Chris VanceI

Christopher Vance

6,9
827 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Vance

Odkryłam Chris'a Vance'a dosyć niedawno (max 2 tyg. temu). Uważam, że gra
niesamowicie! Potrafi naprawdę wcielić się w rolęl Jest zabójczo przystojny a jeden jego
uśmiech wyzwala taką samą reakcję na mojej twarzy! :) Jest niesamowity i czuję, że jeszcze
o nim świat usłyszy na wielką skalę! :) Widziałam na razie tylko Transportera i Mental, ale w
obu filmach pokazał, że potrafi świetnie zagrać kogoś innego. Ma swój styl! :) Jest boski ;]

kj_3

Też na to liczę, że jeszcze się wybije, bo to aktor który wg mnie ma ku temu wszelkie predyspozycje. Mam chętkę zobaczyć go w czymś jeszcze ;-). Ten Transporter to fajny serial? Bo ciekawi mnie.

ewej

Świetny! Osobiście bardziej podoba mi się, niż Transporter w wersji filmowej :D Polecam!

ewej

I obejrzałaś już tego Transportera?
Od września ten serial ma lecieć na TVP1

Vanessa100

No właśnie, śmiesznie wyszło bo na wakacjach właśnie trochę odcinków obejrzałam, a tu reklamują że tvp będzie, jeszcze ze 3 odcinki mi zostały. Powiem Ci, że serialik wporzo. Naprawdę, jestem mile zaskoczona, bo tu na filmwebie nie ma ten serial zbyt wysokiej oceny i opinie na dole też takie sobie, więc nie spodziewałam się czegoś ekstra, a tu proszę, bardzo dobry serial sensacyjny, wszystko jest co trzeba, moim zdaniem. A Chris... ło matko i córko! jak ściągnął w pierwszym odcinku koszulę to mnie zatkało O_O ale piękny! Tylko czy musi w każdym odcinku z inną laską się lizać. Ale musiał i przypakować i co nieco nauczyć się bić. Fajnie się ogląda, głównie dzięki Chrisowi. Jeszcze raz powtórzę, dlaczego on nie gra w jakiś filmach, przystojny, piękny brytyjski akcent, teraz świetnie zbudowany, bardzo dobry aktor, więc pytam się dlaczego??? Chciałabym go zobaczyć w jakimś dobrym dramacie, albo filmie kostiumowym. Marnuje się facet, oj marnuje. Wiesz czy będzie drugi sezon tego serialu??

ewej

http://www.filmweb.pl/serial/Transporter-2012-567233/discussion/b%C4%99dzie+2+se zon,2227522

Gdy w którymś odcinku "Mental" bił się z jakimś facetem to efektownie mu to wyszło. Pomyślałam wtedy, że nieźle się nadaje do filmu lub serialu sensacyjnego. Producenci "Transportera" chyba wyczuli moje myśli :D

Powinien wreszcie dostać jakąś rolę życia (jak np. Patrick Dempsey w "Chirurgach"), tak żeby cały świat go zauważył.
Tym bardziej, że czas leci - Chris przekroczył już czterdziestkę :D:D

Vanessa100

:-) Może i moje myśli też wyczują. Mogliby go dać do jakiegoś dobrego serialu, jeśli już ma grać w serialach, nie wiem tyle tego kręcą. Albo może w końcu doczeka się jakiejś długometrażówki. Masz rację, najmłodszy już nie jest. A mi go po prostu szkoda, na serio żeby on był jakiś straszny drewniak, a to bardzo dobry aktor. W tym Transporterze, nie wiem czy oglądałaś, to on akurat najlepiej wypada wśród całej ekipy. A co nie dogra to dowygląda i też jest pięknie. Polecam Ci ten serial, ja nawet się wciągnęłam, właściwie kończę już sezon i zastawiam się nad tym drugim, ale też czytałam, że podobno będzie, no więc poczekam :-)

ewej

Chodźmy na casting do drugiego sezonu.
Możemy w którymś odcinku zagramy jego dziewczyny :D

Vanessa100

Z tego co widziałam, w tym serialu poszukują wysokich dziewczyn o figurze tap madl ;-) więc ja się w te kryteria nie łapię. Ale może Tobie się uda :-) A to dość kusząca oferta, bo w każdym odcinku się z jakąś liże, więc nie dość że Cię ładnie wystroją, zapłacą, to sobie jeszcze pocałujesz Vance i to pewnie nie obędzie się bez dubli :-) To idealna robota :-) Może jakby poszukiwali niziutkiej i drobnej kobitki to może bym się załapała, nawet na szpilach nauczyłabym się chodzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones