CherI

Cherilyn Sarkisian LaPiere

8,2
5 869 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cher

ale czytam tutaj wszystkie komentarze, w których wychwalany jest talent aktorski Cher i
jestem zdumiona, bo dla mnie jest ona raczej sztuczna. Fakt, widziałam z nią tylko dwa
filmy, na dodatek żaden z nich nie jest wymieniany jako ten ,, najbardziej wybitny" z jej film
filmografii, ale oglądając np. ,, Czarownice z Eastwick" i porównując Cher z Sarandon czy
Pfeiffer, to ta pierwsza jest po prostu drewniana i nie wyraża wg mnie żadnych emocji... co
nie zmienia faktu, że piosenkarką jest świetną, uwielbiam jej głos i jej piosenki, szczególnie
te starsze i bardzo się cieszę, że bardziej skupiła się na swojej karierze muzycznej :)

klaudia1300

ja oglądałam tylko Maske, w której była świetna, film przeuroczy wszystkim polecam:)

klaudia1300

Ja również uważam, że jest dobra. Może nie wybitna, ale w końcu to śpiew jest jej domeną. Natomiast spośród wielu piosenkarek, które usiłowały się sprawdzić w filmie i wyszło im to raczej marnie (wspomnę tu chociażby o Madonnie, Patsy Kensit czy naszej rodzimej Steczkowskiej), Cher wypada naprawdę świetnie. Stworzyła bardzo dobre kreacje w "Podejrzanym", "Syrenach" czy wspomnianej wyżej "Masce". Nie drażniła mnie w żadnym filmie, w której ją widziałam (w przeciwieństwie do jej śpiewających koleżanek - z naciskiem na Madonnę, która jest wręcz żenującą aktorką :))

klaudia1300

Popełniasz 2 zasadnicze błędy: po pierwsze-nie ocenia się aktora po 2 mało znanych do tego filmach-to nielogiczne i obrażające Twoją inteligencję. Po 2-nie porównuj Cher z Sarandon czy Pfeiffer, bo to dopiero bez sensu. Te aktorki przypuszczam że od dziecka uczą się sztuki aktorstwa i całe życie ją doskonalą, a Cher jak sama dobrze wiesz to głównie piosenkarka. Więc ocenianie Je na tych samych zasadach jest bardzo niesprawiedliwe. Osobiście uważam, że bardzo mało jest piosenkarek, które sprawdzają się w aktorskie, a Ona sobie bardzo dobrze radzi i wybija się na Ich tle. Poza tym ma na koncie Oscara a On, choć spadł na jakości to mimo wszystko za byle co go nie dają+sporo innych nagród.

uwieziona

Oczywiście zgadzam się, że na pewno Cher nie uczyła się tak długo aktorstwa jak np. Sarandon czy Pfeiffer, ale porównałam je ze sobą tylko dlatego, że grały równorzędne role w jednym filmie, w innym przypadku bym tego nie zrobiła... możliwe, że masz również rację, iż Cher świetnie sobie radzi porównując do innych piosenkarek. W tej chwili mam za sobą kolejny film z tą właśnie gwiazdą i cały czas uważam, że to, iż gra całkiem przyzwoicie nie pozwala mi nazwać tego ,,ogromnym talentem aktorskim", a takie właśnie słowa są używanie przez niektórych forumowiczów - właśnie do tego odnoszą się moje słowa.

klaudia1300

Porównywanie Ich w jakimkolwiek kontekście jest wg mnie bezsensowne. W dalszym ciągu również uważam, że ocenianie Jej aktorstwa po 2 obejrzanych z Nią filmach jest delikatnie mówiąc nie fair. Ale to jest moje zdanie. Ja też nie uważam, żeby miała jakiś ogromny talent aktorski, bo w przeciwnym razie zapewne Jej życie wyglądałoby inaczej, ale gra wg mnie b.dobrze. A jaki to był film? Obejrzyj sobie "Maskę". To bardzo dobry film który warto obejrzeć ogólnie, a przy okazji przez wzgląd na Nią. Rozumiem.

uwieziona

Cóż, każdy ma swoje zdanie. Nie uważam, że porównywanie Cher z jej koleżankami z planu jest bezsensowne, wręcz przeciwnie, piszesz tak jakbyś dawała jej przyzwolenie na to, że może być gorsza, bo przecież ,,nie ma takiego doświadczenia" w tym co robi, Ja nie porównuje tego ile mają świetnych ról na koncie, tylko to jak wypadły w danym filmie. I nie napisałam również, że nie gra dobrze, tylko że odstaje umiejętnościami od swoich koleżanek. Z resztą to nieistotne, nie zamierzam się z nikim kłócić o taką bzdurę. ,,Maski" nie widziałam i na razie nie mam czasu żeby oglądać specjalnie dla Cher, ale jak będę miała okazję to bardzo chętnie, dziękuję.

klaudia1300

Ja też obejrzałam większość filmów z Cher i mogę śmiało powiedzieć, że jest on może nie wybitną, ale tak jak wcześniej wspomniała uwięziona bardzo dobrą aktorką i ma ogromny talent, który zresztą słusznie został nagrodzony oscarem. Cher jest przede wszystkim według mnie bardo przekonująca w tym co robi i miło się na nią patrzy na ekranie. Ponad to jest jedną z najlepszych piosenkarek na świecie. Ma wiele talentów które świetnie wykorzystała w swoim życiu. Jest też wspaniałą osobą, która stara się coś robić w swoim życiu i wykorzystywać swoją pozycję by pomagać innym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones