Chris O'DonnellI

Christopher Eugene O'Donnell

7,2
8 685 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris O'Donnell

Ma talent aktorski to widać,słychać i zapewne..czuć:) A tak serio to nie jest sztuczny,potrafi się odnaleźć w odgrywanej przez siebie roli.Ma w sobie to coś co przyciąga uwagę zarówno fizyczną jak i umysłową:P

Marlena_M

co do tego jego talentu: chyba straciłaś wzrok i słuch. Facet po prostu się tobie podoba i przez to nie widzisz jego przeciętnego aktorstwa

Marlena_M

no.. Robin ostre szpagaty strzelał i mam do niego sentyment, ale co do talentu nie moge sie zgodzic :)

szuwarcia

A mi się podobał bardzo w filmie "Zapach kobiety"^^ Pomimo młodego wieku był naprawdę super. I wydaje mi się, że akurat w tym filmie zagrał bardzo dobrze.

selene_simon

Batman i robin to była zdecydowana skaza w jego karierze. Zagrał tam rozwydrzonego nastolatka, który miał problemy z psychiką i własnym ego. Do tego był strasznie irytujący wrzeszcząc "że zawsze jest batman i robin a nie robin i batman".
Ten cały film był do bani i żaden aktor by go nie uratował. Aż się dziwię marlenie, że wspomniała o tym badziewnym filmie. On zagrał też robina w batman forever jeśli dobrze pamiętam. Może to by było lepsze porównanie. A batmana i robina chcę wypierniczyć z pamięci... Blehh okropieństwo.

skt84

W "Batman Forever" jeszcze coś tam dogrywał, z kolei w "Batman i Robin" (a może Robin i Batman?) dał sobie na luz. Jak wszyscy. Jeśli Clooney z "mrocznego rycerza" zrobił sobie jaja to i O'Donnell mógł. O ile taka była koncepcja. Jeśli nie, to jest to jego najgorsza rola.

Marlena_M

a ja z marleną zgadzam sie na 100%. on jest boooski;] choc mi najbardziej podobal sie w filmie granice wytrzymalosci;] sexxxy XXXXL ;)

elena_furiase

Szkoda,że nie jest gejem^^

Ordos

Do poprzedniego postu. "Szkoda,że nie jest gejem" Nie chciałem wyjść na geja, moja wypowiedź była wypełniona chorą zazdrością i lepiej by było żeby podobał się facetom. No^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones