Chuck Norris

Carlos Ray Norris

7,8
5 420 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chuck Norris

To (za przeproszeniem ) najbardziej kiepski aktor jakiego widziałem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziwie się że facet który wogule nie zna się na graniu w filmach może być na " Topie "

Bondman

Dostaniesz po twarzy :)

sebjak

Jedyne co lubie w Chucku Norrisie to kawały o nim

Bondman

aleś powiedział ,kawały to można porobić sobie zciebie a Chuck Norris to Zajebisty aktor iczłowiek bardzo go lubie

Adrian19

Nie dostałeś jeszcze z półobrotu? :|

Bondman

Norris to Norris, "Strażnik Texasu" to serial mojej młodości, łezka się w oku kręci jak podpatrywało się Norrisa a potem tłukło się z kolegami (na żart, rzecz jasna:), jako aktor to nic specjalnego ale ma umiejętności których można mu tylko pozazdrościć i umiejętności te umiejetnie wykorzystuje.

Tommy_DeVito

zgadzam się umiejętności ma wielkie i osiagnięcia w sztukach walki
bardzo go lubie w moim top 3 jest na 2 miejscu
1 Bruce Lee
2 Chuck Norris
4 Jean Claude Van Damm
ten kto mówi że jest ciotą sam ją jest jego nieda sie nie lubić
noi jescz pół obrót tego kopnięcia nikt nie wykona od nie go lepiej
mój Idol!!!!!!!!!!

Bondman

Norris jest w porządku. Polecam jego biografię.

Serwal

Norris to aktor kiepski który gra w badziewnych filmach akcji dla małolatów może i dobrze by mnie stłuk za takie coś ale poza biciem Norris to aktorzyna każdy film z nim jest nudny (wyjątki "Droga smoka" i "Samotny wilk McQuade") i przewidywalne a wszystko to przez to że tak związał się ze swoim bratem i produkują razem filmy.Może wtedy dostał by role w jakimś dobrze zrobionym filmie a przy lepszym szczęściu trzymającym w napięciu.

Bondman

Czego ty chcesz od niego. Swoją drogą czy filmy o Bondzie są bardzie ambitne ? Kino sensacyjne to gatunek czysto rozrywkowy a filmy Chucka takowej rozrywki dostarczają. Przyznasz że przyjemnie się patrzy na jego walki

frycek49

Wole patrzeć na walki wykonywane Brucea Lee to jest sztuka.Norris wykonuje walki kompletnie nie trzymające w napięciu. A choreografie Lee są sztuką.

Bondman

... A co do Bondów to Bondy są może i czasem filmami typu "Zabili go i uciekł" ale to są momenty poza tym wiele z nich ma ciekawy scenariusz i dużą dawkę poczucia humoru a filmy typu Chuck Norris są "nudnawe , tanio zrobione i źle zagrane" (szczegulnie jeśli chodzi tu o "Zaginionego w akcji".

Bondman

Ja dałem Chuckowi 10/10... Bo jest mega kultowy i ma kopniak z pół obrotu:P

Bondman

Bondy są typowymi filmami sensacyjnym(co nie oznacza że ich nie lubię) takimi samymi jak filmy z Chuckiem, tyle że Chuck jest lepszy. Swoją drogą co ty masz do ,,Zaginionego w akcji'' to najlepszy film sensacyjny jaki jest (a przynajmniej jednym z najlepszych).I co rozumiesz przez ,,tanio zrobione'' ,bo moim zdaniem filmy Chucka są dobrze zrobione. Obejrzyj choćby Oddział delta 2 jedynka też nie jest zła ale słabsza od dwójki to esencja gatunku

frycek49

Bondy są typowymi filmami akcji gdyby były nie miałyby tylu fanów spójrz na Filmwebie jak użytkownicy oceniają Bondy a jak filmy z Norrisem wtedy pogadamy. "Zaginiony w akcji" to wyjątkowo amerykański film o odważnym amerykańskim żołnierzu który wyzwala wszystkich przyjaciół z Wietnamu rozwalając cały obóz taka podróba "Rambo" (on to chociaż miał dobrą 1 część , 2 mnie nudziła , następnych nie widziałem) w każdej części "Zaginionego..."jest to samo.

Bondman

Ale człowieku co mnie obchodzi jak ludzie oceniają filmy z Norrisem. Ja mam prawo woleć Norrisa a kto inny Bonda. Chodź nie mam na myśli że Bondy są złe. Bondy są fajne, ale wolę po prostu Norrisa

użytkownik usunięty
frycek49

A i tak najlepszy jest Indiana Jones, on przynajmniej czasem oberwie podczas walki, nie jest taki wyidealizowany.

A Chuck to nie obrywa? Hm widocznie nie wiele filmów z nim widziałeś. Chuck w większości swoich filmów obrywa i jest pokiereszowany.

Bondman

Widziałeś z nim wogóle film Kod Milczenia ? Jak zobaczysz to potem możemy pogadać o jego aktorstwie .... A Zaginiony w Akcji to jeden z najlepszych i najszłyniejszych filmów akcji lat 80 .Tutaj możesz sobie poczytać o najlepszych filmach akcji lat 80 i zobaczyć top 10 Action Movies http://www.gigwise.com/photos/70626/Yippee-Ki-Yay-Motherf*cker-The-Greatest-Acti on-Movies-Of-The-80s

Bondman

>wogule

Dziwię się, że facet który w ogóle nie zna ortografii bierze się za pisanie postów.

Inga__filmweb

Cóż to kolejny dowód że nie ma ideałów.W szkole zawsze mi mówili że piszę dobre wypracowania ale z błędami.Ale czy ta strona jest współfinansowana przez MEN że poruszam swoimi byczkami jej godność ? ;-)

Bondman

Huj@ z błedami ortograficznymi .To jest strona o filmach i aktorach ,o tym rozmawijami ,tego się trzymajmy . Chuck Norris mimo ze niebył jakość uzdolniony aktorsko i urodziwy to stał się jedną z najwiekszych gwiazd kina akcji lat 80 obok Schwarzeneggera i Stallona .Takie filmy jak Samotny Wilk Mcquade ,Zaginiony w Akcji 1,2&3 ,Inwazja na U.S.A ,Odział Delta 1,2 ,Hitman to były Aktionery najwyższej jakości .Innymi fajnymi filmami z nim był Kod Milczenia ,Bohater i Strach czy Ośmiokąt . Wiec szacunek nu się należy !!!

bradock

Dzięki bradock.Gdyby część polityków w polsce i na świecie była tak tolerancyjna jak ty od razu zmniejszyła by się liczba samobójstw ;-).Może i różnimy się pod względem gustu do filmów akcji typu Norris i inni tego typu (choć przyznam że nie wiem czemu ale jako nie co młodszy chłopak nieźle śmiałem się na "Samotnym Wilku McQueidzie" z Chuckiem) ale w jednym się zgadzamy ....Stare Bondy to klasyki ;-).Z pozdrowieniami !!!

Bondman

Dzięki za miłe słowa o mnie Bondman .Zgadzam się ze Stare Bondy to klasyki ,ale przedewszystkim Bondy z Connerym i Moore były najlepsze ,miały taki fajny ,stylowy klimat dobrej zabawy i porcji sensacji np egzotyczne plenery ,świetne dowcipy ,charyzmatyczne ,wyraziste czarne charaktery np Goldfinger czy Zorin ,świetna akcja z jajami itp Jednym słowem pysznie ,Póżniejsze Bondy z Daltonem ,Brosnanem ,Craigem też są świetne ale to już chyba nie to samo ....

Bondman

Skoro użytkownicy filmwebu mogą pisać, mimo iż nie znają ortografii, to Chuck może grać, mimo iż nie zna się na aktorstwie. :)

milkaway

Niech sobie zarabia na życie jak hce ;-)
Ale nie jest on aktorem dobrym (napewno nie wybitym) a fimah jurz nię wspominajac ;-)))

Bondman

A tak na poważnie to jest 1 co w nim na pewno lubię:
Dystans do samego siebie.Sądzę że na 100 % zdaje sobie sprawę że filmy w których gra (i do których pisze scenariusze) to nie są żadne arcydzieła na miare "Forresta Gumpa" "Ojca chrzestnego" czy "Czasu Apokalipsy".Po prostu korzysta że chcą by pokopał za ekranem i zarabia.Ale przyznaje że oglądając reklamy WBK jeszcze bardziej się o tym dystansie u niego przekonałem ;-)

Bondman

Jasne, że Norris nie jest aktorem wybitnym, ale moim zdaniem przykuwa uwagę na ekranie swoimi umiejętnościami na polu sztuk walki i charyzmą. A wielu aktorów z większymi zdolnościami aktorskimi nie ma takiej obecności na ekranie. Jest juz postacią kultową. Poza tym "Strażnik Teksasu" to moje dzieciństwo. ;)
No i nie oszukujmy się, od kiedy w filmach grają tylko dobrzy aktorzy? W wielu dzisiejszych hitach grają aktorskie miernoty. Przynajmniej Chuck umiał pokazać, jak przywalić komuś z półobrotu.

Bondman

Zapewne Bondman nie przekonam cię pozytywnie do Chucka ale mogę ci polecić jeden film który jest z nim warty obejrzenia .A mowa tu o filmie Kod Milczenia z 1985 roku .Nie jest to film taki sam jak Zaginiony w Akcji czy Odział Delta gdzie Chuck strzelał do wszystkiego co się rusza ,a bardziej przypomina te filmy sensacyjne z lat 70 w wykonaniu Clinta Eastwooda .Ba ,pierwotnie ta rola była napisana dla Clinta ,ale Clint ją odrzucił wiec Chuck wszedł w posiadanie tego scenariusza i zagrał w tym filmie .To był pierwszy film który spodobał się krytykom filmowym i ocenili go pozytywnie .Innym słowem Chuck pokazał w tym filmie ze potrafi grać (Oczywiście jak na jego predyspozycje ) Inną dobrą rekomendacją do tego filmu jest to ze nakrecił go Andrew Davids ,twórca pózniejszych takich hitów jak Niko czy Ścigany .Koncząc ten temat :Obejrzyj Uzytkowniku Kod Milczenia a nóż się mile zaskoczysz i być może troszke lepiej bedziesz widział Chucka jako Ikone kina akcji .

bradock

Dobra. Słuchajcie... Bylem gówniarzem i prowokatorem gdy to pisałem. Nie lubie wiekszości filmów w których zagrał (wolę nadal z filmów akcji stare oficjalne i nieoficjalne filmy z Bondem... Niedawno powtorzylem wraaz z cala seria) ale sa wyjatki takie jak "Samotny wilk..." czy pierwsza czesc "Zaginionego w akcji" cprzy ktorych wytrrwam inawet sa niezłe jeżeli mam ochote na rozpierduche. Paradoksalnie podziwiam go za dystans jaki ma do siebie za sprawa kawalow i wystepu w niezniszczalnych

Bondman

A tutaj zwiastuny filmu Kod Milczenia http://www.youtube.com/watch?v=Fh-z8Zj4bXk

bradock

http://www.youtube.com/watch?v=3DGD7nEKsQk

bradock

Kod Milczenia może obejrze bo początkowo miał grać w nim Clint Eastwood ;-) Sorry za dawne prowokacje bo bylem młody i głupi a teraz jestem starym wojownikiem. Powiem tak Norris jako aktor to tak 2/10 moze byc nawet troche wiecej a jako czlowiek z 8 bo w poruwnaniu z takim Seagalem nie zadziera nosa.

Bondman

Choć dziwie się że poparł tego oszołoma Trumpa ale to ponoć kumple więc czego sie nie robi dla przyjaciół. Możesz mi polecić więcej jego filmów na nudny wieczór byle była w nich JAKAŚ fabuła

Bondman

Chociaż światopoglądowo z Norrisem to się nie zgadzam bo podobno to konserwatysta i zdeklarowany katolik a ja jestem ateistą i lewakiem ;-) !!!

Bondman

https://www.youtube.com/watch?v=QyodDpon5bg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones