Chuck Norris

Carlos Ray Norris

7,8
5 516 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chuck Norris

Mógłby pójść w ślady Stallona i nakręcić kolejną część.

Myślę, że to niedobry pomysł..

użytkownik usunięty
prof_mateusz27

Myślę że to świetny pomysł.

Czemu ?

użytkownik usunięty
prof_mateusz27

Bo chciałbym jeszcze jedną część xD

...

użytkownik usunięty
prof_mateusz27

A ty czemu nie chcesz ?

Domyśl się.

użytkownik usunięty
prof_mateusz27

Nie domyślam się..

Przecież to logiczne i proste , po prostu Chuck jest już za stary i wypalony na takie ,,Explosive Kino ,, to raz ,po dwa ,to trzeba było by o tym myśleć na początku lat 90 ,kiedy Chuck był jeszcze na Topie i grał w kinowych filmach akcji ,po za tym wtedy jeszcze tematyka wojny wietnamskiej była jeszcze modna .Teraz już nie bardzo A w Iraku to sobie tego nie wyobrażam ,nawet chronologicznie nie pasuje. No i lata 80-90 najlepszy czas ,klimat dla takich filmów akcji !!! Teraz to wyszło by nić ciekawego i nic dobrego z tego .A czy chciałbym ,,Missing in action 4 ,, ? Oczywiścię !!! Nawet bardzo ale podwarunkiem ze powstało by w latach 90 i pod patronem Cannom Films !!!! Cannom Films -Ojciec chrzestny wielu świetnych ,kultowych filmów akcji klasy B !!! http://www.youtube.com/watch?v=aveX4wAJaeI

bradock

Bradock ma rację. I pewnie wyszłoby tylko na dvd.

karoman4

Dzięki Kasiu .Napewno by wyszło na dvd .

bradock

Właśnie i pewnie przeszłoby bez żadnego echa.

prof_mateusz27

Ponoć takie plany były w 2005 roku ale nikt tego nie brał na poważnie .Były też już plany w 2008 roku ale bardziej zaawansowane robienia Remaku ,,Zaginionego w akcji ,, z Johnem Ceną .Tym razem akcja miała dziać by się w Iraku . Na razie cicho o tym projekcie .

bradock

Czyli z kolejną nową częścią "Zaginionego w akcji" jest tak jak z kolejną nową częścią "Liberatora". Niech sobie dadzą z tym spokój.

prof_mateusz27

Dokładnie .Wogóle ani nie ma takich planów krecenia tej cześci ,bo prostu bez Chucka nie ma tej produkcji .Wracając do jeszcze kariery filmowej Chucka to szkoda że on odrzucił rolę w takich filmach jak ,,Siła Pomsty ,, czy ,,Odział Delta 3 ,, Myślę że gdyby on zagrał w tych produkcjach te filmy mogły by być jeszcze lepsze !

bradock

Wiesz że odrzucił też role w "American ninja"?

prof_mateusz27

Wiem , bo mi już kiedyś o tym pisałeś . A wiesz że też odrzucił rolę głównego czarnego charakteru w,, Karate Kid ?,, Pierwotnie także był rozważany do głównej roli w Cyborgu z 1989 roku ,ale po ostatnich niepowodzeniach finasowych (,,Zaginiony w akcji 3,, ,,Bohater i strach,, ) producenci zdecydowali powierzyć rolę młodemu Van Dammowi który wybił się na gwiazdę dzieki ,,Krwawemu Sportowi ,, A do roli w ,,Odział Delta ,, pierwotnie obok Chucka miał grać Charles Bronson ale nie wystopił ,nawet nie wiem z jakich powodów ,zastopił go Lee Marvin .

bradock

Odrzucił w ''Karate kid'', ale parę lat później zagrał w ''Kumplach''. Niby to nie te same filmy, ale podobna tematyka.

karoman4

Niby tak .Najbardziej bolesne jest to oczym pisałem ,,Siła Pomsty ,, i ,,Odział Delta 3 ,, W czasie krecenia drugiej czesci Odziału Delty doszło do katastrofy śmigłowców ,zgineło 3 kaskaderów ,to wydarzenie tak wtrząsneło Chuckiem że postanowił zrezygnować z 3 cześci ,mimo że pierwotnie wyraził zainteresowanie tym projektem .

bradock

W trójce zamiast Chucka, wystąpił jego syn i też dał popis swoich umiejętności walecznych.

karoman4

Wiem ale to nie to samo co 2 poprzednie cześci .

bradock

Racja, ale obejrzeć można.

karoman4

Tak .

prof_mateusz27

,,Zaginiony w akcji ,, 4 i ,,Rambo 4 ,, powinny powstać w latach 90 ,najlepiej na początku .

bradock

Dokładnie tak.

prof_mateusz27

Wiesz Mateuszu ,że w poniedziałek zamówiłem u siebie w empiku ,,Zaginiony w akcji ,, na DVD .Taki klasyk musi u mnie znaleść się na półce .Szczególnie że Chuck to jeden z moich ulubionych herosów Sztarej Szkoły Kina Akcji !!!

bradock

No i bardzo dobrze Tomku! Pamiętasz jak ja zamawiałem Zaginionego i do tego Inwazje na USA. Dwa Klasyki! Tylko szkoda że nie było w tedy Samotnego wilka MQ bo chyba bym sobie wziął za miast jednego z nich. Bo to mój ulubiony film z Chuckiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones