Chuck Norris

Carlos Ray Norris

7,8
5 516 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chuck Norris

jak myślicie

użytkownik usunięty

czy chuck nakręci jeszcze jakiś film?

Nie wiem. Ostatnio były jakieś pogłoski o rzekomym, nowym filmie z Norrisem, ale nie wiadomo, czy to do końca prawda.

użytkownik usunięty
karoman4

ja myśle że jeszcze nas zaskoczy swoim półobrotem którego zabrakło w ex2

Obyś miał rację, Najemnik. Chociaż nie zdziwiłabym się, gdyby odechciało się jemu tych półobrotów. On już swoje półobroty zrobił przez te wszystkie lata ;-)

karoman4

Na końcu wywiadu (który można znaleźć na yutube) przeprowadzonego niedawno w Polsce, Chuck Norris potwierdza pogłoski o nowym filmie z nim samym w roli głównej. Film będzie się nazywał "The Novice", będzie opowiadał o płatnym zabójcy i będzie gotowy gdzieś w 2013 roku. Tyle wiem na ten temat.

Zelgadiss

Byłoby super, gdyby te pogłoski weszły w życie ;-) Chuck jeszcze dużo może ;-)

karoman4

W pełni się zgadzam. Uwielbiam Chucka Norrisa i bardzo bym chciał zobaczyć go jeszcze w akcji. W "niezniszczalnych 2" grał zdecydowanie za krótko, ale każda scena z jego udziałem wymiata :))) Sceny akcji z nim na lotnisku stały na bardzo wysokim poziomie. Nie mogę się doczekać tego nowego filmu :)

Zelgadiss

Widzisz, Norris nie powiedział jeszcze ostatniego słowa ;-)

karoman4

Też bym chciał go zobaczyć w kolejnych produkcjach..Jegp filmy są świetne...Już nie będe wymieniał tytułów bo jest ich naprawde sporo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones