Christopher LeeI

Christopher Frank Carandini Lee

8,3
37 566 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christopher Lee

Uwielbiam Christophera! Jestem zwłaszcza pod olbrzymim wrażeniem jego formy w takim wieku, naprawdę znakomicie się trzyma! Co w nim lubię najbardziej? Hmm, ciężko wybrać, ale myślę, że to nie byłby ten sam Christopher gdyby nie jego głos (...mów do mnie jeszcze :D). Zagrał w tylu filmach, w różnych językach, wyprawiał w nich czasem takie rzeczy, ma bardzo bogatą przeszłość. Wszystko mnie w nim intersuje i cieszy mnie to, że cały czas gra. A podobno prywatnie jest całkowitym zaprzeczeniem postaci w jakie się przez całe życie wcielał... ;) Od hrabiego Draculi (10 razy!) po spełnienie jego marzeń, czyli Sarumana! A jeszcze bardziej nakręca mnie fakt, że wkręcił się w metal, mój ulubiony gatunek. Śpiewa! I to jak! Uwielbiam jego duet z Fabiem Lione w "The magic of the wizard's dream"! Czyste piękno! Życzę mu dalszych sukcesów i bycia z nami jeszcze dłuuugo dłuuugo!

Lady_Agatha_Kuruvar

Zgadzam się w 90% (akurat metal nie jest moim ulubionym gatunkiem), świetny aktor, fajny człowiek, czadowy dziadek (momentalnie Dooku z "Gwiezdnych Wojen" stał się moją ulubioną postacią nowej sagi i dużo w tym rola właśnie pana Lee) :) A piosenka genialna :D

Munchhausen

Tak, kawałek jest boski :D A chociaż Christophera było niedużo w "Gwiezdnych wojnach" to i tak spisał się na medal! "Czadowy dziadek" - hehe :) masz rację, w tym wieku trzyma się naprawdę fantastycznie i wcale nie spuszcza z tonu!

Lady_Agatha_Kuruvar

Ja tam najbardziej go szanuję za horrory, podobnie jak Vincenta Price'a :) Szkoda by było, gdyby wycofał się z filmu.

Munchhausen

Tak, on i Vincent to zdecydowanie mistrzowie kina grozy! Jakiś czas temu pojawiła się plotka, że Christopher zastanawia się na zakończeniem kariery, jednak potem nadeszły wieści o jego kolejnych rolach. Uff... On chyba za bardzo kocha ten zawód...

Lady_Agatha_Kuruvar

jak dla mnie najbardziej charyzmatyczny aktor, majestatyczna wręcz postura, szlachetne rysy... ;)

a "The magic of the wizard's dream"-
piosenka wybitnie w stylu władcy pierścieni, miło się słucha

Magrat

Piosenka to cudo, on świetnie śpiewa, słychać tę siłę!

A dziś są jego urodziny - 85! Widzę, że z tej okazji pojawiło się nowe zdjęcie :) BEST WISHES!

Lady_Agatha_Kuruvar

Wielka szkoda, że tak ciężko dorwać wszystkie jego filmy o Draculi... A są naprawdę fantastyczne :) Dracula wszechczasów!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones