Christina Applegate

7,8
9 780 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christina Applegate

eeee tam....

użytkownik usunięty

zero jakiegokolwiek talentu,a uroda jest kompletnie pozorna....widziałam jej zdjęcia w wieku 17 lat!!!koszmar...jakaś tleniona wioska z pryszczami,na dodatek gruba i z wąsem....może być coś gorszego..?ale cóż kasa robi swoje!

użytkownik usunięty

ale głąb jesteś - to świetna laska i tyle :P

Jeśli dla ciebie drewno jest piękne to ja nie mam o czym z tobą rozmawiać, a już napewno o urodzie kobiecej (wszak twój gust, czy raczej jego brak, jest porażający) ! Laske to ty masz w gaciach skoro ci się coś takiego podoba, orangutanie !

cOOba

Odzew po 3 latach? ;) Może nie jest zła, została najpiękniejszą według magazynu People. ;)

A o gustach się nie dyskutuje tym bardziej jeśli później ma się zamiar nazwać rozmówcę orangutanem.

kujin

No i co z tego, że po 3 latach - teraz też jest 3 lata. No, ale jak ktoś jest dzbanem to się będzie czepiał pierduł !

Może dla ciebie się nie dyskutuję - ja mam w..... poważaniu tę zasadę, a to, czy kogoś nazwę (jeśli uznam za stosowne) kogoś orangutanem, czy nie to już nikomu o tym decydować. Moje opinie to nie koncert życzeń, bym miał pisać tylko to i w taki sposób, jak się komuś podoba !

PS. Dlatego po 3 latach, że trafiłem tu wyłącznie przypadkiem. W innym wypadku nawet nie chciałoby mi się przywlec własnej d.... do tego bagna, jakim jest forum ! Po prostu przypomniał mi się mój epitet tej "aktorki" "napletgate", wpisałem w przeglądarce i wyskoczyła mi ta strona. W przeciwnym wypadku nie chciałoby mi się przywlec do tego rynsztoka (jakim jest 99% for w sieci). Zaraz mi pewnie wyjedziesz z oklepanym "de gustibus..." ale ja mam to - z resztą sam(a) wiesz gdzie, a jak nie to się domyśl ! Napisałem po 3 latach mając nadzieję, że ten - powtórzę - orangutan vel gibon może to przeczyta !

cOOba

Krótkie pytanie.
Dlaczego odreagowujesz swoją odmienną orientację seksualną, negując urodę atrakcyjnej kobiety?

cOOba

kut.asy magiczne 2.0

cOOba

to i ja coś napiszę ale za 3 lata (lub raczej już 2) ;)

don82

a ja za 5 lat, stawiasz obiad!

don82

Dlaczego nie napisałeś?

cOOba

Skąd w ludziach tyle zawiści to ja nie wiem
Typowe dla mocherów kaczyńskiego i rydzyka

rozmowa na poziomie...... :|

użytkownik usunięty
mloda_gniewna

Oj pomyliłeś się chłopie. wszyscy uważają, że każdy jest w stanie zagrać kogoś o inteligencji deski klozetowej, a co gorsza jeśli aktor/aktorka podejmie się takiej roli będzie utożsamiany z graną postacią do końca życia, szczególnie jeśli serial odniesie sukces. Na początku Świata wg Bundych, rzeczywiście były widoczne braki w jej grze, ale od tego czasu dużo się zmieniło. Nabrała charakteru i może nie jest tak utalentowana jak inne gwiazdy to i tak miło się ją ogląda na ekranie

Chłopie, w wieku 17 lat to ona grała w 'Świecie wg Bundych' - a tam, że była ładna, to chyba nie zaprzeczysz - a z tym swoim opisem 'jakaś tleniona wioska z pryszczami,na dodatek gruba i z wąsem' to juz stanowczo przegiołeś...

Bruce_Lee

Chyba on pisał o swojej dziewczynie :P Jest mu źle, bo jego dziewczyna nie jest taka piękna :)

makintosz

ups. Miało być "Piszesz tak z zazdrości, bo sama nie jesteś taka ładna". Pewnie ty jesteś tą "tlenioną wioską z pryszczami,na dodatek grubą i z wąsem" :)

Bruce_Lee

'...a tam, że była ładna, to chyba nie zaprzeczysz ...' - Że co ? Słucham ? Ona ładna ? Ona i uroda - te dwa rzeczowniki nie idą w parze !

użytkownik usunięty
cOOba

Uroda to już kwestia gustu. Wg mnie jest bardzo ladna.

zero jakiegokolwiek talentu,.... w pełni popieram tę opinię ! Nie ma w niej nic, co mógłbym uznać za jej zaletę !

cOOba

Widać, że się nie znasz :] Zobacz w ciekawostkach "Christina została wybrana jako jedna z 50 Najpiękniejszych Kobiet Świata wybieranych przez magazyn People w 1999 roku". Co ty na to? Jakieś Dody, Mandaryny, Muchy i Cichopki nie mają z nią najmniejszych szans. Ta kobieta to żyleta i gra 1000000x lepiej od nich.

makintosz

No, toś rzeczywiście przywalił(a) !
Faktycznie - to dopiero sukces - być najlepszym wśród innego motłochu i bezguścia - faktycznie sukces, nie ma co ! I co ty mi chcesz udowodnić - że skoro jest lepsza od Margaryny (pisownia jaknajbardziej celowa), Dody, Ciczopkowej to już niej wielka gwiazda - weź mnie nie rozwalaj !
Żadne to dla mnie pocieszenie i w żaden sposób nie działa w moich oczach na jej korzyść ! Ta Chrystyna Napletgate jest tak drewniana i tragiczna, że szkoda gadać ! Jeśli ktoś wybrał ją na jedną z 50 najpiękniejszych kobiet świata znaczy tylko tyle, że reszta musiała mieć urodę niczym Genowefa Pigwa (właściwie to nie, bo to facet), albo choćby Agata Buzek, albo też jury cierpiało na ślepotę totalną !

makintosz

To, że jakiś motłoch wybrał ją jako jedną z 50 najpiękniejszych (zapewne była na 50 miejscu) nie jest dla mnie żadnym dowodem - jakieś stado baranów nie stanowi dla mnie wyroczni, to, że - twoim zdaniem - jest lepsza od Dody, Margaryny (pisownia jaknajbardziej celowa) też nie jest dla mnie żadnym argumentem, bo być rzekomo lepszym od równych sobie drewien to żaden powód do dumy. Patrzę ci ja sobie na jej foto z this profilu i dochodzę do wniosku, że może nie jest najbrzydsza (są w końcu brzydsze od niej, by wymienić choćby Magdalenę Młóchę, Kasiarzynę Ciczopek, czy wreszcie Agatę Buzek, a i ona listy nie zamyka). Nie dodaje to jednak temu bazylowi w żadnym wypadku - w moich oczach - ni trochę wartości ! '...Jakieś Dody, Mandaryny, Muchy i Cichopki nie mają z nią najmniejszych szans...' - to rewelacja po prostu - jest lepsza od równego sobie tragicznego motłochu - ja bym na jej miejscu pękł z dumy ! Nie ma co ! 'Ta kobieta to żyleta' - tak, tak, taka po 2 miesiącach golenia, stępiona, zużyta....

cOOba

Wiesz... jakoś mnie nie przekonałeś, ponieważ nadal uważam, że to super laska, a poza tym nie gra drewnanie. Pomyliłeś ją z braćmi Mrok :) Świetnie zagrała np. Kelly Bundy. Ciekawe, czy ty byś potrafił zagrać taką idiotkę :P Bez obrazy, ale ty pewnie musisz sobie odreagować, bo twoja dziewczyna jest brzydka jak trzeci świat. Szkoda, że akurat w taki sposób. Dobra, zakończmy tą kłótnię :]

makintosz

Nie przekonałem - och, pozwolisz zatem że nie będę więcej próbował bo nie specjalnie mi na tym zależy. Ty masz swoje zdanie, ja będę miał swoje a i ty mnie do swojego nie przekonasz ! 'Świetnie zagrała np. Kelly Bundy. Ciekawe, czy ty byś potrafił zagrać taką idiotkę :P' - jeśli reprezentuje się taki sam intelekt, jak grana przez siebie postać to nie trzeba się ani trochę starać. Co zaś do mojej dziewczyny to myślę (to tak, odnosząc się do twojej wyrażonej w ostatnich słowach sugestii), że najlepiej będzie jak każdy (w tym i ty) będzie się martwił o siebie !

makintosz

Co zaś do postulatu 'Dobra, zakończmy tą kłótnię :]' - przychylam się w całej rozciągłości !

cOOba

:)) Nie nazwałabym tego kłótnią, tylko wylewaniem kwasu z wątroby, kogoś kto ma tak niską samoocenę, że opluwa swoim kwasem kogoś, kto nie dość, że się fenomenalnie rozwinął na scenie artystycznej, to jeszcze wygląda pięknie. Wg mnie, jako kobiety jest Ona przede wszystkim niesamowicie zgrabna! Sylwetkę ma proporcjonalną, wysportowaną (szczególnie jest to widoczne w filmie "Szkoła stewardess"). Uroda, to faktycznie sprawa gustu, czy upodobań, ale człowiek rozumny i inteligentny na pewno nie pisze nic w stylu: "motłoch", o ludziach których ani nie zna, ani nie widział nigdy na oczy, czy przekręcaniu nazwisk aktorów mniej, czy bardziej utalentowanych, lub znanych... Trzeba być naprawdę nieszczęśliwym i zakompleksionym, żeby takim prostackim oraz niewyszukanym językiem szukać poprawy humoru, bo na prowokację mi to nie wygląda, więc najzwyczajniej na świecie jest mi żal "kolegi" cOOba i obstawiam, że to młody, nieszczęśliwy człowiek, który na co dzień musi się dostosowywać do otoczenia, żeby być akceptowanym, co jak widać tutaj owocuje nienawiścią i złością w "świecie" tak anonimowym jak świat internetu...

makintosz

ciekawe jak sie musisz czuc jak po tylu latach przeczytasz swoje wysrywy i te brednie ktore wypisywales. W sieci nic nie ginie. Ale prostak z ciebie XD

cOOba

Moim zdaniem nieźle grała w "Pamiętniku pisanym miłośicią" i oglądając ten film ani razu nie przypomniała mi Kelly. Film zresztą bardzo polecam chociaż ciężko go zdobyć

jak zaczęła grać w Bundych a miała 16 lat to wyglądała całkiem nieźle, może kogoś innego zdjęcia widziałeś??

mi tam się podoba, bardzo ją lubię :)

Witcher

Jednym słowem świetna z niej aktorka! Nie dosyć że ładna ,to jeszcze wygląda na bardzo sympatyczną!^^

Niezalogowana

A ja Wam powiem, że każdy ma inny gust. Jedni wolą niebieskookie blondynki, drudzy zielonookie brunetki, a kolejni brązowookie szatynki. Dla mnie Christina jest bardzo dobrą aktorką. Ma bardzo seksowną figurę i ładną buzię. Nie wiem czego można się uczepić ;) No ale jak już wspomniałam na początku - każdy ma inny gust.

PS przez to wykłócanie się kto ma rację pokazujecie państwo poziom własnej inteligencji

użytkownik usunięty

trzeba by bylo ciebie zobaczyc... ciekawe czy ty jestes taki przystojny...
kazda kobieta jak sie maluje to wyglada o wiele lepiej.
makijarz zakrywa wszystkie niedoskonalosci.
ciekawe jakie kobiety ci sie podobaja.
dla ciebie to musi byc perfekcyjna. bez skazy . wszystko wspaniale cialo nogi twarz biust, jak w reklamach w telewizji.
zalosny jestes. ciekawe jak ty wygladasz. tez jestes senior perfecto i wszystkie kobiety za toba lataja. jak to to zrozumiem twoje zdanie na jej temat. jesli duzo wymaghasz to tez sam musisz byc idealny.
no to jak jestes taki piekny???

użytkownik usunięty

kazdy ma swoj gust to prawda... ale pisanie ze jest brzydka gruba z pryszczami tleniona blondyna z pozorna uroda....
to jest co innego... to juz lekka przesada nie..

no oczywiście :)
proszę niech mi ktoś wskaże idealną dziewczynę bądź kobietę, która w życiu nie miała kontaktu z kosmetykami.
ma być taka, żeby każdemu się spodobała :)

użytkownik usunięty
Kariaa

Lady Lake ? .

Podobno sexowna Kelly straciła swoje talent y
http://www.pomponik.pl/plotki/news-christina-applegate-stracila-obie-piersi,nId, 644015 ^^.

Gunshine

a widzisz ja nawet o tym nie wiedziałem ;) to ćiekawsze niż czytanie kłótni na jej temat;) ale z tym się nie zgodzę że utraćiła swoje talenty
bo tak naprawde talent to ona ma głęboko w sobie,ale to fakt że czas leći i nie jest już tą sexsowną Kelly Bundy i nastolatką co była ;)
chodz mi sie wciąż podoba ;) aa teraz coś dla tych którzy jeszcze tego nie widzieli ;)

http://www.youtube.com/watch?v=G8cj5t7s4t4

Bartekweb2

ale jednak odpisuje a podobno tu nie zaglada laczek jeden

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones