Christopher LeeI

Christopher Frank Carandini Lee

8,3
37 399 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christopher Lee

Christopher Lee zagrał w ponad 300 filmach i serialach, stworzył szereg niezapomnianych kreacji i chyba żaden szanujący się widz nie jest w stanie odmówić mu talentu. Jednakże wchodząc na strony poświęcone kilkudziesięciu mniej znanym i dostępnym filmom z jego udziałem łatwo zauważyć powtarzającą się niską ocenę Christophera oscylującą między 1-3/10. Jest to średnia przeważnie z kilku głosów. Nie oglądałem tych wszystkich filmów, szczerze jednak wątpię by duża część ról tego wspaniałego aktora (tak pierwszoplanowych, jak epizodycznych) zasługiwała na 2/10. Czy to grupa 5 osób tak nienawidzących pana Lee, że postanowiły ocenić wszystkie jego filmy i dać aktorowi żenująco niskie oceny? To samo dziwne zjawisko można dostrzec w przypadku Marlona Brando- wszystkie mniej znane role- 2/10, 3/10

niwrok_2015

Obejrzałem większość filmów z Christopherem Lee i oczywiście, że nie zasługuje on na taką ocenę, poza tym, ten, który te oceny wystawił, najprawdopodobniej nie oglądał tych filmów. Po co miałby to robić, skoro tak nie lubi aktora. Cóż, ktoś taki się trafił i nic z tym nie zrobimy. Najważniejsze, że Sir Lee wystąpił w tych wszystkich filmach i stworzył inspirującą karierę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones