Chuck Norris

Carlos Ray Norris

7,8
5 516 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chuck Norris

Za "Strażnika Texasu"

użytkownik usunięty

zasłużył na wysoką ocenę 8/10

Nie tylko za Strażnika Teksasu ale również za wiele świetnych ,kultowych filmów akcji jak ,,Oko za Oko ,, ,,Mściciel z Hongkongu ,, ,,Samotny Wilk McQuade ,Zaginiony w akcji 1,2&3 ,Kod Milczenia ,Inwazja na U.S.A ,Odział Delta 1,2 czy Bohater i Strach .Kiedy Chuck zjawia się na ekranie wiadamo od razu że bedzie ostra rozwałka : http://www.youtube.com/watch?v=SjCOrvO3-yw

użytkownik usunięty
bradock

Niektóre z tych filmów to kicz, stąd pewnie kawały na jego temat. Gdyby nie rola w "Droga smoka", byłby niezauważony. Wg. mnie został dopiero rozpoznawalny i odniósł niepodważalny sukces w kultowym serialu "Strażnik Teksasu", dla mnie jest w tej roli jak Peter Falk w "Columbo" czy David Carradine w "Legendy Kung Fu"

Ja bym powiedział że gwiazdą został dzięki ,,Zaginiony w akcji ,, i ,,Kodzie Milczenia ,, Te filmy ugruntowałe jego pozycje supergwiazdy kina akcji .Oczywiścię ,,Strażnik Teksasu też był jednym z jego najwiekszych sukcesów ale przez to że był znany i ceniony ,wzieli go do tej produkcji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones