Chris RockI

Christopher Julius Rock III

7,0
8 971 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Rock

Wszyscy biali są źli, bo żaden czarny nie dostał nominacji. Dożywotnio skompromitował się w moich oczach. Kto mu pozwolił poprowadzić galę wręczenia Oscarów?

theodorebagwell3

Przecież na Oscarach był pro white.. naśmiewał się z bojkotujących.

theodorebagwell3

Dożywotnio się skompromitowales :D

phelek1986

Przyznaję, że z pośpiechu przeczytałem wtedy tylko jeden artykuł, w którym niewłaściwie to przedstawiono. Teraz widzę, że mówił całkiem do rzeczy.

theodorebagwell3

ap-ropo tego bojkotu i poprawności politycznej
organizatorzy żeby nie zostać posądzonym o rasizm w myśl poprawności, od czasu do czasu nagradzają (trochę na siłę) średnio dobry występ czarnoskórych żeby nie zostać posądzonym o rasizm (dobrze że mają problem tyko z Afroamerykanami co by było jakby Azjaci i Indianie się zaczęli burzyć) znowu bojkotujący czarni nie mogą powiedzieć przez poprawność że nagrodę przyznają między siebie głównie Żydzi tylko ogólnie określają ich jako "biali". Biali nie-Żydzi nie mają prawa się upominać nawet jak mają genialny talent muszą siedzieć cicho aż może w końcu tego Oskara z łaską otrzymają(Gary Oldman, Al Pacino, Leo, Hardy) gdyby powiedzieli coś krytycznego o czarnych jak i Żydach automatyczny ostracyzm

Angel_35

sorki za powtórzenie

Angel_35

Zapomniale(a)ś o latynosach jeszcze

dj_carlos

Ps. do końca nwm o co chodziło z tym "sorry za powtórzenie" przecież napis ale(a)s to tylko raz...ale mniejsza XD pozdro

Angel_35

Przyjrzyjmy się zatem niepełnej (!) liście tych "nielicznych" nie-Żydów, którzy dostali "z łaski" Oscara. Na początek - za pierwszoplanową rolę:
F. Murray Abraham, Casey Affleck, Roberto Benigni, Humphrey Bogart, Ernest Borgnine, Marlon Brando, Jeff Bridges, Yul Brynner, Nicolas Cage, Gary Cooper, Russell Crowe, Leonardo DiCaprio, Richard Dreyfuss, Robert Duvall, Jean Dujardin, Colin Firth, Henry Fonda, Gene Hackman, Tom Hanks, Rex Harrison, Charlton Hestonm Philip Seymour Hoffman, William Holden, Anthony Hopkins, William Hurt, Jeremy Irons, Burt Lancaster, Jack Lemmon, Lee Marvin, Matthew McConaughey, Paul Newman. Jack Nicholson, David Niven, Laurence Olivier, Al Pacino. Sean Penn, Gregory Peck, Cliff Robertson, Geoffrey Rush, Kevin Spacey, Rod Steiger, Jon Voight, John Wayne.
To tylko nie-Żydzi mężczyźni. Są jeszcze nie-Żydówki kobiety + laureaci za role drugoplanowe + za reżyserię + za muzykę +… itede, ale już i tak za długo rozpisałem się na twój kretyński, rasistowski hejt ignoranta.

Vespa_

No to poszukaj jak się nazywali wcześniej ;) Hoffmann to nie-Żyd? Hmmm...

SandorClegane

Słyszałeś,że dzwonią… owszem DUSTIN Hoffman ma żydowskie korzenie i DLATEGO nie wymieniłem go poniżej, natomiast Philip Seymour Hoffman NIE MA i dlatego go wymieniłem. A tak w ogóle - współczuję ci z powodu twojej choroby.

Vespa_

Mel Gibson ma tę samą "chorobę" i spotkały go z jej powodu niezliczone przykrości - prawie go zniszczono, bo miał odwagę powiedzieć kto rządzi w Hollywood i ma panujące w Cali prawo daleko "w tyle". Ponadto ciekaw jestem skąd bierzesz takie swoje wiadomości jak to, że P.S. Hoffman nie ma 7ydowskich korzeni? Mówił Ci? :) A nazwisko to przybrane czy o co chodzi?
Poza tym dawno, dawno temu powstało powiedzenie : "Rządzi ten, z którego nie wolno się śmiać". A z kogo nie wolno się nawet śmiać w dzisiejszych czasach, bo to anty-semityzm? :)

Vespa_

Parę razy się pomyliłeś. Tu masz pełną listę: https://www.imdb.com/list/ls008929586/

Vespa_

o co chodzi z tymi Żydami? czym oni różnią się od nieżydów w codziennym życiu poza genealogią? zawsze miałem problem z tą rozkminą o co w ogóle chodzi antysemickim śmieciom

Ush

o etnocentryzm i kulturę przypisującą sobie wewnątrz jej społeczności -wzajemną lojalność, wsparcie (nawet dla postępujących niemoralnie), a na poziomie judaizmu
- to samo co wyżej, tyle, że dochodzi element poczucia bycia lepszym i dopuszczanie metod utrzymania takiego stanu. Polecam książkę amerykańskiego profesora Kevina MacDonalda "Kultura krytyki", która ten etnocentryzm opisuje bardzo ładnie. Coś co tworzy byt narodowy wewnątrz innego narodu.

Kazikowy

e tam. a gdzie wady?

theodorebagwell3

Już 13 jarząbków w pośpiechu zalajkowało Twój post, mimo że się pomyliłeś xD

theodorebagwell3

Już więcej nie poprowadzi, he, he! Wczoraj na gali zażartował sobie z żony Smitha i dostał płaskacza na oczach milionów ludzi!

ddjjaannggoo

On nadal myśli że jest śmieszny XD Raczej żenujacy i żalosny jak i Smith ktory sie splakal bo tamten mu obrazil wielce chora żone. Żałosne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones