Chris O'DonnellI

Christopher Eugene O'Donnell

7,2
8 704 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris O'Donnell

Albo mi się wydaje, albo ten aktor powinien mieć wpisane również, że gra w serialu "Chirurdzy" (od niedawna) doktora Finn'a Dandridge :D przystojnego weterynarza, zalecającego się do Meredith :D:D

Andzia16K

Właśnie wszedłem na tą stronę żeby się upewnić czy nie gra właśnie w "Grey's Anatomy"..bo widziałem zapowiedź jednego odcinka, gdzie występował ktoś bardzo podobny do niego...ale nie ma napisane że gra w "Chirurgach"..dziwne..zapraszam do mnie na bloga..;):D:D

Mr_MarQx

yep.....................................................................zaczal od 22 odcinka 2giej serii

użytkownik usunięty
Andzia16K

to wpisz :)

ojej... ja chyba jestem slepa:) ogladam chirurgow z wielkim zapalem... dopiero kiedy obejrzalam Komore i weszlam na ta strone uswiadomilam sobie ze to przeciez on gral weterynarza:))) po tym zdjeciu sie dopiero zorientowalam. bez komentarza:D

ale musze przyznac ze od czasu zagrania w komorze [1996] poprostu wyladnial:))) juz nie jest taki szczuply na twarzy co bez dwóch zdan dodaje mu uroku:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones