Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

Witam mam do was pytanie czy naprawdę jest taki nerwowy i apodyktyczny jak go opisują znacie może jakąś książkę oprócz tej Harrisona Cheunga lub jakieś inne informację od jego bliskich czy też tych którzy go dobrze znają?

Remek555

Bale raczej należy do osób, którą łatwo wyprowadzić z równowagi - pamiętne negranie z planu Terminatora. Nawet Tom Hardy w jednym z wywiadów, mówił coś w stylu, że odradza wkurzać Bale'a. Nie pamiętam już, ale to chyba była konferencja związana z filmem ''Knights of Cups'', gdzie jeden z dziennikarzy miał pytanie do reżysera. Jak się okazało, reżysera nie było na tej konferencji i dziennikarz zadał pytanie do producenta. Bale'a to zirytowało i wyśmiał dziennikarza. Myślę, że to wszystko zależy od samego podejścia do Bale. Jak ktoś podchodzi do pracy profesjonalnie, jak on, to jest w porządku. Bale po prostu nie lubi głupich pytań. Na YouTube można znaleźć z nim też śmieszne wywiady. Myślę, że jego nerwowość może wynikać z tego, że chce zrobić coś, jak najlepiej tylko potrafi. Spotkałem się z informacją, że Bale określa siebie jako ''nudnego tatuśka'', ale nie wiem ile w tym prawdy. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones