Claire Danes

Claire Catherine Danes

7,9
12 137 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Claire Danes

Gdy oglądałam Wmatni to naprawde swietnie zagrała, a Romeo i Julia u boku Leonarda DiCapria była świetna jest moją ulubioną aktorką!

juleczka1995

Świetna? Wg. mnie była beznadziejna, ale przecież każdy może mieć swoje zdanie :).

juleczka1995

Ja też uważm, że to wspaniała aktorka!!! Wspaniale zagrała w Romeo i Julii (to jeden z moich ulubionych filmów:) W "W matni" też była świetna! Zagrała bardzo przekonująco!!! Oglądałaś Wszystko dla miłości? Jeśli nie, to gorąco polecam:)

whatsernameGD

Lepiej zagrałaby Kate Winslet! Nie wiem co za głupek wybierał obsadę i Jej nie zatrudnił (starała się o tę rolę)! Ona jest o wiele lepsza niż Claire a kto nie wierzy niech uważnie ogląda "Titanica".

konto_przeniesione

Hej! Spokojnie!!! Nie bulwersuj się tak. Kate i Claire to moje ulubione aktorki (zapraszam na mój blog, a się przekonasz:) ale uważam, że Kate nie zagrałaby roli Julii wystarczająco dobrze. Shakespeare napisał w dramacie, że Julia ma 14 lat, a Kate wyglądała na 17-18 w 1996, więc... myślę, że to Claire należała się ta rola. Uważam, że zagrała ją bardzo, bardzo dobrze. Pozdrawiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones