Chris BrownXXV

Christopher Maurice Brown

7,0
461 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Brown

Pobił swoją dziewczyne (Rihanne) i próbuje wymigać się od wyroku... wiem, że tu powinnam pisać o jego umiejętnościach aktorskich ( których nie ma ) ale chce wylać kubeł zimnej wody na wszystkie głupie fanki... Dalej lubicie tego buraka? 1/10 !!!

użytkownik usunięty
LadyCzikita

koles w showbiznesie jest juz skonczony

Okazał się damskim bokserem i tyle... i tak go nigdy nie lubiłam... a co robi na tej stronie (filmweb) było zawsze dla mnie tajemnicą.

użytkownik usunięty
LadyCzikita

skoro gra w filmach to jest na filmweb - co w tym dziwnego?

to prawda !!!

nie wydaje mi się :)

użytkownik usunięty
Kinomaniak91

ha, madry jestes teraz :)
dziwny jest ten swiat...

co masz na myśli..?

użytkownik usunięty
LadyCzikita

Odrazu wielkie halo bo pobił Rihanne. No straszne stało się, ale on nie jest pierwszy i nie ostatni.

LadyCzikita

I wy wszyscy wierzycie w te bzdury , co piszą na pudelku ?

użytkownik usunięty
marti031

Uwierze jak zobacze zdjęcia lub raport z obdukcji. Bardziej zaskakuje mnie fakt, że to jest takie wielkie halo.

marti031

to prawda chris brown sie przyznał do pobicia czytałam na angielskich stronach i jak przepraszał rihanne w jakims programie

użytkownik usunięty
LadyCzikita

buehahahahaha, wybaczyla mu, wycofala zarzuty, i znowu sa razem :)))))))))))))))))))))
no coz widac po prostu rihanna lubi male sado maso i nie nasza to sprawa, wszystkiego sie spodziewalem ale nie tego - tak czy siak dla mnie sprawa zakonczona, oboje sa siebie warci :]

użytkownik usunięty

wczesniej jej wspolczulem - teraz nie moge sie doczekac jak zobacze jakies nowe foty z jej obitym ryjkiem :)

Taaa jest o tym w Życiu na Gorąco... naprawde się jej dziwie... wysłał jej czekoladki i już dobre... troche szacunku do siebie ;/
I masz racje OBOJE SĄ SIEBIE WARCI ! Powodzenia życze ( w ich związku ) heheh ;)

LadyCzikita

a ja mam gdzies co pisali :P pobil ją ? nie ona jedna zostala pobita a robili afere taka jakby swiat sie konczyl !! ... moze po prostu nie przejelam sie tym tak dlatego ze jej nie znosze.

A co do Browna, i z tym ze jest skonczony w show biznesie, to ja tego nie rozumiem wiecie. bo nie wiem jak inni ale ja lubie jego muzyke, jeszcze jak ogladalam Krok do slawy to zobaczylam jego mozliwosci taneczne, dobry jest. ale co do tego z czym sie spotykalam "juz nie kupie jego plyty " ludzie ... ja to postrzegam troche inaczej, to nie jest moj kolega zebym sie na niego obrazila i nie odzywala bo mi kolezanke pobil. nie wiem co do tego ma jego muzyka itd. ja tam mimo wszystko go lubie.

a tej Rihannie to nie zdziwie sie jak kolejny przywali skoro nie dosc ze robi z siebie taka wygladajaca na tania dzi**ke to jeszcze sobie na to pozwala bo wycofuje zarzuty ;/ i cos po jednym dniu jej slady pobicia zeszly.

eh caly ten show biznes jest chory ;) ale ja Chrisa lubie :P

użytkownik usunięty
merry_5

Yeah! Chris- śliczny i zdolny...
Imponują mi gwiazdy, które wzorują się na "lepszych" i starszych gwiazdach, ale przy tym nie kopiują ich i zachowują swój styl...
I przede wszystkim umie tańczyc, co dla mnie jest prawie najważniejsze u gwiazd ^.^ . Polubiłam go już od "Run It" jest świetny.

"I can transform ya" - co za choreografia! ;D I ile kroków Michaela sprytnie wykorzystanych^^.

Się zgadzam;))
Uwielbiam Chrisa i jego muzykę no i grę, więc mało mnie obchodzi, że
"uderzył" Tą durną dziewuchę robiącą z siebie dzi*kę... Sorry za
określenie, no ale inaczej nie mogę jej nazwać..

Chris rządzi<333

Trish_Marisa_Sacuedo

wytłumacz mi proszę jak można uwielbiać kogoś, kto bije kobiety? mnie się to po prostu w głowie nie mieści. można lubić muzykę, grę aktorską - akurat moim zdaniem w obu przypadkach dosyć marną, ale jeśli nijak nie wpłynęło to na Twoją ocenę jego osoby, to serdecznie gratuluję światopoglądu.

dazzling

Spooko... zmieni zdanie jak ją facet uderzy ;D

LadyCzikita

CZy nie jest dla Ciebie jasne, że napisałam, że kocham jego muzykę i grę
aktorską.? Jego życie prywatne chyba nie zmienia faktu, że jest
utalentowane.!
Radziłabym czytać mniej "szmatławców", że tak to ujmę i zająć się swoim
życiem.

a co do osoby na górze: nigdy nie pozwoliłabym się uderzyć facetowi;)

Pozdrawiam;)

Trish_Marisa_Sacuedo

Ok, spoko.
A co do Mojego życia... odpierdol się bo to MOJE życie. I nie radź Mi czym powinnam się zająć, bo gówno wiesz.
Nigdy nie dałabyś się uderzyć facetowi? A co ty myślisz, że on się będzie ciebie pytał o zdanie czy może cię uderzyć? Strzeli ci w pysk i tyle... luzik ;D
Pozdrawiam

Trish_Marisa_Sacuedo

nie, nie uważam aby był utalentowany. i spokojnie, trochę luzu dobrze Ci zrobi. poza tym, nic Ci do mojego życia, skoro Chris jest osobą publiczną, to mam prawo wyrażać swoją opinię na jego temat, jak zresztą sama robisz.

dazzling

Ja pierdolę ogarnąć.!;/

Jestem bardzo spokojna, nie chciałabyś wiedzieć kiedy jestem nie
spokojna, bo by Ci (że tak powiem) w pięty poszło.

Wiecie wy do mojego się wpierdalacie, więc niby dlc ja nie mogę, hę.?!

"skoro Chris jest osobą publiczną, to mam prawo wyrażać swoją opinię na
jego temat, jak zresztą sama robisz" -
-Tylko ja to robię należycie, a nie tak jak ty. Co mamusia nie nauczyła,
że jak nie ma się nic miłego do powiedzenia to lepiej jest siedzieć
cicho;/!?

A co do drugiej osoby powyżej; Nie, nie dałabym się uderzyć bo ja wiem
jakich facetów mam wybierać, a z tego co wiem to ona nie była bez winy.
Z resztą gucio mnie ONA obchodzi.

Ja uwielbiałam, uwielbiam i bd uwielbiać Chrisa, czy Wam sie to podoba
czy nie;) Nara!;]

Trish_Marisa_Sacuedo

a czy ja każę Ci przestać go lubić? nie sądzę. poza tym, pierwsze słyszę, że nie wolno wyrażać negatywnych opinii, szczerze mówiąc wydaje mi się to wręcz śmieszne. na przyszłość, jeśli masz zamiar mnie strofować za "nienależyte wyrażanie opinii", to sama się do tego stosuj i nie mieszaj do tego mojej matki, bo świadczy to tylko i wyłącznie o braku jakiegokolwiek szacunku, argumentów i inteligencji z Twojej strony.
pozdrawiam.

dazzling

pff!;/
hahahaha xd nie bd dalej ciągnąć tej rozmowy, bo nie ma z kim;)
Na wstępie założenia konta na FW powinny być chyba jakieś testy
inteligencji bo z tego co widzę to same tępaki tu wypisują hah, ale cóż.
Takie życie;]

Trish_Marisa_Sacuedo

masz rację, powinny być takie testy, dzięki temu uniknęłybyśmy tej wymiany zdań, bo byś ich nie przeszła. swoimi postami tylko utwierdzasz mnie w tym, że nią nie grzeszysz. obrażając innych, dajesz obraz samej siebie, niezbyt ciekawy zresztą. ale cóż, tak to już bywa z rozdrażnionymi fankami :)

dazzling

Jedyna dobra odpowiedź na Twoje słowa to " Spójrz w lustro, potem
oceniaj kogoś, posłuchaj swoich wypowiedzi zanim zaczniesz konwersować z
innymi.." swięte słowa. Zapisz je sobie;)
pozdraaaawiam;*

Trish_Marisa_Sacuedo

taak, doprawdy fantastyczna rada, tylko najpierw sama się do niej zastosuj, a dopiero później wytykaj coś innym. w sumie poniekąd muszę przyznać Ci rację, nie ma o czym rozmawiać, bo i tak to do niczego nie prowadzi. pozdrawiam i miłego :)

Trish_Marisa_Sacuedo

A co ma wygląd do oceniania kogoś??
" Spójrz w lustro, potem oceniaj kogoś"

Trish_Marisa_Sacuedo

i masz serdeczną rację jak bym mógł to dał bym ci +

dazzling

nauczcie sie rozrozniac zycie prywatne od scenicznego. robi dobra muzyke, to go lubie za to i szanuje, jako artyste na wysokim poziomie... a jego prywatne zycie mam w nosi...tym bardzie, ze wasza pobita Rihannka wylewnie wypowiada sie w wywiadach o tym, jak to lubi zabawy sadomaso i ponizania, to ma co chciala...do tego sama jest wulgarna, a w swych piosenkach spiewa 'jak to lubi, gdy ktos da jej klapsa itd' czyli o 'kontrolowanej' przemocy, ktora ja podnieca...taka macie poryta idolke, ktora w wieku 20 par lat sama robi z siebie masochistyczna seksualna machine...i choc nic nie usprawiedliwia bicia kobiet, to przy calej mojej niecheci do muzyki i prob artystycznych, ogolnego wizerunku Rihanny -mam w dupie, kto i dlaczego ja pobil...

domisku 24

I co ty nie powiesz...
Po pierwsze: nie napisałam "do więzienia! z nim", bo uwielbiam Rihanne i tak dalej. Szczerze mówiąc mam ją w dupie. Jest tylko jedna piosenka, która mi się podoba, nie pamiętam nawet tytułu, teledysk był na dzikiej pustyni. Nie mój styl muzyczny, proste ; D mam innych idolów, ale chyba nie o tym będziemy tutaj pisać, no nie? Chyba że jesteś ciekawa/ciekawy, to możemy... ; D

Przechodząc do sedna sprawy... jestem kobietą i każdego mężczyznę, który uderzył osobę płci pięknej uważam za dupka, debila i inne ; ]
Rihanna też jest kobietą i jaką by muzykę nie robiła zasługuje na szacunek... też jest człowiekiem.

Bijcie się chłopcy, ale zostawcie kobiety... no chyba, że ona sama tego chce czy jest mistrzynią karate, judo, capoeiry ( bo wtedy ona by wam z pewnością dokopała )

Mój temat dotyczy tego co zrobił Chris Brown, jego osoby. Uważam, że powinien pójść do więzienia... może następnym razem, jak będzie chciał uderzyć jakąś inną dziewczynę, zastanowi się dwa razy, bo pobyt tam na pewno nie jest łagodnie mówiąc miły.

P.S: Trochę więcej wrażliwości na krzywdę innych.
Kobiety powinny się trzymać razem, a nie mówić: "-mam w dupie, kto i dlaczego ja pobil..."

LadyCzikita

Wcześniej napisałam, że mam ją w dupie ( patrz akapit 1 ).
Jest to niesprecyzowanie z mojej strony...
"Mam ją w dupie" (lol, pisze na filmwebie co mam w dupie) jako artystkę, piosenkarkę, w tym sensie. Jej twórczość nie wniosła nic do mojego życia i pewnie nic nie wniesie.

NIE DA SIĘ EDYTOWAĆ ! ! ! ( dlatego post pod postem, a zresztą komu to przeszkadza? kiedyś tak było i nikt nikomu nie robił zarzutów ; ] )

domisku 24

a przepraszam bardzo, gdzie napisałam, że lubię Rihannę? może powinnaś nauczyć się czytać ze zrozumieniem, to bardzo się w życiu przydaje. jak już wyżej pisałam, dla mnie, oprócz tego, że jest marnym 'artystą', jest również marnym człowiekiem. a laska niech sobie śpiewa o czym chce - nikt nie ma prawa podnosić ręki na drugą osobę.

LadyCzikita

Popieram Cię LadyCzikita niech Ten dupek do więzienia pójdzie!!!

Jessica_18

a ja tam go nadal lubie :P tzn jako artyste. bo jego zycie prywatne mnie nie obchodzi. jak juz kiedys pisalam, nie znam go osobiscie wiec to pobicie rihanny tez nie bylo dla mnie niczym osobistym czym mialabym sie przejac, czy tez przestac z tego powodu sluchac jego muzyki :P

a Rihanna z dnia na dzien robi sie gorsza, nie usprawiedliwiam go, ale jak facet ma szanowac babke ktora sama siebie nie szanuje.., Poza tym przy kazdej okazji jak wydanie nowej plyty, promowanie nowego teledysku itd wywleka ta sprawe z pobiciem zeby znowu zrobilo sie glosnie, zeby sie troche wypromowac jak o niej ucichnie.

LadyCzikita

Ja go tam nienawidzę, bo słucham tylko Rihanny i żadnej innej muzyki, choć jeden plus jest taki, że niedługo przed pobiciem na YT pojawiło się dużo dem Robyn, w których miała zmieniony głos, nie dało się dokładnie poznać, że to ona. Płyta miała się nazywać "Dark Angel", potem on ją pobił i wydała boski krążek Rated R, może się mylę, ale chyba jemu zawdzięcza udaną płytę. I dalej go nienawidzę ;;P

LadyCzikita

Wierzcie dalej w serwisy typu pudelek :D powodzenia :D nic takiego nie miało nawet miejsca :D po prostu koles zrobil przeróbke w photoshopie i wsadził to do neta i wszyscy od razu uwierzyli :D dziwne ze 2 dni po tym zdarzeniu ani jednego sladu nie miała Rihanna :) a co do Chrisa Browna to podobało mi sie jak tanczył tam ta chwile a robił to zajepiscie to samo jego umiejetnosci w Takers było widac :)

Ludacris

8 lutego 2009 roku Rihanna była zmuszona odwołać swój występ na gali Grammy Awards 2009. Powodem było brutalne pobicie piosenkarki przez jej ówczesnego chłopaka, piosenkarza Chrisa Browna, którego aresztowano. 5 marca 2009 roku Brown został oskarżony o napaść. Zdjęcie pobitej Rihanny ujawniła agencja TMZ. 22 czerwca 2009 roku odbył się proces sądowy, w którym skazano Chrisa na 5 lat więzienia w zawieszeniu i zakazano mu się zbliżać na pięćdziesiąt metrów od Fenty, w wydarzeniach publicznych odległość tą zmniejsza się do dziesięciu metrów.
tu masz o oskarżeniu w magazynie People:
http://www.people.com/people/article/0,,20263113,00.html
o wyroku w CNN:
http://articles.cnn.com/2009-08-25/justice/chris.brown.sentencing_1_robyn-rihann a-fenty-sentencing-probation-report?_s=PM:CRIME
jeśli to Cie nie przekonuje że Chris Brown jest winny, to leć do USA i złóż za niego apelacje. Tak żałuje że tego k****a nie zamknęli choćby na miesiąc do jakiegoś porządnego zakładu, myślę że porządnie by go przecwelili. Nie rozumiem, szczególnie czy kobiet czy dziewczyn co dają komentarze że go lubią. Jeśli facet podniesie rękę na kobietę to jest skończonym dupkiem, i powinien mieć morde obitą do utraty przytomności.

Tranquil_temporairement

jakby mi sie laska/facet puszczal tez by dostal /la po ryju...ha

Tranquil_temporairement

a i co ty masz rozumiec?? czy to moj lub twoj kolega, zebym go miala lubiec lub nie...oceniam go tylko i wylacznie przez pryzmat dokonan artystycznych, bo reszte mam w dupie...nie mam 15 lat, zeby slepo nasladowac, wsluchiwac sie w wywiady i czytac plotki o swoich idolach...gleboka mam co robia na codzien...interesuje mnie muzyka, film i praca artystyczna .

LadyCzikita

TO prawda gosciu ją pobił ale dopiero przyznał sie po kilku miesiacach nigdy po tym wydarzeniu do siebie nie wrocili ale rozmawiali tak pisało w gazetach w usa

LadyCzikita

Najwyraźniej sobie zasłużyła hehe, jebać riri szmata i tyle

LadyCzikita

no rihanna to szmata i puszczalska dziwka fakt.... a umiejętności aktorskie to tak naprawdę ma i to wielkie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones