Christopher LeeI

Christopher Frank Carandini Lee

8,3
37 514 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christopher Lee

Czemu Hollywood musi być takie niesprawiedliwe.Jak dla mnie on jest wielkim aktorem

użytkownik usunięty

Nagrody i owszem, ale sławny przecież jest.

Oj tak, nie jeden Oscar powinien do jego rąk powędrować,a tak z tych najważniejszych nagród to tylko BAFTA.

Vash_Imon

Może doczeka się nagrody za całokształt ;-)

Bondman

Raczej nagrody za całokształt sie nie doczeka w każdym razie nie oscara, poniewaz zagrał w tak ogromnej liczbie gniotów i niskobudżetówek zapomnianych przez wszystkich ze nie ma szans, choc jak dla mnie w związkku z tym ze ma najliczniejszą filmografę z aktorów powienie tego oscara dostac, ale nie dostanie takie realia.

użytkownik usunięty
tiger777b

Gnioty to są te filmy w których gra ostatnio.

Vash_Imon

Wiem, że to prawie to samo, ale BAFTA wielokrotnie okazywała się najpoważniejsza z tych wszystkich gównianych gal.

Shit happens...

Lee jest świetnym aktorem, dawno powinien zostać nagrodzony za jedną ze swoich ról. Pomijam już fakt, że jak na te swoje dziewięćdziesiąt lat trzyma się bardzo porządnie. Nic tylko życzyć czarodziejskiej długowieczności.

Wydaje mi się, iż jest to spowodowane tym, że Lee to głównie aktor kina gatunków: horroru, fantastyki i sensacji. Niestety, filmy takie były uznawane za gorszy gatunek kina od dramatów psychologicznych czy innych filmów "wzniosłych" i przez to wspaniałe role Christophera Lee także były lekceważone.

a co się dziwisz po narodzie co roku kupującym Call of Duty.

Coś mi się zdaje że po premierze Hobbita podskoczy w rankingu i wejdzie do Top100
(chociaż tyle).

Anaissa

Top 50 u niego to moim zdaniem absolutne minimum które nie obrażałoby dorobku aktora, jego talentu i tego przezajebistego glosu.

użytkownik usunięty
Anaissa

Jest już w setce.Huuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrra!
Mam nadzieję że nie będzie się wspinać w górę.

użytkownik usunięty

Kurcze chciałem napisać że mam nadzieję że będzie się wspinać w górę

użytkownik usunięty
Anaissa

No i spadł prze Brada"Lalusia"Pitta.

Co jak co, ale Pitt zagrał wiele genialnych ról ;)

użytkownik usunięty
kuubaa

Ale nie tak genialnych jak pana Lee.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones