Chuck Norris

Carlos Ray Norris

7,8
5 516 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chuck Norris
RasiUuU

Samotny wilk McQuade, Zaginiony w akcji 2, Inwazja na USA, Ośmiokąt, Oko za Oko, Delta force 1 i 2.

Jest w czym przebierać. ;-)

karoman4

A Zaginiony w akcji 1 nie lubisz Kasiu ?

bradock

Lubię całą tą serią, ale druga część jest moją ulubioną.

karoman4

Ok ,U mnie też 2 cześć jest najbardziej ulubioną .

bradock

Podobało mi się, jak Chuck zagryzł zębami szczura, krew z niego buchnęła, a wszyscy myśleli, że to szczur załatwił Chucka. No i niezapomniana walka Norrisa z dowódcą.

karoman4

Tak albo jak szedł czy wspinał się po tym mostku gdzie stojeli ci strażnicy z ogniem ,on szedł po mostkiem i tak było grożnie pokazane z góry że to wysoko i niebezpiecznie .Wogóle czesto w filmach Chucka pokazywano jak wchodzi na różne niebezpieczne wysokośći i jest w tym naprawdę dobry np Odział Delta 2 gdzie szedł po górzę do willi Ramona Coty .

bradock

Zgadza się i w dodatku w Delta force 2 wybrał sobie strome podejście, bo nikt nawet nie domyśliłby się, że ktoś tędy może wtargnąć.

karoman4

Zobacz Kasiu co znalazłem ! : http://doktorno.vot.pl/content/zle-filmy-inwazja-na-usa-1985

bradock

''Chuck Norris jest w tym filmie, stosując międzynarodową nomenklaturę, supermenem. On po prostu wie gdzie uderzą, i pojawia się z znienacka niczym anioł zemsty Wuja Sama.''

Kolejne trafne określenie bohaterów, których gra Norris - anioł zemsty.

karoman4

Tak albo do Chucka najlepiej pasuje określenie ,,Jednoosobowa Armia i Fabryka Amunicji ,, A tak wogóle to masz fajny Kasiu Avatar ,taki stylowy .

bradock

Dzięki, znalazłam go przypadkiem w sieci i mi się spodobał.

karoman4

A zgadzasz się Kasiu że ,,Zaginiony w akcji 2 ,, to jeden z najlepszych filmów lat 80 gdzie akcja dzieje się w dzungli obok ,,Rambo 2 ,, i ,,Predator ,, ?

bradock

Zgadzam się absolutnie. Do najlepszych filmów z akcją w dżungli można zaliczyć też ''Snajpera''.

karoman4

A także ,,Szczury Wojny ,, .

bradock

Tak tylko, że tam akcja przenosi się do kanału.

karoman4

No tak ,masz racje .Sory za pomyłkę .

bradock

Spoko, nic się nie stało.
Może ''Siła Pomsty'' - tam Michael też musi uciekać przez dżunglę.

karoman4

Może być .No i Najemnicy Lundgrena .

bradock

Ten film, to już w ogóle jest wyjątkowo dobry. Normalnie wojna wisiała w powietrzu.

karoman4

Dzisiaj kolejną cześć obejrzałem ,3 i uważam że dla mnie to ona jest najfajniejsza !!! Strzelaniny ,Eksplozje ,Orginalną Historia (Tym razem dzielny bohater nie ratuję jenców wojennych a swoją rodziną ) no i Chuck .Czego chcieć wiencej Kasiu ?

bradock

Czyli trzecia część jest Twoją ulubioną? U mnie druga część jest faworytem.

Czego chcieć więcej? Może więcej takiego kina.

karoman4

Tak 3 cześć jest ulubiona ,kiedyś myślałem że 2 ale jednak wolę 3 bardziej .W sumie to wszystkie cześci są na podobnym poziomie i to cieszy .Jeśli Kasiu chcesz wiencej takiego to musisz koniecznie obejrzeć ,,Olimp w ogniu ,, Pod koniec sierpnia ma być już na DVD ,podobno .: http://www.youtube.com/watch?v=Ibz8eAOPJRM

bradock

Właśnie ostatnio myślałam, żeby to obejrzeć, ale zajęłam się Żandarmem z Louis De Funes. Ale niebawem obejrzę Olimp.

karoman4

A u mnie pierwsza.

RasiUuU

Zwłaszcza :

- Samotny wilk McQuade (Mój ulubiony film z Chuckiem)
- Inwazja na USA
- Zaginiony w akcji
- Zaginiony w akcji 2
- Droga smoka
- Oddział Delta 1
- Oddział Delta 2
- Kod milczenia
- Ośmiokąt
- Oko za Oko
- Zabójca
- Mściciel z Hongkongu


prof_mateusz27

Tylko jeden masz ulubiony film z Chuckiem ?

bradock

Nie, ale to jest tak mój "Number One".

prof_mateusz27

Dla mnie też .Kiedyś myślałem że ,,Zaginiony w akcji ,, ale teraz uważam tak jak ty .

bradock

Kiedyś sobie na pewno kupie na DVD "Samotny wilk McQuade" jak tylko zobaczę.

prof_mateusz27

Ja już mam ,,Zaginionego w akcji 1&2 ,, na DvD .Myślę teraz żeby kupić ,,Cyborga ,, na DvD .Co prawda mam ten film na VHS oraz na Kompie ale chce mieć teraz kilka filmów DvD do swojej domowej kolekcji .

bradock

A może sobie jeszcze kupisz Zaginionego w akcji 3 skoro to twoje ulubiona część ? Będziesz miał fajną trylogie. A co do "Cyborga" to kiedyś też sobie go kupie ale razem z tą kolekcją http://polki.pl/pub/sf/kiedy.jpg

prof_mateusz27

Już zamówiłem na DVD ,19 mają mi przywieść .Taki wybuchowy klasyk jak ,,Zaginiony w akcji 3 ,, musi znaleść się w mojej kolekcji ! Teraz bedę miał całą kolekcje na DvD .

bradock

Miało być 19 sierpnia ,Sorry za błąd .

prof_mateusz27

Kurde jak ja mało filmów z Norrisem widziałem
W latach 90 nie miałem videa

RasiUuU

Ja dodam jeszcze od siebie ,,Bohater i strach ,, Co prawda nie jest to rasowe kino akcji a ciekawy ,klimatyczny ,trzymający w napięciu Thiller .:
http://www.youtube.com/watch?v=4PwIAo_4N4I

bradock

Zapomniałem o "Bohater i strach". Dobry film.

prof_mateusz27

No i też ,,Utajona Furia ,, Udane połączenie Horroru z kinem akcji .

bradock

Jak dla kogo.

prof_mateusz27

A tak wogóle fajny masz Avatar Mateuszu ! Taki oldschooldowy .

bradock

Dzięki Tomek. Po ostatnim obejrzeniu "Płatnego mordercy" musiałem sobie go ustawić. Ty też masz teraz niezły.

RasiUuU

Podobno ma być z nim horror tzn z chuckiem , pod tytulem laleczka chucky :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones