Chuck Norris

Carlos Ray Norris

7,8
5 420 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chuck Norris

1 Samotny Wilk McQuade
2 Inwazja na U.S.A
3 Zaginiony w akcji
4 Zaginiony w akcji 3
5 Kod Milczenia
Podawajcię swoje typy .

bradock

Mój Top 5 filmów z Chuckiem Norrisem w roli głównej!
1. Samotny Wilk McQuade (REWELACJA)
2. Inwazja na USA
3. Kod milczenia
4. Delta Force
5. Zaginiony w Akcji

prof_mateusz27

Ok ,fajna lista . Teraz w piątek bedzię na TVN 7 Odział Delta 2 .

prof_mateusz27

Mateuszu : Kod Milczenia tak wysoka u ciebie ? Mi się wydaje że ,,Zaginiony w akcji ,, i ,,Odział Delta ,, są lepsze ?

bradock

Co do pierwszego miejsca jestem pewien na 100%! A co do dalszych to już nie. Każdy z tych co wymieniłem mis ie podobał. Delta Force oglądałem z kilka lat temu ale w sumie chyba tez uważam za lepszy od kodu milczenia. Jak sobie odświeżę Odział Delta1 i 2, Oko za oko, Mściciel z Hongkongu i bohater i strach to walne tu list 5 jeszcze raz.

prof_mateusz27

A nowego Bonda ,,Skyfall ,, widziałeś już Mateuszu ?

bradock

Jeszcze nie wiedziałem. Chcę go obejrzeć jak sobie odświeżę jak będę miał więcej czasu jeszcze kilka bondów choć chętnie bym go zobaczył nawet dziś. Po za tym od kilku dni się przymierzam do "Kodu dostępu" z Travoltą, Jackmanem, Berry, Cheadle i Jonsem i jakoś nigdy nie starcza mi czasu by siąść spokojnie i obejrzeć. Ja ostatnio zacząłem sobie bondy kupować oryginalne na DvD i chyba zbiorę całą kolekcję.

prof_mateusz27

Teraz po dłuższym zastanowieniu to uważam że moje Top 5 Chuck Norris
tak wygląda :
1 Samotny Wilk McQuade
2 Inwazja na U.S.A
3 Zaginiony w akcji
4 Odział Delta
5 Bohater i strach .
To chyba najlepsze co Norris dał nam w latach 80 !!! Nikt nie ma prawa powiedzieć że to są złe filmy ,wręcz przeciwnie
bardzo udane sensacyjne produkcje .Szczególnie lubię z tych filmów ,,Bohater i Strach ,, -bardzo klimatyczny i wciągający sensacyjniak ! Szczególnie gdy ogląda się go na starek zjechanej kasecie VHS ,klimat sączy z ekranu !!! : http://www.youtube.com/watch?v=CIw-m5KwTW0

bradock

Właśnie mi się też bardzo podobał Bohater i strach

bradock

Ok, to teraz moja super lista moich ulubionych hitów Chuckiem:

1. Samotny Wilk McQuade
2. Oddział Delta
3. Inwazja na USA
4. Zaginiony w akcji 2
5. Zabijaka, zabijaka

karoman4

Odział Delta aż tak wysoko ?

bradock

Pierwsza część 9/10. Świetny film akcji, rozpierduchy nie brakowało, ale i porządna fabuła była w filmie, także ocena zasłużona.

karoman4

W sumie masz racje ale dwójka chyba lepsza ? Wiencej Norrisa =Wiencej Rozpierduchy !!! http://www.youtube.com/watch?v=SVlMbxVjswg

bradock

W sumie, obie części są porządne.

karoman4

Tak .Podobnie jak 3 cześci ,,Zaginionego w akcji ,,

bradock

Mi Zaginionego w akcji 3 nie podobało mi się jak np. 1.

prof_mateusz27

A ja wolę drugą część Zaginionego w akcji.

bradock

Mnie bardziej zdziwiło Zabija zabijaka na 5 miejscu.

prof_mateusz27

Dlaczego?

karoman4

Bo według mnie Chuck miał lepsze porządniejsza filmy, ale ten też jest niezły.

prof_mateusz27

Ale, to jest mój pierwszy film z Chuckiem Norrisem. Dzięki temu filmowi poznałam go.

karoman4

Ja go poznałem dzięki Strażnikowi z teksasu. A podoba ci się jakiś bardziej nie licząc tych 4 wyżej ?

prof_mateusz27

A to różne. Kod milczenia, Oko za oko, Ośmiokąt, Utajona furia, czy Mściciel z Hongkongu.

prof_mateusz27

A jak wogóle jest z tymi filmami Chucka Mateuszu ? Bo np inni jak w necie układają różne top 10 Chucka filmy lub dawają recenzje filmów Chucka to mówią że Chuck miał raczej w swojej karierze średnie filmy ,lub nawet słabe ,ale zdarzały mu się też wyjątki np Samotny Wilk czy Kod Milczenia .A jak mówią o innych np Van Damme czy Seagal to oni mieli same świetne filmy ,oglądać i rozkoszować się .Co myslisz o tym ?

bradock

Chuck w swojej karierze miał wiele udanych filmów dowodem na to jest Samotny wilk McQuade, Inwazja na USA,Zaginiony w akcji, Zaginiony w akcji 2, Droga smoka, Oddział Delta, Oddział Delta 2, Kod milczenia, Mściciel z Hongkongu, Ośmiokąt, Oko za Oko czy Zabójca. Wiadomo że jak każdemu zdarzały się mu gorsze produkcje. Van Damme i Seagal ogólnie byli lepsi w kinie akcji. Za najlepszych najczęściej są uważani Choć wiadomo każdy ma swojego faworyta Choć i Norris miał też rewelacyjne produkcje np. wyżej wymieniony "Samotny wilk McQuade". A prawda jest taka, że ci co piszą, że w większości miał słabe filmy i się nie nadawał to gówno wiedzą o kinie akcji! A ty co o tym myślisz Tomku ?

prof_mateusz27

Podobnie jak ty Mateuszu ,te filmy z Chuckiem co wymieniłeś są świetne .O ile Van Damme i Seagal byli uważani za najlepszych to o tak Chuck był razem uważany z Sylwkiem ten co wynalazł gatunek kina akcji !!! Bo trzeba sobię przyznać że jednak takie filmy jak Samotny Wilk McQuade ,Zaginiony w akcji , Inwazja na U.S.A itp a z Sylwkiem Rambo 2 ,Cobra to były początki w Hollywood wybuchowego kina akcji .Jednak w latach 70 filmy Eastwooda i Bronsona trochę inaczej wyglądały .

bradock

Dokładnie! W sumie to Chuck by pasował na takiego drugiego głównego "szefa" w Niezniszczalnych obok Stallona.

bradock

A tak po za tym to Polsat powinien znowu puścić "Strażnika Teksasu".

prof_mateusz27

W sumie mógł by ale ja 2 lata temu pobrałem sobie wieksość odcinków z ch*o*m*i*k*u*j i obejrzałem sobię .Na you tube też masz z lektorem .Mi się wydaje że Polsat już nie puści tego serialu bo po 2006 roku ,po fali dowcipów o Chucku ,Chuck już nie ma tej iskry ,tego przebicia a z tym serialem najbardziej się kojarzył .Po za tym jak wejdziesz na niektóre strony o filmach filmweb to dla wielu ludzi ,szczególnie tych młodych to takie filmy jak ,,Komando ,, ,,Inwazja na U.S.A ,, czy ,,Krwawy Sport ,, to już kicz i komedia .Zobacz jak się te czasy szybko zmieniaja ,ach ta moda tak szybko mija .

bradock

To, że niby kicz to rzadziej piszą częściej piszą, że te filmy są po prostu mało realne itd.

bradock

Zresztą co z tego że pod tymi filmami czasami tak piszą ? I tak pozytywne opinie górują. "Krwawy sport" czy "Komando" to najwyższa półka w swych gatunkach!

prof_mateusz27

Tak ,ale dużo osób szczególnie młodych lub starszych co kiedyś to oglądali a już z tego wyrośli to piszę że te filmy to kicz i tandeta a swoich czasach kiedy one powstawały i wchodziły do kina to były sensacyjniaki z najlepszej ligi .I ogromnie popularne zarówno w kinach jak i potem na Video .Przedewszystkim na Video .Ja sam niedawno spotkałem się na forum ,,Olimp w ogniu ,, z opinią i wpisem że ten film powinien powstać 20 lat temu kiedy była moda na Rambo ,Komando a nie teraz .Odpisałem gośćiowi że ,,Olimp w ogniu ,, to był film krecony właśnie dla miłośników kina akcji z spod znaku ery VHS a nie obecnych czasów ,fanów Transformersów czy Spidermanów .

prof_mateusz27

Zabijaka ,Zabijaka to budzetówka i moim zdaniem jeden z najgorszych filmów Chucka ,fabuła debilna ,słabe aktorstwo ,słaby budzet ,jedynie ten film ratuje świetne czy raczej dobre sceny walk w wykonaniu Chucka.

bradock

A kiedyś pisałeś mi, że to porządny film.

karoman4

Niby tak ale ciągle to nie samo co ,,Zaginiony w akcji ,, czy ,,Odział Delta ,,

bradock

Moim skromnym zdaniem ten film jest po prostu niedoceniany.

bradock

https://www.youtube.com/watch?v=QyodDpon5bg

AutorAutor

Ta scena z telewizorem jest po latach bardziej znana i kultowa niż ta w której Chuck wyskakuje z wody i wali z karabinu maszynowego do 3 żółtków ;D Ponadczasowa scena

bradock

A w zasadzie z którego to filmu scena z tv?

AutorAutor

,,Zaginiony w akcji ,, z 1984 roku

bradock

Dzięki!

AutorAutor

http://film.org.pl/r/nie-czas-umierac-czas-zmian-recenzja-z-premiery-online-2335 76/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones