CherI

Cherilyn Sarkisian LaPiere

8,2
5 867 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cher

Ona po prostu świetnie gra każdą rolę...nie wiem jak to robi. Kiedyś przymierzałam się do filmów z jej udziałem z niepokojem..ot następna gwiazda muzyki pop chcę zrobić karierkę w filmie. Ale NiE ! Każda postać w którą się wciela jest inna...naturalna. Każda "szyta" jakby na nią. I wszystkie postacie przez nią grane są silne. Ona jest niezwykła.

użytkownik usunięty
heroine

Mówta co chceta a ja lubię ją i już. I chcialabym tak wyglądać jak będę w jej wieku, oh bardzo bym chciała.

Ja bym chciała tak wyglądać bez operacji plastycznych :) niestety tak się nie da, byłoby zbyt pięknie...ale cóż starość też ma swoje uroki, nawet ze zmarszczkami.

użytkownik usunięty
heroine

Ze zmarszczkami to jeszcze mogę się pogodzić ale figura i ładne ciało też jest godne pozazdroszczenia. Mam książkę Cher napisaną przez nią wspólnie z Robertem Hassem pt" Piękną być" i jeśli to wszystko prawda to ona ciężko pracuje, żeby wyglądać tak jak wygląda. Ogromną wagę przywiązuje do zdrowego odżywiania się i codziennych ćwiczeń a do tego jest bardzo zdyscyplinowana.

heroine

No racja. Jestem fanem Cher i uwarzam że jest równie świetną aktorką jak piosenkarką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones