Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

BAle to moj ulubiony aktor i w pewnym sensie idol obejrzalem dzis kwiat wojny no i znow
udowadnia ze jest jednym z najlepszych aktorow swojego pokolenia , a co do jego mjesca w
rankingu jest troche za niskie zasluguje mojm zdanie mszynajmiej na bycie w pierwszej 20 a
waszym zdaniem jakie mjesce powinien miec Bale ?

użytkownik usunięty
bale4444

W pierwszej 20 to by było w sam raz, ale nie ma co przywiązywać zbyt dużej wagi do tego rankingu. Wystarczy spojrzeć na żalosne miejsce 12 - Quentin Tarantino. W rankingu aktorów...

użytkownik usunięty
bale4444

zgadzam się, powinien być w 15. minimum. nie obejrzałam może wszystkich filmów z nim, ale z tych co oglądałam, to bezkonkurencyjna jest rola w Empire of the Sun

bale4444

pierwsza dziesiątka co najmniej! :)

bale4444

Nie ma co się specjalnie przejmować, wszyscy wiemy jak jest, to nie jest ranking faktyczneych umiejętności aktorskich tylko popularności. Dlatego boski Dżony jest tak wysoko, chociaż od paru lat odwala fuszerę totalną a każda rola to miks fajniusznego jacka Sparrowa ale who cares? "Because Johnny Depp is the best actor in the world! And... and he is co cute, i love him so much. Johnny please, marry me".:/
Albo ta z "Poradnika i 'igrzysk", Akademia z braku laku nagrodziła słabą aktoreczkę a reszta podchwyciła trend i gadki że genialna aktorka no i Oscar no to musi być genialna, a to jednak chyba przegięcie. i co Jennifer Lawrence 9 miejsce, kurde wstyd.

bale4444

Masz rację ;) Powinien być Między 15-20 miejscem,ale co tam taki ranking ...;DD Christian też Jest Moim ulubionym aktorem ;DD

Naknas61

Dokładnie co tam ranking Bale i tak jest najlepszy. :) :P

monalisa11

Polecam fajny artykuł odnośnie Pana Bale'a

http://film.org.pl/a/artykul/christian-bale-antygwiazda-22475/

jajko113

Bardzo dobry artykuł dzięki za polecenie. :)

jajko113

Dziękować za artykulik, bardzo ciekawy i przybliża jego osobę:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones