CherI

Cherilyn Sarkisian LaPiere

8,2
5 873 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cher

Nie cierpię jej za to jak powiedziała na Meryl Streep. Nazwała ja wredną s**ą a to tylko dlatego że Meryl lepiej od niej wygląda pomimo tego że Cher miała wiele operacji plastycznych a Meryl żadnych !!!

_meryl_streep_

nie zesraj się, tutaj oceniamy predyspozycje aktorskie i dorobek filmowy, a nie jakieś prywatno-publiczne ale obu pań do siebie

Krrish

Dorobkiem filmowym to ona się raczej nie pochwali, w ogóle sama w sobie jest jakaś dziwna ma w sobie soc czego w niej nie lubię ale nie potrafię określić co...

_meryl_streep_

ale to jeszcze nie powód, żeby tutaj to wywlekać, jeżeli uważasz, że Cher kiepsko gra, to przedstaw jakieś merytoryczne argumenty

Switch

Cher jest przyjaciółką Meryl Streep ...Powiedziała to w żarcie .Niestety żeby go zrozumieć trzeba posiadać trochę inteligencji a nie wyrywać zdanie z kontekstu.

demoniczny_pan

Właśnie tak jest jak pisze demoniczny pan :)

_meryl_streep_

Kilka Globów i Oscar to dla Ciebie mało? Mówisz, że ona jest dziwna? To co powiedzieć o Tobie, która wyobraża sobie, że jest Meryl Streep? To dopiero porąbane.

kulizz

Dobrze powiedziane, a jeszcze bardziej porąbane jest sugerowanie się pismakami z żartu zrobią aferę.

_meryl_streep_

Hmmm, to chyba było raczej na zasadzie żartu. Z tego co wiem, obie Panie naprawdę się lubią.

_meryl_streep_

najlepiej posłuchać wywiadu z Cher, zamiast sugerować się materiałami w stylu "Cher powiedziała nam, że...". Teraz przy okazji promocji Burleski kilka razy wspomniała o tym, że uważa Meryl za wspaniałą kobietę i najlepszą aktorkę na świecie. Żałowała, że nie mogła przyjąć oferty zagrania w Mamma Mia, właśnie ze względu na to, że Meryl tam gra. To raczej świadczy o tym, że darzy ją sympatią :)

dagmaraa89

osoba która ropoczęła tę dyskusję negując CHER oraz przypisując siebie jako MERYL STREEP jest jakąs nierozgarnięta wieśniaczką
która nie ma świadomości jaka idea przyświeca FILMWEB

maciekb80

ale wiesz co z ta twoją uwagą przegiąłeś, bo wydaję mi się, że obrażanie kogoś przekracza granicę krytyki jakiekolwiek, zresztą połowa z was obraziła, kogoś kto napisał ten post, fakt głupi, ale jednak odrobina kultury w dyskusji nie zaszkodzi.

AlexzZzS

Andronami jest ,twe stwierdzenie, iz dana osoba może obrażać,ale już osoby która obraża,obrażać nie wolno.Brak w tym logiki.Co do Cher,jest ona zarówno świetną aktorką,jak i niezaprzeczalną gwiazdą sceny muycznej.Natomiast ocenianie Jej przez pryzmat tego,ile miała operacji plastycznych jest wysoce nieobiektywne,nie mające żadnego pokrycia merytorycznego odnoszącego się do Jej talentu

maciekb80

nie pletę głupstw człowieku.Więc z andronami mi nie wyjeżdżaj. Brak logiki jest w twoim stwierdzeniu, nie chce mi się go nawet przytaczać, uwaga była ogólna.Ktoś zamieścił post i ja Ten post oceniam jako skrajnie idiotyczny, ale nie wyzywam kogoś od idiotów, o to chodzi, w ty jest różnica.

AlexzZzS

A co do Cher, to się zgodzę z tobą, wyrażając opinie mnie osobiście nie zachwyca, ale dobrze mi się na nią patrzy, mam tu na myśli to ,że nie kłuje mnie po oczach jej gra, bo w sumie nie ma prawa.

AlexzZzS

Po primo:nie gorączkuj się,bo w amoku pisze się głupstwa,po secundo: nikt Cię nie nazywa idiotą,chyba że ty sam,nie będę polemizował,a po tercio: chcąc uczyc kogoś kultury,zacznij od siebie,bo to zakrawa o hipokryzję.

maciekb80

"Sama" jestem kobietą, ale to szczegół, w ogóle nie zrozumiałeś o co mi chodzi, jakbyś nie umiał czytać. Nie gorączkuję się. A z "idiotą" to był przykład odnosił się do tematu wyżej wymienionej wypowiedzi na temat Cher, nazwałeś kogoś "wieśniaczką" bo zamieściła taki a nie inny post. Mógłbyś moim zdaniem tak by wypadałoby raczej ocenić jej wypowiedź, a nie z góry przypisywać cechy, bądź obrażać osoby, których się nie zna na forum, w szczególności, bo przecież tak najłatwiej.

AlexzZzS

Ja tylko chcialem tutaj kogoś uświadomić ,że tupet a konstruktywna krytyka, to jak niebo i ziemia.Natomiast jesli chodzi o epitet (wieśniaczka) to nie wiem jak on twoim zdaniem się utożsamia z "idiotą".

maciekb80

nie chodzi o to by się utożsamiał, to był po prostu przykład, chciałam zobrazować, to o co mi chodziło wyłącznie,że ja oceniam post jako idiotyczny, bo tak jest, ale nie nazywam tej osoby od razu idiotą, tylko dlatego, że go napisała, tak samo z twoim określeniem czy zupełnie innym obraźliwym, w takim czy innym kontekście. Mam nadzieję, że udało mi się to napisać zrozumiale.

_meryl_streep_

Cher i Meryl się przyjaźnią ;/ i podkreślają to nawet jeśli są razem nominowane do oscara

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones