Claire Danes

Claire Catherine Danes

7,9
12 179 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Claire Danes

I pomyśleć, że została dwukrotnie nagrodzona Złotym Globem za Homeland. Dramat.

signature

I zasłużyła zdecydowanie.

Unibet_78

Chyba w ogóle w serialach amerykańskich jest deficyt dobrych aktorek. A Claire jest naprawdę dobra i zasłużyła sobie na te wszystkie nagrody;-)

użytkownik usunięty
Unibet_78

Cała czas grała w ten sam sposób, tylko drażniła. Morena 100% lepsza.

Kwestia gustu dla mnie Morrena ciągle gra to samo i ma mały zasób środków wyrazu. A tak poza tym gdybym mógł wybrać która z pań zaprosić na bal maturalny wybrał bym Claire;-)

użytkownik usunięty
WOLVERINE55

Przedstawiał byś jako swoją mamę chyba, bo inaczej sobie tego nie wyobrażam. No chyba że tak: jestem nekrofilem a to moja wybranka.

signature

i dostała wczoraj Emmy :)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Dzieciaki, o gustach się nie dyskutuje, mnie też bardziej kręci Claire niż Morena. Owszem, Morena jest ładna ale Claire ma to coś.

Co do Emmy - obejrzyj z Claire dwa filmy: "W matni" i "Temple Grandin". Ona naprawdę potrafi grać.

Unibet_78

Nic dodać nic ująć. Poza tym Claire na seksowny najbardziej seksowny organ mózg no i great eyes.

dlaczego Morena miałaby dostać jakąkolwiek nagrodę za swoją rolę? Już nie wspomnę o tym, jak beznadzieją gra postać. Albo jak bardzo ją spłyciła. Jak widzę Claire jestem po prostu zachwycona tym, na jaki poziom ona przenosi tę postać. Może ma śmieszne miny, ale po prawdzie, rozrycz się i spójrz w lustro.

bad_behaviour

Lepiej bym tego nie ujął. Morena gra rolę i kwestie niczym żywcem wyjęte z M jak Miłość.

signature

Żadna z nich nie powinna dostać Emmy..

Z tych pań, które były na liście najbardziej na nagrodę zasługiwała pani Underwood z House of Cards.

O ile rola Brodiego w tym serialu jest zagrana bardzo dobrze i sam aktor zasługuje na swoje nagrody, o tyle nigdy nie zrozumiem nagród dla strony żeńskiej tego serialu.

Chazz1995

zgadzam się całkowicie. świetna rola Robin Wright w House of Cards;) niestety Clarie Danes ma jakąś denerwującą mnie manierę w grze aktorskiej i chociaż o gustach się nie dyskutuje, moim zdaniem nie jest urodziwa...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones