Chloë Sevigny

Chloë Stevens Sevigny

6,9
8 741 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chloë Sevigny

Ma bardzo ciekawą i nietypową urodę. Ogólnie jest śliczna.

uglydarkling

Strasznie niską ma ocenę. To kolejna aktorka o dyskusyjnej urodzie u której widzę tak niską notę. Uważam że jest świetna. w "Hit and Miss" zagrała rewelacyjnie.

uglydarkling

Zgadzam się z Tobą, jest w niej coś intrygującego ...

Qlakatmandu

Brzydka jak noc listopadowa, ale ciekawa bez wątpienia, oryginalna, mroczna.. Ktos tu walnął tekst, że "Śliczna"! haha, no błagam! I dlaczego 3/4 komentarzy tutaj, dotyczy urody - w przypadku kobiet aktorek - a nie talentu? Piekielnie zdolna, pamiętam ją sprzed wielu lat z całej serii znakomitych ról. Była na nia moda jakiś czas temu......

justykob

Jak możesz się wysmiewać z czyjejś opinii skoro to jest kwestia gustu. Tak samo mnie to rozśmiesza że według ciebie jest brzydka! Ładna dziewczyna i ma coś w sobie.

Robson293

Napisałam wyraźnie, że mroczna i oryginalna, trzeba bardziej łopatologicznie? Chyba sie juz nie da,niestety. Poza tym nie wysmiewam się, tylko mam skrajnie inne zdanie, i dobry wzrok. Kłania sie czytanie ze zrozumieniem.

justykob

Czytanie ze zrozumieniem nie ma tu nic do tego. Napisałaś też wyraźnie że jest brzydka jak noc i że ktoś napisał , cytuje : " śliczna, haha. No błagam!" Próbujesz się wykręcić z czegoś co napisałaś dosłownie, to tak jakbyś próbowała komuś wmówić że czarne nie jest czarne tylko białe.

Robson293

"Mów do mnie jeszcze....", itd..No jednak nie pogadamy, faktycznie dla niektórych czytanie ze zrozumieniem stanowi problem nie do przeskoczenia. Czuwaj!

justykob

No tak, rozmowa z tobą nie ma sensu bo wypierasz się czegoś co napisałaś ewidentnie. I nie pisz o czytaniu ze zrozumieniem bo tylko się ośmieszasz przed innymi którzy to przeczytają.

uglydarkling

Była.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones