Chuck Norris

Carlos Ray Norris

7,8
5 507 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chuck Norris

chuck nie poddawaj się

użytkownik usunięty

na pewno dasz radę jeszcze wykonać jakiś półobrót!

http://www.youtube.com/watch?v=mvDttDnMflA

bradock

No i rozwalił profesorka ;-) Dobrze mu tak.

karoman4

He ,he co za śmieszna riposta .

bradock

Nie podobały mi się jego [czyt. profesora Tanaka] buty na koturnie i przez to taka reakcja z mojej strony ;-D Ale film całkiem przyjemny.

karoman4

Jakby tak patrzeć obiektywnie to Oko za Oko i Utajona Furia to dwa najlepsze filmy Chucka z jego wczesnych lat kariery w przedziale 1977 -1984 . Zabijaka ,Zabijaka ,Ośmiokąt ,Mściciel z Hongkongu też dobre ale szału nie robią .Co prawda w Ośmiokącie na końcu filmu przez 30 minut Chuck rozwala wojowników Ninja jak grzanki na śniadanie ale całość wydaje się być nudnawa ,zbyt wiele nie potzebnych wątków wpletli .Tak jak mówiłem Oko za Oko i Utajona Furia 2 najlepsze actionery Chucka przed Zaginiony w akcji .Co sądzisz o tej tezie Kasiu ?

bradock

Ośmiokąta jeszcze nie oglądałam, ale zdążę zaliczyć ten film. Więc nie mogę się wypowiedzieć w sprawie tego filmu. Ale te pozostałe, co wymieniłeś, są całkiem do rzeczy. Kod Milczenia jeszcze fajny z najlepszą sceną w barze ;-D No i mój ulubiony film - Inwazja na USA, ale to są już późniejsze tytuły. Z wcześniejszych, to jeszcze Zabijaka , zabijaka mi się podobało ;-)
A Zaginiony w Akcji (oglądałam całą trylogię) to jest film podobny do Rambo. Tylko w Zaginionym w Akcji, cofamy się do tyłu w tej opowieści, a Rambo już chronologicznie do przodu leci swoją opowieścią.

karoman4

A Delta Force widziałaś ?

bradock

Dawno temu. Musiałabym sobie przypomnieć. Ale chyba Lee Marvin z Norrisem tam grał.

karoman4

Tak .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones