Charlie Sheen

Carlos Irwin Estevez

7,7
13 514 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlie Sheen

Prawdopodobnie za to, że jest taki kul młodzieżowy najebus i narkoman.

Exotico

Dobrze się ludziom kojarzy: Hot Shots, dwóch i pół. Ale nie jest to w sumie słaby aktor np w wall street dobrze zagrał

nuci1992

Ok, ale ocena dobrze to 7/10. Mimo to ma większą prawdopodobnie z tego powodu, który ja podałem. To tak samo jest z Monica Belucci, Jessica Alba itp. - nie chwali się za aktorstwo, ale za coś innego ( w tych przykładach akurat wygląd) .

Exotico

Ja już się dawno przestałem ocenami na filmwebie przejmować jako że w dużej mierze wyznacznikiem oceny jest popularność danej osoby. Np. Charlie Sheen oceniany jest głównie przez ludzi którzy oglądali dwóch i pół, a brakuje tutaj ludzi którzy obejrzeli jakiś film z jego udziałem i wchodzą tutaj żeby wystawić jakąś neutralną ocenę. Np. taki zmierzch dzięki temu że było o nim głośno oprócz ocen fanek zbiera również negatywne oceny od reszty ludzi :) Po zatym największą wadą demokracji jest to, że większość rzadko kiedy ma rację więc nigdy nie ufaj ocenom póki czegoś sam nie obejrzysz :) no chyba że coś ma ocenę poniżej 3.0 to już można zaufać społeczeństwu :)

nuci1992

Wiadomo, że trzeba wziac pod uwage , to ze wiekszos spoleczenstwa to nizina intelektualna i latwo ulega manipulacji (popularnosci). W kazdym badz radzie draznia, bawia, roznie to bywa, mnie takie oceny.

Exotico

akurat ja obejrzałam wiele filmów z jego udziałem. jeszcze w czasach, kiedy o dwóch i pół nawet nikt nie słyszał, a na wspomnienie nazwiska Sheen większość znajomych robiła wielkie oczy. moja sprawa, że oceniam tego aktora na taką ocenę. lubię i jego i filmy z jego udziałem. daruj sobie teksty o nizinach intelektualnych bo w ten sposób niestety ale sam o sobie świadczysz. i to wcale nie korzystnie.

antygrafik

Ok, sory. Każdy przecież uważa się za wyżynę intelektualną.

Exotico

Obejrzyjcie sobie np. The Rookie, czy Beyond the Law i genialną grę Sheena. Nie mieszajcie jego życia prywatnego do jego gry aktorskiej, która jest bardzo dobra. Ma dobrą mimikę, głos, idealnie pasuje do filmów akcji, dramatów, czy komedii. Filmy, które wymieniłem, powstały zanim Charlie stał się tak popularny jak teraz, tak więc twoje argumenty, że to cool młodzieżowy nie odpowiadają prawdzie. W Two and a Half Men też był genialny i teraz ten serial bez Charliego jest jak Brudny Harry bez Eastwooda.

Lukeblanco7

wszędzie gra dupka bo jest dupkiem w każdym serialu i filmie jest taki sam identyczny jego brat i ojciec to genialni aktorzy i filmowcy a Charlie no cóż to taki buraczek,a Dwóch i pół to po paprany serial który zakazano w wielu krajach

dou

Jakoś nie zauważyłem, by grał dupka w Plutonie, The Rookie, czy w Beyond the Law. Widać, że nie oglądałeś tych filmów. Przemawia przez ciebie zazdrość, a tym samym nienawiść do Charliego. To już nawet Oliver Stone mówił po Plutonie, że Charlie ma wielki potencjał i talent. Oglądałem wszystkie sezony Two and a Half Men i na pewno nie jest to słaby serial, a gra aktorska jest bardzo dobra. Charlie Sheen potrafi dopasować się do roli, czy to w dramacie, w filmie akcji, czy komedii i za każdym razem gra inaczej zależnie od roli.

Lukeblanco7

To już nawet po reklamie piwa Bavaria widać, że Charlie ma talent.

Lukeblanco7

Hm może i zazdrość rzeczywiście takie branie i tyle kasy też bym chciał mieć nie za przeczę.Widziałem Pluton bardzo dobry film i rola tejże persony,Hot Shots to klasyk komedii ,jednak to co teraz porobiło się z tym panem jest nie do pomyślenia powstał kolejny głupi sitcom ,,Jeden gniewny(wiadomo) Charlie,, podobno to coś innego niż,,Dwóch i pół,, dla mnie to to samo ten sam cwaniaczek Sheen.Jego brat kręci genialne filmy,ojciec nadal jest bardzo aktywnym aktorem świetnie zagrał ojca Petera Parkera a genialna kreacja w Drodze życia powinna być co najmniej nominowana do Oscara.Każdy po pełnia błędy pan Charlie się rozpił itp.ale to żadna wymówka Robert Downey Jr. też pił a teraz wziął się za siebie jest etatowym Iron Manem gościa nie sposób nie lubić a co z panem Sheenem hm.No więc jest tym samym nimfomanem na chaju od lat i nic więcej,nie zagra już w żadnym dobrym filmie nie ma szans kto by zaangażował tego zadufanego w sobie palanta?Szacunek jednak mu się należy na pewno za to,że wciąż pomimo wpadek dobrze dogaduje się z rodziną

dou

Tu już poruszamy jego życie osobiste, które jakie jest każdy wie. Jednak w ostatnich latach i tak się w miarę poprawił, nie mówię, że przestał pic, ćpać, czy zamawiać panienki, ale dziećmi się zajmuje i dba o ich wychowanie. Dużo czasu poświęca grając w baseball. Trzeba też wiedzieć, że Charlie otwarcie wspiera różne teorie spiskowe np. na temat ataku 9 11. Dlatego próbują go przedstawiać w niekorzystnym świetle i dlatego nie gra w superprodukcjach filmowych. Charlie ma jaja,że otwarcie mówi o tym, o czym inni boją się mówić i za tu mu szacunek się należy i za to go szanuję. Nie mieszajmy jednak jego życia prywatnego do tego co prezentuje na ekranie, a prezentuje bardzo duże umiejętności aktorskie i talent.

Lukeblanco7

Jeden gniewny Charlie nie jest tak dobry jak Dwóch i pół, ale to wciąż dobry serial komediowy i dobra gra aktorska, przynajmniej Charliego. Za Dwóch i pół Charlie dostał 2 nominacje do nagrody Złoty Glob oraz 10 innych nominacji.

Exotico

uwielbiam ludzi z przerostem ego. tak pięknie wynoszą swój tyłek ponad plebs...

antygrafik

Dzięki :)

Exotico

proszę bardzo :)

Exotico

Dlatego, że jest, a właściwie był dobrym aktorem? Zobacz sobie w jakich i w ilu filmach grał. Jeśli ktoś ocenia aktora po tym jakie ma życie prywatne, to jest zwyczajnie idiotą.

forzamilan1

Jeśli ktoś ocenia aktora po tym jakie ma życie prywatne, to jest zwyczajnie idiotą.

No do tego zmierzam właśnie.

Exotico

Ok, więc uważasz, że nie zasługuje na taką ocenę? 8,2 to nie 9 czy 10, które powinni mieć tacy Hanks, Pacino czy Willis. Według mnie 8,2-8,5 to ocena adekwatna do jego gry aktorskiej. W latach 80 i 90 wystąpił w naprawdę niezłych filmach i się świetnie spisywał. Po dwutysięcznym roku, broni go jedyni dwóch i pół, gdzie też wydaje mi się zagrał świetnie swoją rolę.

forzamilan1

No i szanuję twoją opinię.

Exotico

Wez nie Hejtuj!!! Jak bys mial tyle kasy co On to.....dodaj sobie. Za jeden odcinek dwoch i pol mial 1,2 mln USD. Wiec mysle ze jak by nie mial umiejetnosci aktorskich to by mial nic.. Tak jak ...tez sobie dodaj..

maju90

Ok, dodałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones