Chris FarleyI

Christopher Crosby Farley

7,6
884 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Farley

Nie wiedziałem, że zmarł. Dowiedziałem się dopiero dziś. A tak się zastanawiałem czemu taki świetny komik nie gra już od jakiegoś czasu w filmach. Smutek przepełnia moje serce...

Murdoc

Ja dobiero teraz weszłem na tą stronke, bo dziś jest Wielki biały ninja i zamurowało mnie, jak zobaczyłem napis "data śmierci"...

Murdoc

masakra...

jestem kojejna osoba, ktora wlasnie weszla na stronke , bo leci ten film na Polsacie a tu TAKA wiadomosc...

mistrz [*]

staszpio

No to "jestem z Wami"...

Ale cóż... nawet nie wiemy że dany aktor "odszedł"...
Szkoda że przez naroktyki :/

xsas

jak to możliwe że wcześniej o tym nie słyszałem??!! przecież to jeden z moich ulubionych aktorów ;(;(;(;(

staszpio

Nie żyje 18 lat już [*]

Murdoc

Już nie żyje 11 lat a ja się o tym dowiaduję właśnie po tylu latach. Szkoda i normalnie aż mnie zamórowało!

Bialy_Pielgrzym

Ja dowiedziałem się o tym dopiero dzisiaj. Też mnie normalnie zamurowało, bo lubiłem dwa filmy z nim, czyli "wielki biały ninja" i "brudna robota".

underground73

ja tez sie dopiero dzisiaj dowiedzialam... chcialam zobaczyc jak sie nazywal gosciu grajacy wielkiego bialego ninje a tu taki szok... boze taki swietny aktor... ;( [*]

Kitty_AMM

Niedawno na kanale E! leciał program o 13 klątwach Holywood. Było tam o filmie "ATUK", którego scenariusz czytał m.in. Chris. Wg. twórców programu, jego śmierć ma związek z tym filmem. Innymi aktorami, którzy czytali scenariusz do tego filmu i też nie żyją, są: John Belushi (brat Jamesa), John Candy, Sam Kinison i Michael O'Donoghue oraz Phil Hartman. Poszukajcie na Wikipedii o filmie ATUK. (tylko po angielsku).

Bialy_Pielgrzym

Ja też się niedawno dowiedziałam! Po tym artykule: http://www.joemonster.org/art/11749/16_gwiazd_kina_ktore_nie_doczekaly_premiery_
Szkoda, zawsze mi się będzie kojarzył z sentencją- "Powiedz piesio".

Murdoc

[*]

Murdoc

O rany nie wiedziałem że nie żyje... szkoda bardzo dobry aktor

Murdoc

już 16 lat nie żyje [*] szok

Zolsa

Dobry z niego komik ale teraz dopiero dowiedziałem się że on zmarł :(
właśnie oglądam jego ostatni film "Bohaterowie z przypadku"

Murdoc

Ja dowiedziałem się dopiero dziś. Przypadkiem trafiłem na "Tomcia grubaska" i chciałem zobaczyć w czym ten aktor teraz gra, a tutaj 16 lat minęło od śmierci. Miał tylko 33 lata. Smutne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones