CherI

Cherilyn Sarkisian LaPiere

8,2
5 894 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cher

Dobrze nie wpadała na pomysł poczarnienia się ... miała tyle operacji plastycznych że chyba już nie ma co naciąnąć ... aktorka taka sobie, raczej dołuje i nie jest w stanie nic więcej z siebie wykrzesać

golmac

No i co z tego że miała operacje plastyczne?! Zazdrościsz? Każdy kto tylko chce może sobie zrobić operację plastyczna bo to nic szokującego. Cher jest świetną aktorką i piosenkarką. Pewnie inc o niej nie wiesz, nie widziałeś ani jednego filmu a oceniasz. Zanim zaczniesz wypisywać takie bzdury zastanów się co?!

użytkownik usunięty
golmac

Właśnie, ty dupku! Co ty masz do Cher?! Nie ma takiej drugiej!!!!!

Wystarczy popatrzeć na nagrody i już można stwierdzić że nie jest złą. A pozatym większość piosenkarek które próbują zabrać się za aktorstwo od razu dostaje złote maliny. Rozumiem że może ci się nie podobać to że miała mnóstwo operacji Ale czemu od razu ma być średnią aktorką. Widocznie albo oglądałeś kiepskie filmy albo nie oglądałeś żadnego jak ktoś wcześniej wspomniał

Sidewinder

zacznijmy od tego KTO W SHOW BIZNESIE NIE ROBIL SOBIE OPERACJI PLASTYCZNYCH ? praie kazda aktorka i pisoenkarka a Cher jest legenda kina i muzyki co rzadko sie zdarza w swiecie wlasciwie to ona jest chyba jedynym przypakdiem

JohnnY_3

Nie cierpie tej baby - wyglada gorzej niż Michael Jackson :)

NaShI

Co z tego jak wygląda, ważne że jest dobrą piosenkarką i aktorką. A jak ktoś pisze że jej nie cierpi, bo wygląda gorzej niż Jackson to już śmiech na sali. To nie jest forum piękności, tylko filmowe. Cher jest świetna w muzyce i filmie - a uwagi co do wyglądu zachowajcie dla siebie...

Nie ma to jak dyskusja z użyciem "ty, dupku". Sam właśnie pokazałeś/aś że brak Ci kultury i tolerancji... zastanów się kiedy coś piszesz...

Skylaria

Czy to ja powiedziałam ' ty dupku" bo przepraszam ale za bardzo cie nie zrozumiłam ...
a tak przy okazji - jeżeli to jest forum to mogę powiedzieć to co o niej myśle - a niecierpie jej za wyglad:)

użytkownik usunięty
golmac

Przepraszam, MaDziu, ale to nie było do Ciebie, tylko do tego, co napisał, że Cher to mumia. Kultury mi nie brak, ale nerwy mi puszczają, jak ktoś tak ocenia ludzi filmu/muzyki.

golmac

spoko jak sie lubi kogos za wyglad to bardzo powieszchwona ocena. moze i taka niechac do kogos oslepia i nie powala widzieć gry tej świetnej aktorki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones