Chuck Norris

Carlos Ray Norris

7,8
5 516 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chuck Norris

Ma 65 lat a walczy lepiej niż nie jeden łamaga z klubów karate czy inny tam. W kazdym razie trzyma sie b. dobrze i mam wrazenie ze coś jeszcze osiągnie.

Szajba

No tak. Ale to nie powod zeby stawiac mu 10. Gdyby wszyscy tak ocenali to lista filmwbu Top 100 Ludzie wygladala by tak
1 Chuck Norris
2 Jean-Claude Van Damme
3 Steven Seagal
4 Sylwester Stalone
5 Charles Bronson
itd.
Czy uwzasz ze tylko ze wzgledu na wyglad dawac 10 i przyruwnywac go do Ala Pacino.
Ps. Przyznaje Marek Kondrad, a John Malkovich to ruznica w aktorstwie jest ogromna. Ale Pacino i Norris to ...hm (czarna dziura) (nil i strumyczek) (waga piorkowa i waga super cieżka) takie durne moje przyklady :)
POZDRO

minowy

Pragnę zwrócić uwagę, że takich aktorów nigdy nie oceniam na 10. Norrisowi dałem 8 i kilku innym podobnym aktorom też, jeżeli 10 było wstawione to przez pomyłkę.

minowy

Aha i jeszcze jedno. Nie ten post mialem na myśli... http://www.filmweb.pl/Totalne,drewno%21,temat,Topic,id=329566 [www.filmweb.pl/Totalne, ...]
I tak w ogóle Charles Bronson to był świetny aktor i ocenilem go 9\10, żebyś się nie przyczepił czasem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones