Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
134 115 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

zastanówcie się czy w jakimś filmie zagrał słabo, że można mu coś zarzucić. Widziałem z nim wiele filmów i chociaż kilka było średnich to Christian zawsze perfekcyjny

użytkownik usunięty
mentos_2013

Jeśli chodzi o filmy, w których ja go widziałam, to w żadnym nie zagrał słabo.

użytkownik usunięty

Chyba tylko widziałem go w roli Gacka w trylogii Nolana :)
Zagrał bardzo dobrze

użytkownik usunięty
mentos_2013

Terminator- o ile to mój ulubiony aktor, to w Terminatorze wypadł słabo, zresztą cały ten film jest średni… poza tym świetny aktor ;)

przeciwnie, w terminatorze zagrał bardzo dobrze, on jedyny ratował cały film.

użytkownik usunięty
LadyAnila

on uratował film, ale rola ze względu, że film słaby wydaje się słaba :P

mentos_2013

Nie widziałem jeszcze żeby w jakimś zagrał dobrze.

ShaggyTM

To zobacz Imperium słońca. Nie jestem fanem Bale'a, ale zagrał tam rolę życia. I to w wieku 13 lat.

adamcpdst

Chętnie obejrzę, w kolejce jest jeszcze American Psycho i Mechanik, może kiedyś zmienię o nim zdanie.

ShaggyTM

A prestiż oceniłeś na 9 chyba nie z powodu jego słabej gry ? hm

domek86

Właśnie przeszkadzał mi w Prestiżu (od tego filmu przestałem go lubić), ale nie na tyle by zepsuć film. Był świetnie wyreżyserowany no i Hugh Jackman spisał się rewelacyjnie.

ShaggyTM

każdy ma swój gust.... Dla mnie jest w pierwszej 5 najlepszych aktorów, a batmana wprowadził na wyższy poziom :) pozdrawiam

domek86

Raczej go zdegradował. Drewno jakich pełno - aktor jednej miny.

rock79

drewno to jest w lesie....dzisiejsza kolejna nominacja do oskara potwierdza jego potencjał..

domek86

Bullock też została nominowana a raczej nikt przy zdrowych zmysłach nie uznaje jej roli za oscarową. Może Bale ma potencjał ale po Imperium Słońca musiał swój "talent" zamknąć w jakiejś skrzynce a kluczyk do niej zgubił.

rock79

niekoniecznie bym sie z tym zgodził... masz swoje zdanie ja swoje i tego sie trzymajmy...

ShaggyTM

W American Psycho też pozamiatał konkretnie.

adamcpdst

Faktycznie, na planie ponoć było dość czysto.

mentos_2013

W Batman - poczatek wkurzala mnie jego jedna mina, co dawalo nieco drewniany efekt. Ale w kolejnych czesciach o gacku sie rozkrecil ;)

mentos_2013

Rewelacyjny w "American Psycho"! Uratował nie tylko "Terminatora" ale też "Władców ognia". Jak la mnie to 10/10 i pod względem talentu aktorskiego i wyglądu :P.

karolajna83

DOKŁADNIE :D Ubóstwiam gościa za jego kreacje aktorskie i ogółem IDEAŁ, a potrafi być wyjątkowo szpetny np. w wersji 'żywego kościotrupa' w fenomenalnym "Mechaniku".
Pod względem wpasowania się w role nie tylko zbudowania psychiki postaci, ale i fizycznie dopasowania się do wymogów granej kreacji jest MEGA plastyczny i za to WIELKI SZACUN.
Chociaż według mnie postać, którą stworzył w "Operacji Świt" wypadła na tle jego dokonań aktorskich słabo :/
"Terminatora" i "Władce ognia" obejrzałam tylko dla Bale'a no może w tym, drugim przypadku trochę też dla Matthew McConaughey ;))))))))))

yosha69

Heheheh Matthew tez dobry i pod względem aktorskim i wyglądu, ale i tak jak dla mnie dużo słabszy od Bale'a. Matthew mi sie w "Magic Mike'u" podobał :P no i na wszelakich ujęciach jak sobie po plaży biega :P.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones