Chuck Norris

Carlos Ray Norris

7,8
5 516 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chuck Norris

...użytkownicy Villas, Havel i Kim Dzong Il już się nie zalogują !!!

Ja_pitole

Dam 10/10 bo chce się jeszcze obudzić:)

a co do użytkowników R.I.P biedni samobójcy...

Legion212

Chuck Norris właśnie dzwonił... możesz się jeszczę obudzić... ale bądź czujny, bo nie dałeś serduszka i nie zalajkowałeś "Texas Ranger" na fejsie!!!

Ja_pitole

haha lubie taki czarny humor :)

MakaO

O stary widzę że lubisz sporty ekstremalne i ryzyko skoro dałeś chuckowi 8/10...

Polecam rosyjską ruletkę mniejsze ryzyko...

Legion212

W rosyjskiej ruletce tylko jedna komora jest pełna.
W ruletce Chucka tylko jedna jest pusta.
Kiedyś czytałem jakie są zasady w grze Chucka i rzuciło mi się w oczy, że w instrukcji gry autor zamiennie używa słów "jedyny który przeżyje" / "wygrany" / "Chuck Norris". Wzbudziło to we mnie na moment watpliwości co do uczciwości tej gry, ale wtedy pojawił się Chuck i wyjaśnił mi wszystko z półobrotu !!!

Legion212

Chuck jest właśnie w Dzień Dobry TVN...dla waszego własnego dobra radzę oglądać !!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Tony_Fucking_Montana

Your Doomsday is close.Lone Wolf McQuade is coming for you. Be aware of that fact!!!

Ja_pitole

Dick Norris can FU*K himself!

Tony_Fucking_Montana

Stallone, Van Damme, Lungren, Arnold - They are a TRUE ACTION HEROES!!!!!

Tony_Fucking_Montana

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.ok.co.uk/worldinac tion/view/26614/Top-10-Ultimate-Action-Heroes-Angelina-Jolie-even-makes-an-appea rance-/Top-10-Ultimate-Action-Heroes-Angelina-Jolie-even-makes-an-appearance-Top -10-Ultimate-Action-Heroes-Angelina-Jolie-even-makes-an-appearance-Top-10-Ultima te-Action-Heroes-Angelina-Jolie-even-makes-an-appearance-Top-10-Ultimate-Action- Heroes-Angelina-Jolie-even-makes-an-appearance-Top-10-Ultimate-Action-Heroes-Ang elina-Jolie-even-makes-an-appearance-Top-10-Ultimate-Action-Heroes-Angelina-Joli e-even-makes-an-appearance-Top-10-Ultimate-Action-Heroes-Angelina-Jolie-even-mak es-an-appearance-Top-10-Ultimate-Action-Heroes-Angelina-Jolie-even-makes-an-appe arance-Top-10-Ultimate-Action-Heroes-Angelina-Jolie-even-makes-an-appearance-Top -10-Ultimate-Action-Heroes-Angelina-Jolie-even-makes-an-appearance-Top-10-Ultima te-Action-Heroes-Angelina-Jolie-even-makes-an-appearance-Top-10-Ultimate-Action- Heroes-Angelina-Jolie-even-makes-an-appearance-&ei=_60dT4PNMsjs-ga_qPjQCg&sa=X&o i=translate&ct=result&resnum=3&ved=0CDcQ7gEwAg&prev=/search%3Fq%3Dangelina%2Bjol ie%2Bw%2B10%2Baction%2Bheroes%26hl%3Dpl%26biw%3D1280%26bih%3D751%26prmd%3Dimvnso

bradock

Ja tam Dolpha nie widze ,za to Seagal i Norris są .Dolph jest najbardziej niedocenianym aktorem kina akcji

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Tony_Fucking_Montana

u have been censored by Chuck!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones