Chuck Norris

Carlos Ray Norris

7,8
5 516 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chuck Norris

Poza kopaniem i mordobiciem nie ma nic do zaoferowania . Jego gra aktorska jest nijaka talent zerowy. Smieszne jest, gdy reżyserzy albo dobieraja mikrusów albo tak operują kamera aby nie pokazać nikczemnej postury Norrisa

wbm

A TY JAK WYGLĄDASZ?????????????
PRZEJRZYJ SIĘ W LUSTRZE, ZANIM COŚ POWIESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ON BYŁ WIELKI JUŻ WTEDY, KIEDY TY NA GÓWNO PAPA WOŁAŁEŚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!
WIĘC NIE SMRODŻ KOMUŚ W PAPIERACH, JESLI NIE CHCESZ, ABY TOBIE SMRODZONO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
wbm

jaki zerowy talent kolego ten czlowiek byl mistrzem karate na swiecie gral w zajebistych filmach jak delta forse czy zaginiony w akcji ok koles mozesz go nie lubic ale nie ma zerowego talentu nie wiem kim ty wogule jestes moze wzial bys sie za taka robote jak on a pozniej krytykowal

użytkownik usunięty
wbm

MISIU,CZY TY WIESZ CO PISZESZ?CHUCK NORRIS TO NIE MARLON BRANDO CZY JACK NICHOLSON-AKTORZ KTÓRYCH UWIELBIAM-ON MA BYC DOBRY W ROLACH KTÓRE ODTWARZA,I ROBI TO ZNAKOMICIE.CH.NORRIS MA SWIADOMOSC ZE NIE JEST AKTOREM TEATRALNYM, DLATEGO UNIKA FILMÓW W KTÓRYCH CZUŁ BY SIE NIESWOJO-I CHWAŁA MU WŁASNIE ZA TAKIE PODEJSCIE. CHUCKA NORRISA NAJLEPIEJ DOCENIA OSOBY KTÓRE MAJA KONTAKT ZE SPORTAMI WALKI,JA OPRÓCZ TEGO ZE Z WYKSZTAŁCENIA JESTEM HISTORYKIEM(HISTORIA POLSKI)UPRWIAM OD DZIESIECIU LAT BOKS, I UWAZAM ZE CH.NORRIS WIARYGODNIE ODDAJE ZACHOWANIE JAKIE TOWARZYSZY CZŁOWIEKOWI W CZASIE WALKI. ZAPEWNIAM CIE, ZE ZADEN AKTOR Z PIERWSZEJ PÓŁKI NIE BEDZIE TAK WIARYGODNY, JAK PAN CHUCK NORRIS,KTÓRY WALCZYŁ NA RINGU,I KTÓRY WIE, JAK SIE CZUJE CZŁOWIEK MAJACY STOCZYC WALKE ZE SWOIM PRZECIWNIKIEM.

użytkownik usunięty

CZEMU NAZYWASZ MNIE MISIEM ?????????????????????????????? ??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones