Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

Drogie panie, czy uważacie podobnie jak ja, że Christian z wiekiem staje się coraz przystojniejszy?

wika_8

Tak na dość , że jest niesamowitym aktorem to jeszcze przystojnieje z wiekiem .;))

wika_8

czym starszy tym lepszy :P

wika_8

Zgadzam się!

wika_8

Najzupełniej się zgadzam, patrzy się na niego z nieustającą przyjemnością. Dzisiaj oglądałam TDKR, za mało go tam było, ale rewelacja! Ma jakiś psychopatyczny rys, czy tylko mi się to w nim podoba? [no, nie tylko]

wika_8

W pełni się zgadzam :D uwielbiam go:)))

Paulaa24

Też go uwielbiam Jest świetny : )

użytkownik usunięty
wika_8

tak własnie uwazamy :D

wika_8

zdecydowanie tak :)

wika_8

I dziwić się potem, że ładne dziewczyny chodzą z brzydalami, kiedy mają takie gusta wypaczone... Czyżby powierzchowność psychola-recydywisty była aż tak pociągająca?

Collapses

i to jeszcze jak ;D

dla mnie Christan to ideał w każdym calu....

użytkownik usunięty
LadyAnila

Z przyjemnością czyta się takie komentarze ;]]

LadyAnila

Ja się oczywiście z Wami wszystkimi miłe Panie zgadzam. Ale przyznam, że aż mdli w tym temacie trochę. Ale zastanawiam się jak obcy facet może być dla kogoś ideałem w każdym calu. Przecież znany nam wszystkim jest tylko w kilku calach, ekranowych, gdzie wliczyć trzeba wiadomo- talent, zaangażowanie i poświęcenie z jakiego Bale zdążył zasłynąć, zdarzają się od czasu do czasu jakieś przecieki z życia prywatnego, tudzież biografia, nie wiadomo zresztą czy do końca obiektywna. A jaki on jest naprawdę, w tych najważniejszych calach to drogie Panie, nie wiemy i najprawdopodobniej nigdy nie będzie nam to dane, zatem nazywanie ideałem w każdym calu jest mocno przesadzone. On owszem jest idealnym... ale aktorem i idealnie wygląda oczywiście dla niejednej z nas... i tu uwaga powieje mdlącym patosem- nie zapominajmy, że najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ;)

Enkaii

racja, wiemy że jest przystojny, ale wiemy także, że pobił własną matkę i jeśli ktoś nie słuchał nagrania kiedy wyżywa się na oświetleniowcu to polecam :) osobiście uwielbiam jego lekki egocentryzm, ale on mimo tych wybuchów jest bardzo dobrym człowiekiem, bo wybuchy zdarzają się każdemu, a uderzył mamę w obronie Sibi z tego co mi wiadomo. Zresztą jego wielkie załamanie było spowodowane bardzo stresującymi rolami i dążeniem do perfekcji, a co najważniejsze śmiercią jego bardzo dobrego przyjaciela Heatha, którą bardzo ciężko przeżył.

użytkownik usunięty
wika_8

nic dodac nic ując tylko sie zgodzic :)

wika_8

oj tak, coraz przyjemniej się na niego patrzy. Przystojny w ten męski sposób.

WrongGirl

Jest cudowny, ogląda się go z wielką przyjemnością. :)

wika_8

Jest najlepszy i najprzystojniejszy ; dd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones