Christopher LeeI

Christopher Frank Carandini Lee

8,3
37 566 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christopher Lee

mam nadzieje że dożyje do końca zdjęć trylogii Hobbita, bo innego Sarumana sobie nie
wyobrażam

aniol12

Mogę się założyć że sceny z jego udziałem we wszystkich filmach zostały nakręcone w pierwszej kolejności. Na pewno po tej roli przejdzie na emeryturę, a Hobbit będzie jego łabędzi śpiewem.

crazy_race

Tak płodnego aktora nie było i jeszcze długo nie będzie. Oby na emeryture nie przechodzil niech jeszcze pogra w filmach

tiger777b

Nie ma siły. W takim wieku ? Trzeba w końcu odpocząć póki może.

tiger777b

ostatnie jego role ograniczały sie do jednej sceny np mroczne cienie polowanie na czarownice, chyba dopadła go starośc już raczej nie pogra za wiele

aniol12

Nadal trzyma się nieźle, ostatnio nagrywał wokale w jakimś metalowym zespole. Nie mogę się doczekać, aż zobaczę go w Hobbicie. Nikt mu przecież nie każe w tym wieku grać scen walki w kolejnych Gwiezdnych Wojnach. Christopher potrafiłby przecież stworzyć kreację nie wstając nawet z fotela. ; )
(dziwne, że nawet nie zauważyłem go w Mrocznych Cieniach...)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Fasco

Nagrywał dokładnie z Rhapsody of Fire (cały album) i jedną piosenkę z Manowarem. Głos... Lepiej o tym nie mówić. Genialne..

crazy_race

dobrze się trzyma, na pewno jeszcze zobaczymy go w kilku filmach

ambrosio_xx

mnie rozraja w Star Wars w wieku 83 lat naparzał sie z Anakinem na miecze.

aniol12

słusznie prawisz :) w SW można by mu dać ok 60+

aniol12

Ja martwię się o Ian'a McKellen'a , gdyż z tego co słyszałem ma raka prostaty .

Dymiano

Aż przykro czytać. Nie wyobrażam sobie, by ktoś z sędziwej części obsady LOTRa jak i "Hobbita" odszedł. Za duży sentyment.

Cleaa

Ciekawe, czy Christopher Lee ma brata?

aniol12

Sceny z nim i z Ianem Holmem (stary Bilbo), ze względu na wiek i stan zdrowia, zostały nakręcone w pierwszej kolejności, w studio w Wlk. Brytanii. Podróż do Nowej Zelandii mogłaby być dla nich zbyt uciążliwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones