Chuck Norris

Carlos Ray Norris

7,8
5 516 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chuck Norris

zastanawiam mnie jedna rzecz, jakim cudem włosy chucka z blondu ewoluowały do brązu?? przecież w latach młodosci chuck był blondynem, co on, farbować sie zaczął czy jak??

DobryDzieciak

Włos zmieniły kolor bo CHUCK tak chciał!

DobryDzieciak

Włosy zmieniły kolor bo CHUCK tak chciał!

DobryDzieciak

Nie chuck on się nie farbował ,to widocznie samo przysło ,ja też jak byłem młody to mialem bardzo mocny blond włosy a póżniej gdzieś tak od 16 ,17 lat zaczeły mi się robić bardziej ciemniejsze które mam aż do dziś(A mam teraz 29 lat) ,wiec pewnie z Chuckiem było tak samo ,tyle ze on zaczoł póżniej popadać bardziej w brąz ...

bradock

no za dzieciaka to rozumiem, sam majac 5-6 lat miałem włosy jak kalifornijski surfer, teraz mam 20 lat i jestem ciemnym blondynem, ściemniały mi jak zacząłem dojrzewać.
ale chuckowi zeby po 40 zaczeły zmieniac kolor? i to na brąz?? troche dziwna akcja

DobryDzieciak

on ma opóźniony proces starzenia. Widocznie teraz wchodzi w okres dojrzewania...

bradock

Tak samo u mnie Tomek jak u ciebie.

prof_mateusz27

Ja czały czas mam włosy jakgdyby ciemniejsze ale o dziwo nie zaczynają mi się robić rudę ? A Chuckowi tak od 1993 roku chyba takie zaczeły się robić jeśli się nie myle ? A jak u ciebie to wygląda Mateuszu ?

bradock

Ja też mam ciemne. No zauważywszy że właśnie trochę jak by Chuckowi zaczęły się takie robić. Van Damme też na początku miał bardziej takie jaśniejsze nie zauważyłeś Tomku np w kickbokserze porównaj se z "Naglą śmiercią" cz z "US 1 i 2".

prof_mateusz27

Van Damme ? Mi się wydaje że on był takim prawdziwym brunetem .No i bardzo ładnie wyglądał w tych włosach .Ale zobacze i porównam z tymi filmami .

bradock

Porównaj sobie to z Kickboxera http://1.fwcdn.pl/ph/67/27/6727/265547.1.jpg a to z tym np Us1 http://1.fwcdn.pl/ph/13/87/11387/315867.1.jpg

prof_mateusz27

No rzecywiście widać że w Uniwersalnym Żołnierzu ma ciemniejsze .Ale też nie wiem czy to nie jest wina oświetlenia ?

bradock

No nie wiem m się wydaje że nawet oglądając to ma ciemniejsze

bradock

Po za tym dobry Awatar.

prof_mateusz27

Dzięki Mateuszu .Ale o jaki ci chodziło : Bo przetem miałem Arniego a teraz mam Mela ? A dopiero teraz zobaczyłem twoją wiadomość .A ty kogo masz ?

bradock

W tedy chodziło mi o tego z Anim. Ten z Melem też jest niezły. Ja mam Jeffa Bridgesa z filmu "Big Lebowski" Rewelacyjny film !!! Sam się do niego na początku nie paliłem ale jak obejrzałem byłem zachwycony. Poczytaj se o nim. Polecam ci go bardzo mocno.

prof_mateusz27

No z Arnim był świetny ,kiedyś jeszcze dam Arniego .Co do filmu ,,Big Lebowski ,, to wiem że film jest świetny ,bo kilka razy reklamowali go na TVN ,miałem go obejrzeć ale zawsze coś mi wypadało .Muszę się w końcu za niego wziąść . No i oczywiście twój avatar też jest świetny .

bradock

Dzięki. Ja się w tym filmie zakochałem.

DobryDzieciak

chuck pozniej sie postarzał,tera wyglada jakby miał 50 dopiero.

DobryDzieciak

Może dla tego że jest metysem.

DobryDzieciak

Jest to możliwe aby włosy zmieniły kolor. Wiem to na swoim przykładzie. Nie mówie tu o farbowaniu lecz o naturalnej, samoczynnej zmianie koloru. W dzieciństwie miałam bardzo jasne włosy, niemal, że białe, a teraz moje naturalne włosy to ciemny blond z delikatnym odcieniem brązu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones