

Lellandra

to po co by ją przyjmował, tę rolę ? myślę, że ten co zagra Greya będzie miał świadomość konsekwencji zagrania w ekranizacji :)

more_than_a_woman

Może właśnie dlatego poszedł po rozum do głowy. :)

Lellandra

Masz rację, min. przykładem idealnym mógłby być nawet Pattinson.

pensivelane

zrezygnował i zaraz wskoczył kilka oczek wyżej w rankingu FW ;D

pensivelane

bardzo dobrze że zrezygnował, chociaż nie powiem, przyjemnie by się go oglądało, ale za to łatki Greya ciężko byłoby mu się później pozbyć. obserwuję go od czasu Hooligans i tego typu rola mogłaby mu zaszkodzić.
przy okazji nie rozumiem nacisku na Bomera - przecież ten facet zupełnie nie pasuje do tej roli - czy te wszystkie szalejące babki nie czytały książek? Grey nie ma być tylko "ładny, że aż mdły", jeez......

pensivelane

No smutne. Szkoda, bo swietny aktor z niego, a zjechali go jakby ta ekranizacja byla Bog wie czym, ot to zwykle g*wno dla masy pustych ludzi przeniesione na ekran.

auxil

pustych ludzi powiadasz ? zobaczymy czy obejrzysz zatem...

more_than_a_woman

No umówmy się, że książka nie należy do najambitniejszych, lekko mówiąc :) Poza tym to jak z fenomenem "miłości na bogato", największe dziadostwo przyciąga hejterów i ciekawskich, dlatego sprzedaż tego dzieła podskoczyła na tyle, by uznać ekranizację za opłacalną. Szczerze mówiąc ciężko mi ocenić,czy 50 shades ma jakiś prawdziwych fanów. Sama film może kiedyś obejrzę, ale na pewno nie pójdę na niego do kina.

pensivelane

co do "hitu" Vivy - nigdy nie obejrzałam ani minuty ;))

more_than_a_woman

Przecież nie mówię, że wszyscy muszą podążać za jakimś trendem, choćby najgłupszym. Po prostu tłumaczę, że z hitem jest tak samo jak z piosenkami, czy właśnie takimi serialami niskich lotów. "Bo ktoś" to my też :D I w ten sposób nakręcamy sprzedaż, a ludzie od zbijania kasy na takich rzeczach wszystko to widzą. Ot co :D

pensivelane

ależ ja Cię dobrze zrozumiałam ;) tak działa promocja, nie ważne czy coś jest dobre czy nie, jeśli jest o tym wszędzie głośno to człowiek mimowolnie się tym zainteresuje i obejrzy, z czystej, instynktownej ciekawości, a my nie wiemy jaki film im wyjdzie, nie skreślajmy tego przed obejrzeniem :))

pensivelane

Z jednej strony to dobrze, bo facet zasługuje na role w lepszych produkcjach. Z drugiej... Kurczę, nawet się ucieszyłam, że Charlie zagra Greya, bo byłam przekonana, że mógłby to zrobić naprawdę dobrze co podniosłoby w jakiś sposób poziom tej mielonki. A teraz mam wątpliwości czy w ogóle pójść do kina.

Nie wiem ile prawdy jest w tym, że zrezygnował z roli przez tę żałosną petycję, która swoją drogą była przykładem totalnego debilizmu. W każdym razie fanki dostaną to, czego chciały, ładnego, wypacykowanego chłopca. Będą teraz mogły powiesić sobie plakaty z jego śliczną buzią w miejscu gdzie dawniej wieszały Pattinsona.

pensivelane

Boże, ale te fanatyczki tej książki są okropne, jak tak można w ogóle? Przecież jest przystojnym facetem, a oni na pewno odmłodziliby go i byłby taki przystojny że ja pierdziele. Ale nie bo każda sobie urąbała Matta Bomera, a tu przede wszystkim chodzi o chemię między bohaterami, boże, nie no nie wierzę, a tak się cieszyłam że on zagra.

PaulaGlee25

dopiero teraz się dowiedziałaś, że zrezygnował ? ;>

more_than_a_woman

Tak, wczoraj weszłam i tak jakoś wyszło ;d hahaha xD

PaulaGlee25

bywa ;) ominęła Cię główna fala rozczarowania i euforii po jego odejściu z tego projektu, teraz to ja lekko obserwuję przygotowania przed rozpoczęciem zdjęć i proces castingowy :)))

pensivelane

Piszę nie ze swojego konta....mam na imię Beata...czytałam wszystkie części i bardzo nie mogę doczekać sie na film
Moim zdaniem Hunnam pasowal do tej roli może nie az tak jak sobie jego dosłownie wyobraziłam ale co do niego nie mam takich zastrzeżeń jak do aktorki ktora ma zagrać pannę Stelle.wyobrażałam sobie ja....delikatna szatynka,niewinna,skromna....dziewczyna która poznaje życie z innej strony...wszystko ją zaskakuje podnieca...te jej oczy przewracające i niewinne przygryzanie wargi...nie widzę tego u tej aktorki.....

pensivelane

Może i dobrze że zrezygnował... gdybym w kinie zobaczyła ten film z nim w roli głównej, to zaczęłabym się niekontrolowanie ślinić.
Aktor który zagrał w tym filmie jest okropny, aseksualny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones